• Informacje na temat:

  elementy rodem

Artykuły na temat: elementy rodem
 • "Barwy szczęścia": Świeży powiew - rozmowa z Olgą Bończyk

  ...elementy rodem z thrillerów. Moja bohaterka pojawi się w trudnych okolicznościach, będzie wzbudzała mieszane uczucia.

 • Nawiedzone domy zamiast hektolitrów krwi

  Stare, nawiedzone domy, które mają swoje sekrety - znamy je chociażby z takich filmów jak "Naznaczony", "Inni", "Sierociniec", "Kobieta w czerni", "Obecność" czy "Annabelle". Wybory widzów z ostatnich lat pokazują, że epoka krwawych slasherów się skończyła, do łask powróciły klasyczne ghost story i horrory typu "haunted house", w których zamiast hektolitrów krwi, na wyobraźnię widza ma działać mroczna atmosfera.

 • Umarł król, niech żyje król!

  ...było chętnie oglądane przez kogoś, kto oczekuje realistycznego zaplecza. Może oczywiście zdarzyć się sytuacja ‘...i wtedy stał się niewidzialny!’. Pojawiają się elementy świata nadprzyrodzonego...

 • Andrzej Andrzejewski: Zło jest nieprzewidywalne

  Wiktor z serialu "Krew z krwi" trafia za kraty, skąd próbuje prowadzić interesy. To jednak jego siostra Carmen staje się carycą mafii... Andrzej Andrzejewski mówi, że ze swoim bohaterem łączy go podobna energia i chęć życia na całość.

 • Gwiazda przyłapana

  O takich kształtach marzy wielu. Wodzą na pokuszenie i wzmagają pożądanie. Prowokacyjnie pochylony przód, dumne spoglądające reflektory i osłona chłodnicy rodem z samochodu rajdowego. Klasa(...) aż proszą się o dotyk palców. Kolorowe elementy, dyskretnie podświetlone nastrojowym oświetleniem Ambiente przybierają zmysłową sylwetkę fal, które przywodzą na myśl najpiękniejsze wspomnienia...

 • Fenomen "Pingwinów z Madagaskaru"

  Nareszcie zobaczymy je w kinie! Już w najbliższy piątek, 30 stycznia, na polskie ekrany trafi pełnometrażowa produkcja "Pingwiny z Madagaskaru". Czy film powtórzy sukces, jaki na całym świecie odniósł kultowy serial telewizyjny o przygodach Skippera, Kowalskiego, Rico i Szeregowego?

 • "Blindspot": Zagadka dziewczyny z tatuażem

  ...". "Blindspot" będzie więc łączył elementy serialu kryminalnego oraz sensacji rodem z kinowego ekranu. Co tydzień czeka na widzów nowe śledztwo, a zagadka tajemniczych tatuaży i tożsamości głównej...

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Będą niespodzianki!

  W kolejnym odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" uczestnicy show wcielą się między innymi w Grace Jones, Ryśka Riedla i Roda Stewarta. Czwarta odsłona drugiej edycji już w sobotę, 27 września, wieczorem w Polsacie.

 • "The Knick": Krew, kokaina i nowy dr House

  .... Z drugiej jednak był to czas, kiedy rasizm, seksizm i różnice klasowe miały silny wpływ na społeczeństwo. Wszystkie wyżej wymienione elementy stanowią kwintesencję serialu "The Knick", którego twórcą(...) wiedzieć, czy chcą Cię w tym cyrku. Ja nie chcę cię w moim cyrku! ". Na sukces “The Knick" składa się kombinacja ciekawych postaci, ciętego języka oraz scen rodem z prawdziwej sali operacyjnej- nie ma...

 • Lisa Stansfield: Na fali (wywiad)

  3 listopada na Torwarze w Warszawie wystąpi brytyjska wokalistka Lisa Stansfield, która ma na koncie ponad 20 mln sprzedanych płyt. Do Polski przyjedzie z nowym materiałem pochodzącym z wydanego na początku roku albumu "Seven".

Wideo na temat: elementy rodem
 • World War Z

  Film zrealizowany na podstawie noweli Maxa Brooksa. Po 10 latach strasznej i wyniszczającej wojny ludzi z zombie świat nie jest już taki jak dawniej. Ludzie nie są na szczycie łańcucha pokarmowego, a Ziemia jest opanowana przez potwory z piekła rodem.

 • Abraham Lincoln: Łowca wampirów

  Widowiskowy film fantastyczny w cyfrowym 3D, wyreżyserowany przez Timura Bekmambetova, wizjonerskiego twórcę "Straży nocnej" i "Wanted: Ścigani". Gdy matka prezydenta Lincolna zostaje zabita przez istotę z piekła rodem, on wypowiada wojnę wampirom i ich ludzkim sprzymierzeńcom.

 • World War Z

  Film zrealizowany na podstawie noweli Maxa Brooksa. Po 10 latach strasznej i wyniszczającej wojny ludzi z zombie świat nie jest już taki jak dawniej. Ludzie nie są na szczycie łańcucha pokarmowego, a Ziemia jest opanowana przez potwory z piekła rodem.