• Informacje na temat:

  elijah wood wywiad

Artykuły na temat: elijah wood wywiad
 • Off Camera: Festiwalowe hity w Krakowie

  Tytuły najdłużej oklaskiwane i te, które znalazły się w centrum zainteresowania krytyków i publiczności największych festiwali świata to propozycje w ramach sekcji Odkrycia: Best of Fests. Ósma edycja festiwalu Off Camera rozpocznie się w 1 maja w Krakowie.

 • Jak hobbit został kibolem?

  Widzowie znają go przede wszystkim z roli Froda w trylogii "Władca pierścieni" Petera Jacksona, ale obchodzący w piątek, 28 stycznia, 30. urodziny Elijah Wood ma o wiele bogatszy i ciekawszy dorobek aktorski.

 • "Open Windows": Elijah Wood podgląda Sashę Grey

  29 września na ekranach amerykańskich kin zadebiutuje film "Open Windows", w którym Elijahowi Woodowi partneruje gwiazda filmów porno - Sasha Grey. Pojawił się właśnie pierwszy zwiastun produkcji.

 • Długi "Powrót Króla"

  Elijah Wood i Peter Jackson, w jednym z ostatnich wywiadów opowiedzieli o trzeciej części filmowej adaptacji trylogii Tolkiena, filmie "Władca Pierścieni: Powrót Króla". Jak zapowiadają twórcy, obraz ma trwać ponad trzy i pół godziny! "Film będzie jednak tak długi, jak powinien być" - zapewnia Peter Jackson, który pracuje obecnie nad montażem.

 • "Powrót Króla" i bitwy wszech czasów

  Elijah Wood, Frodo Baggins z filmów "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia" i "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" , przytoczył opinię, jakoby ostatnia część trylogii, "Władca Pierścieni: Powrót Króla" , miała być najbardziej widowiskowym filmem wojennym w historii kina. Dominic Monaghan, czyli ekranowy Merry, ostrzegł natomiast widzów, że finałowy obraz będzie bardzo smutny.

 • Komiksy górą!

  Podczas trwającego od 1 do 4 sierpnia w San Diego, spotkania miłośników komiksów, Comic-Con, światło dzienne ujrzało wiele informacji na temat kilkunastu niecierpliwie oczekiwanych projektów, powstających nie tylko w oparciu o rysunkowe opowieści. Konwent odwiedziło bowiem wiele gwiazd kina, które opowiadały o swych najbliższych planach zawodowych.

 • Nicole Kidman: Miły pingwin

  Nicole Kidman ( "Żony ze Stepford" , "Tłumaczka" ) w jednym z niedawno udzielonych wywiadów wyjawiła, że udzieli głosu jednemu z bohaterów animacji "Happy Feet". Film powstaje dla wytwórni Warner Bros. Pictures. Na fotelu reżysera zasiada George Miller ( "Mad Max" , "Babe: Świnka w mieście" ).

 • Niezależny Tom Cruise

  Tom Cruise ( "Raport mniejszości" , "Ostatni samuraj" ) zgodził się zostać honorowym przewodniczącym tegorocznej gali wręczenia nagród kina niezależnego - 2004 IFP Independent Spirit Awards. Przyznawane od 1984 roku wyróżnienia są jednymi z najwyżej cenionych niezależnych amerykańskich nagród filmowych.

 • "Hobbit" na DVD i Blu-ray: Premiera roku

  "Hobbit: Niezwykła podróż", kasowa produkcja w reżyserii zdobywcy Oscara Petera Jacksona, już od 9 kwietnia będzie dostępna na Blu - ray 3D, Blu - ray i DVD w wyjątkowej ofercie Galapagos Films.

 • "Hobbit": Początek nowej przygody

  "Hobbit: Niezwykła podróż 3D", pierwsza część nowej filmowej trylogii Petera Jacksona, według powieści J.R.R. Tolkiena, trafi do kin w Polsce 28 grudnia. W obsadzie są m.in. Martin Freeman, Ian McKellen i Cate Blanchett. Muzykę do filmu skomponował Howard Shore.

Wideo na temat: elijah wood wywiad
 • Happy Feet: Tupot małych stóp 2 3D

  Mistrz stepowania Mambo ma problem, ponieważ jego synek Eryk cierpi na chorobliwy lęk przed tańcem. Niechętny do tańca Eryk ucieka i spotyka Wielkiego Svena - pingwina, który potrafi latać! Mambo ciężko jest konkurować z nowym charyzmatycznym idolem Eryka. Sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje, gdy świat opanowują potężne siły. Eryk poznaje wytrwałość i odwagę swego ojca, kiedy Mambo zbiera oddziały pingwinów oraz wszelkiego rodzaju niezwykłych stworzeń, od małych kryli po gigantyczne...

 • Violeta poszła do nieba

  Opowieść o życiu Violety Parry, słynnej chilijskiej pieśniarki, daleka jednak od konwencjonalnej biografii. Andrés Wood podąża śladem najważniejszych faktów z życia Violety, pokazując, jak utalentowana dziewczynka z biednej rodziny z czasem staje się międzynarodową sensacją i ikoną muzyki folk. Reżyser wędruje po wydarzeniach, które ukształtowały Parrę i uczyniły jej sztukę tak szczerą i prawdziwą, że poruszała tłumy. Śledzi sukcesy oraz dramaty Violety: jej zmagania z alkoholizmem...

 • Co nas kręci, co nas podnieca

  Po sukcesach ostatnich filmów, Woody Allen powraca z nową komedią, w zgodnej opinii widzów i krytyków, najśmieszniejszą od lat: "Co nas kręci, co nas podnieca". W Cannes najnowsza produkcja Allena została przyjęta entuzjastycznie - publiczność nagrodziła film owacją na stojąco. Fabuła, jak zwykle u mistrza pikantnego humoru, porusza tematykę relacji damsko - męskich, które są dla Allena niewyczerpanym źródłem komediowych inspiracji. 20-letnia Melody (Evan Rachel Wood) ucieka od...