• Informacje na temat:

  elijah wood

Artykuły na temat: elijah wood
 • Elijah Wood w nowym miniserialu BBC America

  Elijah Wood zagra jedną z głównych ról w ekranizacji cyklu powieści Douglasa Adamsa "Dirk Gently’s Holistic Detective Agency".

 • Off Camera: Festiwalowe hity w Krakowie

  Tytuły najdłużej oklaskiwane i te, które znalazły się w centrum zainteresowania krytyków i publiczności największych festiwali świata to propozycje w ramach sekcji Odkrycia: Best of Fests. Ósma edycja festiwalu Off Camera rozpocznie się w 1 maja w Krakowie.

 • Elijah Wood szokuje: W Hollywood są pedofile!

  Gwiazdor trylogii filmowej "Władca pierścieni" wywołał skandal w Hollywood.

 • Elijah Wood o "Hobbicie"

  Elijah Wood, który zasłynął rolą Frodo w trylogii "Władca Pierścieni", opowiadał podczas niedawnego czatu o nowej produkcji Petera Jacksona, "Hobbicie".

 • "Dirk Gently": Ruszają zdjęcia do nowego serialu z Elijahem Woodem

  Ruszyły zdjęcia do nowego serialu stacji BBC America. W rolach głównych wystąpią Samuel Barnett i Elijah Wood.

 • Elijah Wood jako Iggy Pop

  Elijah Wood, najsłynniejszy hobbit świata z trylogii "Władca Pierścieni" , zagra główną rolę w filmie "The Passenger", będącym biografią legendarnego rock'n'rollowca Iggy'ego Popa.

 • Netflix: Serial "Holistyczna agencja detektywistyczna..." jest już dostępny

  W niedzielę, 11 grudnia, w serwisie Netflix został udostępniony nowy serial, "Holistyczna agencja detektywistyczna Dirka Gently'ego", w którym główne role grają Samuel Barnett i Elijah Wood.

 • Elijah Wood... pingwinem

  George Miller ( "Mad Max 2" ) zasiądzie na fotelu reżysera animowanej opowieści "Happy Feet", która powstanie dla wytwórni Warner Bros. Pictures/Village Roadshow Pictures. Głównym bohaterem opowieści będzie młody pingwin, któremu głosu udzieli Elijah Wood ( "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" ).

 • Pogrążony w depresji młody prawnik Ryan (Elijah Wood) podejmuje próbę samobójczą, która kończy się niepowodzeniem. Następnego ranka jego atrakcyjna sąsiadka...

 • Elijah Wood zagra w serialu

  Elijah Wood, który zyskał popularność dzięki roli Frodo we "Władcy Pierścieni", zadebiutuje w telewizyjnej produkcji zatytułowanej "Wilfred".

Zdjęcia na temat: elijah wood
 • Elijah Wood (Ryan Newman)
Wideo na temat: elijah wood
 • "B*tches!"

  Ten filmik zobaczyło już ponad 70 tysięcy na samym You Tubie. Wyższy mężczyzna to w rzeczywistości pies, ten drugi to Elijah Wood w nowej roli - Ryana, czyli bohatera zakręconej komedii "Wilfred(...) z człowiekiem o imieniu Wilfred". Elijah Wood, który zyskał popularność dzięki "Władcy Pierścieni", zadebiutuje w telewizji tą produkcją. Dowiedz się więcej o najnowszej produkcji "Wilfred".

 • Happy Feet: Tupot małych stóp 2 3D

  Mistrz stepowania Mambo ma problem, ponieważ jego synek Eryk cierpi na chorobliwy lęk przed tańcem. Niechętny do tańca Eryk ucieka i spotyka Wielkiego Svena - pingwina, który potrafi latać! Mambo ciężko jest konkurować z nowym charyzmatycznym idolem Eryka. Sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje, gdy świat opanowują potężne siły. Eryk poznaje wytrwałość i odwagę swego ojca, kiedy Mambo zbiera oddziały pingwinów oraz wszelkiego rodzaju niezwykłych stworzeń, od małych kryli po gigantyczne...

 • Violeta poszła do nieba

  Opowieść o życiu Violety Parry, słynnej chilijskiej pieśniarki, daleka jednak od konwencjonalnej biografii. Andrés Wood podąża śladem najważniejszych faktów z życia Violety, pokazując, jak utalentowana dziewczynka z biednej rodziny z czasem staje się międzynarodową sensacją i ikoną muzyki folk. Reżyser wędruje po wydarzeniach, które ukształtowały Parrę i uczyniły jej sztukę tak szczerą i prawdziwą, że poruszała tłumy. Śledzi sukcesy oraz dramaty Violety: jej zmagania z alkoholizmem...

Dyskusje na temat: elijah wood