• Informacje na temat:

  elitarna jednostka seals

Artykuły na temat: elitarna jednostka seals
 • Zabójca "snajpera" skazany na dożywocie

  Eddie Ray Routh został we wtorek, 24 lutego, skazany na dożywotnie więzienie, bez prawa do wcześniejszego zwolnienia, za zabójstwo słynnego amerykańskiego snajpera Chrisa Kyle'a i jego przyjaciela.

 • Clint Eastwood nakręci film o cudzie na rzece Hudson

  Kilka dni po ukończeniu 85 lat Clint Eastwood ogłosił, że wyreżyseruje biograficzny film opowiadający historię pilota Chesleya "Sully'ego" Sullenberga.

 • "Ocalony" jak "Helikopter w ogniu"

  Operacja wojskowa, która miała być szybką i sprawną akcją, a przerodziła się w heroiczną walkę z siłami wroga - nie bez powodu porównuje się "Ocalonego" Petera Berga do "Helikoptera w ogniu" Ridley'a Scotta.

 • "Ocalony": W hołdzie bohaterom

  "Ocalony" Petera Berga to oparta na prawdziwych wydarzeniach historia wprost z czeluści afgańskiego piekła, trzymający w napięciu dramat wojenny na miarę "Szeregowca Ryana" i "Helikoptera w ogniu". Fabuła koncentruje się na emocjach towarzyszących żołnierzom w walce o przetrwanie i konsekwencjach kolejnych, niezwykle trudnych decyzji.

 • "Niezniszczalni 3": Najlepsza część serii?

  Jeśli wydawało wam się, że w pierwszej oraz drugiej części "Niezniszczalnych" widzieliście już wszystko i nic was nie będzie w stanie zaskoczyć, przyjmijcie wyzwanie rzucone przez twórców części trzeciej, która jest jeszcze bardziej dynamiczna, emocjonująca, dowcipna, i spektakularna!

Wideo na temat: elitarna jednostka seals
 • Elitarni - Ostatnie starcie

  Pozycja obowiązkowa! Skrzyżowanie "Infiltracji" z "Ojcem chrzestnym". Slash films. Tylko jeden film pokonał w Brazylii w zestawieniach box-office'u "Avatara". "Elitarni - ostatnie starcie" potrzebował zaledwie trzech tygodni na zdobycie tytułu największego hitu XXI wieku. Na ten wynik zapracował nie tylko świetny scenariusz, ale przede wszystkim brawurowo zrealizowane sceny akcji. Zebraliśmy wspaniałą ekipę od efektów specjalnych - mówi reżyser filmu Jose Padilha, w tym m.in. takich...

 • Snajper

  Historia kariery wojskowej i życia osobistego Chrisa Kyle'a, który zyskał sławę najlepszego snajpera w historii elitarnej jednostki Navy SEALs.

 • Snajper

  Historia kariery wojskowej i życia osobistego Chrisa Kyle'a, który zyskał sławę najlepszego snajpera w historii elitarnej jednostki Navy SEALs.