• Informacje na temat:

  eleganckie kobiety zdjecia

Artykuły na temat: eleganckie kobiety zdjecia
 • "M jak miłość": Kisielowa na randce z internetu! Mamy zdjęcia!

  ...oburzona Zofia odrzuci jego zaproszenie do pobliskiego hotelu, nadal będzie nią zachwycony. - Po dzisiejszej randce moje serce bije tylko dla pani - wyzna. - Cenię kobiety, które się cenią. Poza tym...

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

 • ...w porównaniu z poprzednią kolekcją Mariusza" - powiedział projektant, który już na jesieni zaprezentuje nam własną kolekcję. Także kobiety doceniły prostotę i elegancję strojów Przybylskiego...

 • 50. urodziny Moniki Bellucci

  50 lat kończy we wtorek, 30 września, Monica Bellucci, gwiazda włoskiego kina, która - jak się zauważa - choć zachwyca głównie w rodzimym i francuskim kinie, w reklamach i na oszałamiających zdjęciach, wciąż czeka na główne role w największych światowych produkcjach.

 • Sezon wiosna-lato 2019 w pełni, a Ty jeszcze nie skompletowałaś garderoby na najbliższe kilka miesięcy? Najwyższy czas to nadrobić! Co założyć na wieczór w eleganckiej restauracji, co do pracy, a co na plażę, tak by w każdej sytuacji wyglądać dobrze i modnie? By dowiedzieć się, co będzie tegorocznym must have, najlepiej przyjrzeć się stylizacjom gwiazd.

 • Polskie kino w 2015: Nowe filmy z Więckiewiczem, Chyrą i Kotem

  "Ziarno prawdy" z Robertem Więckiewiczem, "Carte blanche" z Andrzejem Chyrą, "Życie jest piękne" z Tomaszem Kotem - m.in. te filmy trafią do kin w 2015 r. Prace nad "Wołyniem" będzie kontynuował Wojciech Smarzowski, a Dorota Kędzierzawska zacznie zdjęcia do "Żużla".

 • Yann Moix: Kobiet po 50. nie da się kochać

  Francuski pisarz Yann Moix (50 l.) stwierdził, że "kobiety powyżej 50 lat są zbyt stare i brzydkie, by je kochać". Na falę krytyki nie trzeba było długo czekać.

 • Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość") ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

 • Megan: W bieliźnie wyglądam jak pin-up girl

  ...- Są kobiety, które można ubrać jedynie w bieliznę, zrobić im sesję, a efekt będzie elegancki i pełen klasy, nic co przywoływałoby skojarzenia z pin-up girl - powiedziała. - Ze mną jest zupełnie inaczej. Jak tylko wskoczę w bieliznę od razu wyglądam jak jedna z bohaterek Vargasa - żali się 23-letnia aktorka, przywołując postać Alberto Vargasa, peruwiańskiego malarza specjalizującego w erotyce...

 • Naomi Watts: Nie mogę zawsze być księżną Dianą

  Podziwiana za role dramatyczne, m.in. u Lyncha, Cronenberga czy Hanekego, Naomi Watts zapragnęła zmiany. W "Mów mi Vincent" ekranowa księżna Diana zamienia koronę na... rurę do tańca i rozbawia publiczność u boku króla komedii Billa Murraya.