• Informacje na temat:

  elisabetta canalis zdjęcia

Artykuły na temat: elisabetta canalis zdjęcia
 • Elisabetta Canalis urodziła!

  Elisabetta Canalis (37 l.) doczekała się upragnionej córeczki!

 • Elisabetta Canalis błyskawicznie wróciła do formy sprzed ciąży!

  Elisabetta Canalis (37 l.) znów może pochwalić się umięśnionym i idealnie płaskim brzuchem!

 • Elisabetta Canalis jest w ciąży!

  Elisabetta Canalis (36 l.) podzieliła się z fanami radosną nowiną na Instagramie.

 • Canalis o życiu z Clooneyem

  Włoska modelka Elisabetta Canalis uważa, że życie u boku jednego z najbardziej pożądanych kawalerów Hollywood - George'a Clooneya - nie jest tak baśniowe, jakby się mogło wydawać.

 • Gwiazd sposoby na podryw

  ...z włoską prezenterką Elisabettą Canalis (31 l.). Zdobył jej serce już w pierwszym tygodniu znajomości, gdy spędzali wakacje w luksusowej willi aktora nad jeziorem Como w północnych Włoszech. Sposób...

 • Opowiada o związku z Clooneyem

  Włoska modelka - Elisabetta Canalis - twierdzi, że życie u boku jednego z najbardziej pożądanych kawalerów Hollywood - George'a Clooneya - nie jest tak baśniowe, jakby się mogło wydawać.

Wideo na temat: elisabetta canalis zdjęcia
 • 1920 Bitwa Warszawska

  Film opowiada o miłości i burzliwych losach bohaterów rozgrywających się na tle wojennej zawieruchy. "Bitwę Warszawską 1920" reżyseruje Jerzy Hoffman, twórca nominowany w 1975 roku do Oscara za ekranizację "Potopu" Henryka Sienkiewicza. Autorem zdjęć jest Sławomir Idziak, nominowany w 2002 roku do Oscara za zdjęcia do filmu Ridleya Scotta "Helikopter w ogniu". Budżet filmu opiewa na 27 mln zł.

 • Strefa X

  W Meksyku rozbija się sonda kosmiczna badająca pozaziemskie formy życia. Andrew robi zdjęcia na miejscu katastrofy, kiedy dostaje polecenie - zorganizować Sam bezpieczny powrót do domu. Jedyna droga prowadzi przez skażoną, odizolowaną strefę. Od tej pory ci dwoje zdani są tylko na siebie. Jeśli chcą przeżyć, będą musieli poznać prawdziwe zagrożenie.

 • Antychryst

  Willem Dafoe ("Ostatnie kuszenie Chrystusa", "Spiderman") i Charlotte Gainsbourg ("21 gram") w horrorze twórcy kultowego "Królestwa" i "Przełamując fale" Larsa von Triera. Niesamowite zdjęcia Anthonego Dod Mantle, nagrodzonego Oscarem za film "Slumdog. Milioner z ulicy". To wszystko zapowiada rewolucyjny film grozy na miarę "Dziecka Rosemary" Polańskiego i "Lśnienia" Kubricka. Światowej sławy psychiatra i jego młoda żona, badająca historie czarownic w średniowieczu, wyjeżdżają do domu na...