• Informacje na temat:

  elegancki mężczyzna na lato

Artykuły na temat: elegancki mężczyzna na lato
 • Magda Zawadzka wciąż czuje obecność zmarłego 11 lat temu męża...

  ...znajdujące się w jej domu miały "duszę" - były eleganckie, gustowne i w dobrym gatunku. Pani "dyrektorowa" Magdalena Zawadzka i Gustaw Holoubek spędzali ze sobą bardzo dużo czasu. Uwielbiali...

 • "Dziennik panny służącej" : Erotyczne ekscesy w eleganckich domach

  Célestine, paryska służąca znudzona wielkomiejskim życiem, trafia na prowincję. Wiejska rezydencja, symbol niewinności i oaza spokoju, okazuje się być miejscem, w którym człowiek żyje w zgodzie z naturą - czyli kieruje się instynktem, bezkarnie daje upust seksualnym żądzom i oddaje się pielęgnacji tego, co mroczne i w swoim zepsuciu rozkoszne.

 • Marta Kaczyńska nie pojawiła się na rozwodzie! "W jej życiu pojawił się nowy mężczyzna"

  .... Niewykluczone! Paparazzi przyłapali ją ostatnio na spacerze z eleganckim blondynem na wyścigach konnych w Sopocie. Para spoglądała sobie w oczy, uśmiechała się i świetnie się razem bawiła. Informator tabloidu twierdzi, że córka zmarłej pary prezydenckiej tęskni za stabilizacją i chce poukładać swoje sprawy osobiste. "W jej życiu pojawił się mężczyzna, z którym wiąże bardzo poważne plany...

 • "Bezwstydny Mortdecai": Wąsaty Johnny Depp

  W komedii kryminalnej "Bezwstydny Mortdecai" Johnny Depp wcielił się w zblazowanego arystokratę żyjącego z handlu sztuką. Wśród płci pięknej mężczyzna znany jest ze swego uroku oraz... najbardziej zniewalającego wąsa na Wyspach Brytyjskich.

 • ...19-letnia Aniela wychodzi z kościoła z młodszym rodzeństwem i babcią na wózku. Nagle z eleganckiego auta wysiada mężczyzna. Okazuje się, że to najstarszy...

 • "Kingsman: Tajne służby" : Kurs na angielskiego dżentelmena

  Tradycyjni, angielscy szpiedzy, agenci służb specjalnych to popkulturowi bohaterowie, których warto czasami zderzyć z nowinkami ze świata kultury masowej. W najnowszym filmie Matthew Vaughna "Kingsman: Tajne służby" świat wyspiarskich dżentelmenów, którzy od wieków tworzą coś w rodzaju tajemnego zakonu służb specjalnych przechodzi metamorfozę.

 • Joanna Racewicz jest szczęśliwa! Syn dobrze czuje się w towarzystwie jej przyjaciela

  ...​Joanna Racewicz (42 l.) odnalazła szczęście. U jej boku coraz częściej można spotkać tajemniczego mężczyznę. Jest elegancki, czuły i opiekuńczy. Jednak, co najważniejsze, zaskarbił sobie przychylność jej syna.

 • Ewa Kasprzyk nie traci wigoru

  Znakomita aktorka i odważna, młoda duchem, wolna od kompleksów kobieta. Ewa Kasprzyk ma dobrą passę! Oby trwała jak najdłużej...

 • "Barwy szczęścia": Miłosne manewry w... sanatorium

  Wkrótce po przyjeździe do sanatorium „Pod Złotym Liściem” Ludwik (Marek Lewandowski) i Stefan (Krzysztof Kiersznowski) poznają dwie eleganckie starsze panie. Jedna z nich – Irenka (Krystyna Tkacz) – postanowi za wszelką cenę... uwieść Sadowskiego.

 • Maria Pakulnis: Ten magiczny czas

  W przededniu Wigilii Maria Pakulnis opowiada o przygotowaniach do świąt i kulinarnych tradycjach. - Moja rodzina pochodzi z Litwy, więc na stole nie może zabraknąć kutii - zdradza aktorka .