• Informacje na temat:

  eliza jedrzejewska.

Artykuły na temat: eliza jedrzejewska.
 • Partnerka Kordka spodziewa się dziecka

  Dariusz Kordek (44 l.) za kilka miesięcy po raz pierwszy zostanie tatą. Jego partnerka Eliza Jędrzejewska (29 l.) spodziewa się dziecka.

 • Dariusz Kordek: Chłopiec z amerykańską urodą filmową

  Aktor, wokalista, konferansjer. W latach 90. gwiazda kultowego serialu "W labiryncie". Prywatnie ciepły mąż i kochający ojciec. 26 stycznia Dariusz Kordek kończy 50 lat.

 • Darek Kordek ożenił się

  Cichy ślub pary odbył się w XIX-wiecznym pałacu w Drwalewie - informuje tygodnik "Na Żywo". Uroczystość była bardzo skromna; Dariusz i Eliza zaprosili na nią jedynie najbliższą rodzinę i przyjaciół. Oczywiście był także synek młodożeńców, roczny Maksymilian. Jak czytamy w magazynie, panna młoda zdecydowała się na oryginalną suknię w kolorze łososiowym ozdobioną kamieniami. Pan młody natomiast...

 • Kordek został ojcem

  Znany z serial u "W labiryncie" oraz show "Jak Oni śpiewają", 44-letni aktor Dariusz Kordek , kilka dni temu po raz pierwszy został ojcem. Chłopiec i jego mama, Eliza Jędrzejewska (29 l.), czują się dobrze.

 • Darek Kordek się żeni

  ...i brukowców". Dziś natomiast w "Fakcie" Darek ogłasza, że żeni się z 15 lat młodszą Elizą Jędrzejewską. "Eliza jest moją narzeczoną. Pierścionek już jej dałem" - oświadczył. Kordek nosi na sobie piętno byłego(...), który "nie pozostawił zgliszczy" w jej życiu. Darek i Eliza niebawem zostaną rodzicami.

 • Kordek chce kościelnego rozwodu

  Wśród polskich gwiazd zapanowała moda na unieważnianie ślubów kościelnych. Kolejną jest Dariusz Kordek , który chciałby ślubować miłość swojej narzeczonej Elizie przed ołtarzem.

 • Dariusz Kordek: dlaczego odkłada ślub kościelny?

  Dariusz Kordek (52 l.) długo czekał, aż otrzyma „rozwód kościelny”. Dlaczego teraz zwleka z poślubieniem ukochanej przed ołtarzem?

 • Dariusz Kordek unieważnił ślub kościelny!

  Pierwsze małżeństwo unieważnione! Dariusz Kordek (51 l.) może wziąć ślub!

 • Kordek ponownie będzie ojcem

  .... Tygodnik "Twoje Imperium" donosi, że Kordek i jego żona Eliza Jędrzejewska spodziewają się właśnie córki. "Dziewczynka przyjdzie na świat w połowie lipca tego roku" - mówi pismu żona aktora. "Ja czuję się dobrze i spokojnie czekam na szczęśliwe rozwiązanie". 33-latka zdradza także, że razem z mężem wybrali już imię dla dziewczynki - Maria Eliza. Gratulujemy!

 • Olivier: Będziemy mieli syna

  Ostaszewska i Michał Englert, Kasia Herman i Tomasz Brzozowski oraz Dariusz Kordek i Eliza Jędrzejewska.

Wideo na temat: eliza jedrzejewska.
 • Heniek

  "Heniek" to opowieść o tym, czy warto poświęcać przyjaźń, lojalność i uczciwość dla pieniędzy oraz o tym czy zemsta jest naprawdę słodka. Bohaterowie filmu, czwórka sprzedawców z salonu samochodowego, codziennie zmagają się z trudem swojej pracy. Ich życie zdeterminowane jest przez zawód, w który wpisana jest wieczna pogoń za pieniądzem. Gdy pewnego dnia okazuje się, że jednego z nich, tytułowego Heńka, aresztowano za udział w gangu złodziei, pozostała trójka zostaje wystawiona na próbę...

 • Obietnica

  Lila i Janek, uczniowie wielkomiejskiego liceum, należą do generacji, która komunikuje się głównie przez Skype’a i Facebooka. Wraz z przyjaciółmi korzystają z życia na całego. Imprezują, eksperymentują z alkoholem i marihuaną. Jednak pewnego dnia Lila nieoczekiwanie zrywa z Jankiem, oskarżając go o zdradę. Zakochany chłopak będzie musiał zapłacić wysoką cenę za niewinny błąd. Jeśli spełni obietnicę, którą wymogła na nim dziewczyna, nic już nie będzie takie jak przedtem...

 • Dzwoneczek i uczynne wróżki

  Kolejny, trzeci już pełnometrażowy film opowiadający losy znanej i lubianej wróżki o imieniu Cynka Dzwoneczek. Tym razem akcja skupia się nie na Nibylandii, lecz na Stałym Lądzie, gdzie elfy o przyrodniczych talentach przygotowują właśnie dla ludzi piękne, upalne lato. Niestety, Dzwoneczek zapuszcza się daleko w ludzką wioskę, gdzie trafia do domu małej dziewczynki. Dzwoneczek zaprzyjaźnia się z samotną Elizą, łamiąc podstawową zasadę bezpieczeństwa zabraniającą wróżkom zbliżania się do...