• Informacje na temat:

  elijah wood zdjęcia

Artykuły na temat: elijah wood zdjęcia
 • Elijah Wood szokuje: W Hollywood są pedofile!

  Gwiazdor trylogii filmowej "Władca pierścieni" wywołał skandal w Hollywood.

 • Off Camera: Festiwalowe hity w Krakowie

  Tytuły najdłużej oklaskiwane i te, które znalazły się w centrum zainteresowania krytyków i publiczności największych festiwali świata to propozycje w ramach sekcji Odkrycia: Best of Fests. Ósma edycja festiwalu Off Camera rozpocznie się w 1 maja w Krakowie.

 • "Dirk Gently": Ruszają zdjęcia do nowego serialu z Elijahem Woodem

  Ruszyły zdjęcia do nowego serialu stacji BBC America. W rolach głównych wystąpią Samuel Barnett i Elijah Wood.

 • Elijah Wood jako Iggy Pop

  Elijah Wood, najsłynniejszy hobbit świata z trylogii "Władca Pierścieni" , zagra główną rolę w filmie "The Passenger", będącym biografią legendarnego rock'n'rollowca Iggy'ego Popa.

 • Frodo już tutaj nie mieszka

  Elijah Wood jest wam doskonale znany jako dobroduszny hobbit Frodo Baggins, cichy bohater, wokół którego koncentruje się akcja "Władcy Pierścieni". Poznajcie jego nowe wcielenie - mało rozgarniętego, tchórzliwego Ryana, neurotycznego singla. To postać, w którą Elijah wciela się w swoim pierwszym telewizyjnym serialu, osobliwym sitcomie "Wilfred", który w czerwcu debiutuje na amerykańskim kanale...

 • Elijah Wood w niezwykłej historii

  Elijah Wood wraz z reżyserem serialu "Wilfred" Randallem Einhornem, w którym aktor wciela się w postać głównego bohatera, zrealizują wspólnie nowy projekt "The Late Bloomer".

 • Elijah Wood: Powrót Mambo

  "Happy Feet: Tupot małych stóp 2", kontynuacja nagrodzonej Oscarem jednej z najbardziej dochodowej animacji ostatnich lat, 30 marca zadebiutuje na płytach DVD i Blu-ray w polskiej wersji językowej. W oryginale głosu postaci pingwina Mambo użyczył Elijah Wood.

 • Jak hobbit został kibolem?

  Widzowie znają go przede wszystkim z roli Froda w trylogii "Władca pierścieni" Petera Jacksona, ale obchodzący w piątek, 28 stycznia, 30. urodziny Elijah Wood ma o wiele bogatszy i ciekawszy dorobek aktorski.

 • "Hobbit": Podróż sentymentalna

  Nie tylko fani "Władcy Pierścieni" cieszą się na informację, że powstanie dwuczęściowa saga "The Hobbit". Elijah Wood, ekranowy Frodo Baggins, również nie może się doczekać spotkania z kolegami z planu. Obraz pojawi się w kinach na przełomie 2012 i 2013 roku.

 • Nowa rola Elijaha Wooda

  Młody amerykański aktor Elijah Wood, najbardziej znany po roli hobbita Frodo w obrazie "Władca pierścieni: Drużyna pierścienia" , przygotowuje się do udziału w komedii "Thumbsucker". Film opowiada o sfrustrowanym nastolatku, który nie może przestać... ssać kciuka.

Zdjęcia na temat: elijah wood zdjęcia
Wideo na temat: elijah wood zdjęcia
 • Happy Feet: Tupot małych stóp 2 3D

  Mistrz stepowania Mambo ma problem, ponieważ jego synek Eryk cierpi na chorobliwy lęk przed tańcem. Niechętny do tańca Eryk ucieka i spotyka Wielkiego Svena - pingwina, który potrafi latać! Mambo ciężko jest konkurować z nowym charyzmatycznym idolem Eryka. Sytuacja jeszcze bardziej się komplikuje, gdy świat opanowują potężne siły. Eryk poznaje wytrwałość i odwagę swego ojca, kiedy Mambo zbiera oddziały pingwinów oraz wszelkiego rodzaju niezwykłych stworzeń, od małych kryli po gigantyczne...

 • Violeta poszła do nieba

  Opowieść o życiu Violety Parry, słynnej chilijskiej pieśniarki, daleka jednak od konwencjonalnej biografii. Andrés Wood podąża śladem najważniejszych faktów z życia Violety, pokazując, jak utalentowana dziewczynka z biednej rodziny z czasem staje się międzynarodową sensacją i ikoną muzyki folk. Reżyser wędruje po wydarzeniach, które ukształtowały Parrę i uczyniły jej sztukę tak szczerą i prawdziwą, że poruszała tłumy. Śledzi sukcesy oraz dramaty Violety: jej zmagania z alkoholizmem...

 • Co nas kręci, co nas podnieca

  Po sukcesach ostatnich filmów, Woody Allen powraca z nową komedią, w zgodnej opinii widzów i krytyków, najśmieszniejszą od lat: "Co nas kręci, co nas podnieca". W Cannes najnowsza produkcja Allena została przyjęta entuzjastycznie - publiczność nagrodziła film owacją na stojąco. Fabuła, jak zwykle u mistrza pikantnego humoru, porusza tematykę relacji damsko - męskich, które są dla Allena niewyczerpanym źródłem komediowych inspiracji. 20-letnia Melody (Evan Rachel Wood) ucieka od...