• Informacje na temat:

  elegancki makijaż

Artykuły na temat: elegancki makijaż
 • Magda Mołek pokazała się bez makijażu! Nie ma zamiaru ukrywać zmarszczek!

  Magda Mołek (42 l.) nigdy nie przepadała za mocnym makijażem. Tym razem pokazała się swoim fanom bez grama kosmetyków na swojej twarzy i widać, że gabinety medycyny estetycznej omija szerokim łukiem!

 • "Dziennik panny służącej" : Erotyczne ekscesy w eleganckich domach

  Célestine, paryska służąca znudzona wielkomiejskim życiem, trafia na prowincję. Wiejska rezydencja, symbol niewinności i oaza spokoju, okazuje się być miejscem, w którym człowiek żyje w zgodzie z naturą - czyli kieruje się instynktem, bezkarnie daje upust seksualnym żądzom i oddaje się pielęgnacji tego, co mroczne i w swoim zepsuciu rozkoszne.

 • Elegancka... inaczej

  .... I tak właśnie określa swój własny styl. - Zawsze, gdy jestem w Londynie, robię wycieczkę po małych pracowniach krawieckich i butikach na Kings Road, gdzie znajduję to, co lubię najbardziej: eleganckie(...) którą chłopcy oglądali się na ulicy. Mam twarz przetwarzalną . Moje ciało i twarz są tylko bazą do fryzury, makijażu, stroju. Moja zewnętrzność pozwala na wszelkie eksperymenty. Twierdzę nawet, że...

 • Ewa Kasprzyk nie traci wigoru

  Znakomita aktorka i odważna, młoda duchem, wolna od kompleksów kobieta. Ewa Kasprzyk ma dobrą passę! Oby trwała jak najdłużej...

 • Małgorzata Rozenek (utrzymuje, że ma 37 lat) na celebryckich imprezach zawsze pojawia się w nienagannym makijażu, pięknej fryzurze oraz szałowych kreacjach, eksponujących jej kobiece kształty. Na co(...) i komfortowe, choć mało eleganckie buty. Wygląda na swój wiek?

 • Anna Popek i Michał Olszański: Zgrany duet

  Poza pracą łączy ich miłość do zwierząt i nietuzinkowe poczucie humoru. Prowadząc poranny program "Pytanie na śniadanie", od lat fundują widzom sporą dawkę energii, której sami mają pod dostatkiem.

 • Z "brzydkiego kaczątka" zmieniła się w piękną kobietę!

  ...zachwycać swoją urodą! Ciemne proste włosy, perfekcyjny makijaż i elegancki strój - oto, jak prezentowała się na sobotniej premierze "Klatki wariatek" w warszawskiej Komedii, podczas której...

 • Jennifer Lawrence w roli modelki

  Jennifer Lawrence znajdzie się w jesienno-zimowym wydaniu prestiżowego magazynu Diora. Zdjęcia, na których tegoroczna laureatka Oscara wygląda niezwykle elegancko, a jednocześnie pociągająco zrobił szwedzki fotograf Mikael Jansson.

 • Alfabet mody "Beverly Hills, 90210"

  Natapirowane fryzury, kolorowe, geometryczne stroje, mocne makijaże i wszechobecna lycra! Bez tego nie wyobrażamy sobie mody lat 90. Jeżeli dodamy do tego dżins, oversize’owe marynarki, szorty, kolorowe koszule i dużo żelu we włosach - otrzymamy wizerunek typowego członka ekipy z "Beverly Hills, 90210". W latach 90. to oni wyznaczali trendy, pokazywali tysiącom młodych ludzi, jak wyglądać...

 • Coraz mniej klasycznych sukni na Oscarach

  "Kreacje stały się ważniejsze niż same nagrody" - powiedziała o oscarowych galach stylistka Joanna Horodyńska. Jej zdaniem na czerwonym dywanie coraz mniej jest klasycznych, eleganckich sukni nawiązujących do dawnego hollywoodzkiego szyku.

Dyskusje na temat: elegancki makijaż
 • Re: Anna Czartoryska...

  Prześlicznie wszystko dobrane ,do całości toalety.Kolory sukni ,minimalny elegancki makijaż,i skromna biżuteria (kolczyki w kolorze).Super!!!