• Informacje na temat:

  elisha cuthbert aktorka

Artykuły na temat: elisha cuthbert aktorka
 • Najseksowniejsza kobieta na świecie

  Aktorka Megan Fox, która występowała w filmie "Transformers", jest najseksowniejszą kobietą na świecie zdaniem czytelników jednego z amerykańskich magazynów. Ostatnie miejsce w rankingu zajęła... Britney Spears...

 • Wróci do grania

  Pojawia się coraz więcej spekulacji dotyczących siódmej serii "24" ("24 godziny"). Niewykluczone, że producenci zdecydują się na ponowne zaproszenie do serialu Elishy Cuthbert.

 • Elisha Cuthbert: Lesbijka w ciąży

  Była gwiazda serialu "24 godziny", kanadyjska aktorka Elisha Cuthbert, zagra główną rolę w nowej komediowej produkcji stacji NBC "One Big Happy". Wcieli się w niej w postać lesbijki starającej się o dziecko.

 • Wróci do "24 godzin?"

  Pojawia się coraz więcej spekulacji dotyczących siódmej serii "24" ("24 godziny"). Niewykluczone, że producenci zdecydują się na ponowne zaproszenie do serial u Elishy Cuthbert.

 • Olivia Wilde została mamą

  Olivia Wilde ("Tron: Dziedzictwo") urodziła synka. Otis Alexander to pierwsze dziecko aktorki i jej narzeczonego Jasona Sudeikisa ("Millerowie").

 • MTV Movie Awards: Nominacje

  Stacja MTV ogłosiła w środę, 4 maja, nominowanych do tegorocznej edycji nagród MTV Movie Awards. Najwięcej nominacji - aż po cztery - otrzymały filmy "Legenda telewizji" i "Wredne dziewczyny" . 14. ceremonia wręczenia wyróżnień, którą poprowadzi Jimmy Fallon, odbędzie się 4 czerwca, w Shrine Auditorium w Los Angeles. Na antenie MTV program "2005 MTV Movie Awards" wyświetlony zostanie 9 czerwca.

 • Olivia Wilde karmi piersią

  Fotografia Olivii Wilde karmiącej piersią synka Otisa znalazła się w najnowszym numerze amerykańskiej edycji magazynu "Glamour".

Wideo na temat: elisha cuthbert aktorka
 • Poliss

  "Poliss" to bardzo realistyczny obraz pracy brygady paryskiej policji zajmującej się przestępstwami przeciwko dzieciom. Francuska reżyserka i aktorka o pseudonimie Maiwenn pokazała w nim nie tylko dramaty dzieci, ale również spustoszenie, jakie praca powoduje w życiu i psychice policjantów.

 • Londyński bulwar

  Głównym bohaterem filmu jest Mitchell (Colin Farrell), mężczyzna, który po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z kryminalną przeszłością. W tym celu zatrudnia się jako "złota rączka " w domu samotnej aktorki (Keira Knightley), a to staje się początkiem komplikacji. Mitchell po trzech latach wychodzi z londyńskiego więzienia i próbuje zerwać z przestępczą przeszłością. Na jego drodze pojawia się samotna i piękna aktorka Charlotte, żyjąca w blasku fleszy...

 • Wenus w futrze

  Adaptacja sztuki Davida Ivesa, której bohaterem jest reżyser, Thomas (Mathieu Amalric), bezskutecznie poszukujący kandydatki do głównej roli w spektaklu teatralnym. W trakcie castingu, żadna aktorka nie potrafi przekonywająco zagrać kobiety, która, na skutek umowy, ma się całkowicie podporządkować mężczyźnie. Kiedy zrezygnowany Thomas decyduje się odpuścić przesłuchania, do teatru wbiega spóźniona Vanda (Emmanuelle Seigner), arogancki i całkowicie nieokrzesany wulkan energii i erotyzmu....

Dyskusje na temat: elisha cuthbert aktorka
 • Re: Elisha Cuthbert (Alex Kerkovich)...

  POWINNI JĄ TRAKTOWAC JAK PRAWDZIWAPIEKNOSC I SEXBONBE A ONI JA UPOKARZAJĄ NIGDY NIE ZROZUMIĘ JAK AKTORKA BEDĄCA IDEAŁEM KOBIECEGO PIEKNA I SYMBOLEM SEKSU MOŻE BYC TAM SPŁAWIANA PRZEZ MĘZCZYZN . JEŻELI JUZ(...) .DRUGIEJ ZARAZ PO SCARLETT JOHANSSON.ELISHA ZMARNOWAŁA SWÓJ TALENT.POWINNA DUŻO GRAC W FILMACH.BO CHOC NADAŁ JEST NAJPIEKNIEJSZA I NAJSEKSOWNIEJSZA I ZADNA I TAK NIE PRZYCMI NIGDY JEJ URODY I WDZIĘKÓW TO NIE