• Informacje na temat:

  eleganckie suknie

Artykuły na temat: eleganckie suknie
 • Anna Kalczyńska w prześwitującej sukni bez stanika!

  Annę Kalczyńską (42 l.) widzieliśmy już w wielu stylizacjach. W tak odważnej kreacji jednak chyba nie wystąpiła jeszcze nigdy! Dziennikarka TVN na "Różach Gali" pojawiła się w długiej sukni, której góra charakteryzowała się sporymi prześwitami, uwydatniającymi piersi gwiazdy. Naszym zdaniem wyglądała elegancko i gustownie, a Wam jak się podoba?

 • "Dziennik panny służącej" : Erotyczne ekscesy w eleganckich domach

  Célestine, paryska służąca znudzona wielkomiejskim życiem, trafia na prowincję. Wiejska rezydencja, symbol niewinności i oaza spokoju, okazuje się być miejscem, w którym człowiek żyje w zgodzie z naturą - czyli kieruje się instynktem, bezkarnie daje upust seksualnym żądzom i oddaje się pielęgnacji tego, co mroczne i w swoim zepsuciu rozkoszne.

 • Izabela Janachowska szczerze oceniła suknię ślubną Joanny Krupy!

  Joanna Krupa (39 l.) 4 sierpnia 2018 roku wzięła ślub ze swoim narzeczonym Douglasem. Piękny, romantyczny ślub odbył się w Krakowie, a wszyscy oczywiście patrzyli na kreację panny młodej. O ocenę sukni pokusiła się ślubna ekspertka – Izabela Janachowska (31 l.).

 • Nie żyje Oscar de la Renta, legendarny kreator mody

  Legendarny kreator mody Oscar de la Renta, który tworzył stroje uwielbiane m.in. przez gwiazdy Hollywood i Pierwsze Damy USA, zmarł w poniedziałek, 20 października, (czasu miejscowego) w wieku 82 lat - informują media w USA, powołując się na rodzinę i przyjaciół zmarłego.

 • Justyna Żyła pochwaliła się fotką ze ślubu. Ale suknia!

  ...inaczej, Żyła dorobiła się dość sporej rzeszy fanów. Na Instagramie obserwuje ją ponad 70 tysięcy osób. Ostatnio była żona Piotra uraczyła ich najnowszą fotką w eleganckiej białej sukience...

 • Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość") ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

 • 10 września br. Małgorzata Rozenek-Majdan (38 l.?) i Radosław Majdan (44 l.) pobrali się! Uroczystość może śmiało kandydować w konkursie na ślub roku. Było wystawnie, elegancko i na bogato. Podczas tego ważnego dla nich dnia towarzyszyli im znajomi oraz rodzina. W wywiadzie dla "Vivy" "Perfekcyjna" przyznała, że przed ceremonią miała niemały ból głowy. Zaprojektowano dla niej kilka sukienek i nie wiedziała, którą powinna wybrać. "Chyba pokażę się w dwóch. W jednej pójdę do ślubu, a w drugą...

 • Coraz mniej klasycznych sukni na Oscarach

  "Kreacje stały się ważniejsze niż same nagrody" - powiedziała o oscarowych galach stylistka Joanna Horodyńska. Jej zdaniem na czerwonym dywanie coraz mniej jest klasycznych, eleganckich sukni nawiązujących do dawnego hollywoodzkiego szyku.

 • Doda planuje cichy ślub z milionerem! Przetakiewicz ma pomysł na suknię!

  Doda (30 l.) marzy o ceremonii ślubnej w stylu Beyonce i Jaya Z!

 • Eurowizja: Lidia bardziej dynamiczna?

  Za nami druga eurowizyjna próba Lidii Kopani, która zaprezentowała się w szarej, eleganckiej sukni.

Zdjęcia na temat: eleganckie suknie