• Informacje na temat:

  eleganckie buty

Artykuły na temat: eleganckie buty
Zdjęcia na temat: eleganckie buty
Wideo na temat: eleganckie buty
 • Rembiszewski: Mężczyzna nie powinien gonić za modą

  Ryszard Rembiszewski podkreśla, że każdy mężczyzna powinien mieć w zanadrzu chociaż jeden dobrze skrojony garnitur, elegancką koszulę i czyste buty. Kiedy jednak nie mamy doświadczenia w kwestii mody(...). Przede wszystkim uważam, że jeśli mężczyzna ma dobre, czyste buty, to jest naprawdę duży plus – mówi agencji Newseria Ryszard Rembiszewski, aktor, prezenter telewizyjny.

 • Obcy na poddaszu

  Adresowany do widowni rodzinnej film fantastyczno-naukowy w polskiej wersji językowej. Niesamowite przygody grupy dzieci, które muszą bronić swego domu przed inwazją przybyszy z kosmosu. W roli głównej gwiazda "High School Musical" Ashley Tisdale. Reżyseria: John Schultz ("Magiczne buty", "Bardzo długa podróż poślubna", "Do szaleństwa").

 • Rafał Maślak o butach za kilka tysięcy

  ubrania tańszych marek, te od projektantów zakłada niemal wyłącznie na duże wyjścia. – Podobają mi się te rzeczy, mogę je założyć, ale żeby kupić jakąś bardzo drogą rzecz, np. buty za ileś tam tysięcy, to nie, nie mam takiej potrzeby. Kojarzy mi się to ze snobizmem. Są piękne rzeczy we miarę przyzwoitej cenie, np. buty – mówi Rafał Maślak.

 • Uwodziciel

  Młody, ubogi i niezwykle przystojny George (Robert Pattinson) przyjeżdża do Paryża. Miasto aż kipi od przepychu, zepsucia i, przede wszystkim, wielkich pieniędzy. Mężczyzna postanawia za wszelką cenę wejść do lepszego świata i zrobić karierę. Dzięki swojemu urokowi, pewności siebie i umiejętnie sterowanym intrygom wkrótce udaje mu się znaleźć w samym środku paryskiej elity. Droga na eleganckie salony wiedzie przez kobiece serca - jego czar osobisty pozwala mu uwieść najbardziej wpływowe z...

Dyskusje na temat: eleganckie buty
 • Re: "Barwy szczęścia": Mobbing z miłości

  ale o co ci chodzi, na eleganckie buty też mówi się "pantofle", więc reżyserzy nie widzą problemu, zapewne jest zgodne ze scenariuszami :)

 • Re: Wstydliwe trendy przełomu wieku! Gwiazdy wolałyby zapomnieć o tych zdjęciach

  Aha, czyli facet ubrany w czerwoną lub po prostu kolorową koszulę i eleganckie spodnie, plus wypastowane buty i co gorsza z czystymi włosami, ogolony i pachnący to gej. Muszę się przyjrzeć swoim domownikom i kolegom. Już ja z nich zrobię prawdziwych macho. Ha ha ha!

 • Re: "Barwy szczęścia": Szok! Artur poprosi Martę o rękę!

  Kurde blaszka,ta cała Marta,i inne postaci w serialu,od rana do nocy,ganiają na obcasach.Ja jak wracam do domu,z ulga zakładam wygodne pantofle tudzież kapciuszki,a tam,nie,szpila non stop,człapią po mieszkaniu,sprzątają,gotują nic tylko szpilki,a faceci,nie lepsi,eleganckie buty czy mokasyny,ratunku,te odciski,żylaki i "szwajfuty"!;-)

 • Re: Ilona Łepkowska...

  "otwarte" buty można założyć na takie okazje, pod warunkiem, że są eleganckie ( np.buty Kasi Glinki)...