• Informacje na temat:

  eliza warsaw

Artykuły na temat: eliza warsaw
 • Eliza Wesołowska (22 l.), która niedawno ogłosiła, że jest w ciąży, ma problemy zdrowotne!

 • Eliza z "Warsaw Shore" debiutuje: "Jesteś dla mnie kokainą"

  W sieci pojawił się debiutancki teledysk znanej z programu "Warsaw Shore" Elizy. Klip ilustruje taneczną piosenkę "Jesteś dla mnie kokainą".

 • Eliza z "Warsaw Shore" urodziła! Znamy imię i płeć dziecka!

  To jedna z najbardziej kontrowersyjnych par w polskim show-biznesie. Elizka i Paweł poznali się na planie "Warsaw Shore", jednak nie od początku przypadli sobie do gustu.  Zanim kobieta dostrzegła(...) w pierwszym sezonie show związała się z Trybałą, a w zeszłym roku zakochani po raz pierwszy zostali rodzicami małej Victorii Elizabeth. Elizie i jej ukochanemu tak spodobało się rodzicielstwo, że niedługo...

 • Rutowicz, Węgrowska, Ciupa... Kto jeszcze w "Hell's Kitchen"?

  W nowym odcinku "Hell's Kitchen" rękami i ustami uczestników będą: Iwona Węgrowska, Ola Ciupa, Jolanta Rutowicz, Karolina Gilon, Angelika Fajcht oraz Eliza Wesołowska i Ania "Mała" Aleksandrzak z "Warsaw Shore".

 • Para, która poznała się w cieszącym się niezbyt dobrą reputacją programie "Warsaw Shore", jest rodzicami niespełna 2-letniej Victorii. Na początku tego roku ku zdziwieniu wielu wyjawili, że zostaną(...) na szczęście było dużo lepiej. Teraz Eliza (23 l.) odlicza już dni do porodu! Ostatnio na Instagramie pochwaliła się brzuszkiem, który jest już całkiem sporych rozmiarów. Na fotce widzimy także...

 • Dlaczego celebrytki śpiewają?

  Każdy kiedyś marzył o karierze muzycznej. Nie każdy jednak może spełnić swoje pragnienia z powodu braku środków, czasu i innych dość poważnych czynników. Tego problemu zdają się nie mieć niektóre celebrytki, które walczą o to, by zostać zauważonymi na scenie muzycznej.

 • Uczestnicy 1. edycji „Warsaw Shore”, Eliza (21 l.) i Trybson (22 l.), zostali rodzicami!

 • Eliza z "Warsaw Shore": Poszło mi w cycki

  Oczekiwanie na narodziny dziecka sprawiło, że Eliza Wesołowska, znana z pierwszej edycji "Warsaw Shore", diametralnie zmieniła swoje życie - przestała imprezować i skupia się wyłącznie na przygotowaniach do macierzyństwa. Jak przyznaje, nie spodziewała się, że aż tak przytyje. Nie martwi się jednak tym, bo urósł jej także biust.

 • Eliza (21 l.), która zasłynęła dzięki programowi „Warsaw Shore”, postanowiła zostać piosenkarką!

 • Ciężarna Eliza z "Warsaw Shore" bez skrupułów?

  Informacja sprzed kilku miesięcy o ciąży Elizy z Trybsonem z popularnego reality show "Warsaw Shore" poruszyła niebo i ziemię. Para, która poznała się podczas kręcenia programu, szybko zyskała popularność.

Zdjęcia na temat: eliza warsaw
Wideo na temat: eliza warsaw
 • Eliza z "Warsaw Shore" nagrała piosenkę!

  Eliza, która zasłynęła dzięki programowi "Warsaw Shore" postanowiła zostać piosenkarką. W sieci ukazał się właśnie jej debiutancki singiel. Jak oceniacie jej dzieło?

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

 • Eliza z "Warsaw Shore" o ciąży

  Oczekiwanie na narodziny dziecka sprawiło, że Eliza Wesołowska, znana z pierwszej edycji „Warsaw Shore”, diametralnie zmieniła swoje życie – przestała imprezować i skupia się wyłącznie na przygotowaniach do macierzyństwa. Jak przyznaje, nie spodziewała się, że aż tak przytyje. Nie martwi się jednak tym, bo urósł jej także biust.

 • Heniek

  "Heniek" to opowieść o tym, czy warto poświęcać przyjaźń, lojalność i uczciwość dla pieniędzy oraz o tym czy zemsta jest naprawdę słodka. Bohaterowie filmu, czwórka sprzedawców z salonu samochodowego, codziennie zmagają się z trudem swojej pracy. Ich życie zdeterminowane jest przez zawód, w który wpisana jest wieczna pogoń za pieniądzem. Gdy pewnego dnia okazuje się, że jednego z nich, tytułowego Heńka, aresztowano za udział w gangu złodziei, pozostała trójka zostaje wystawiona na próbę...