• Informacje na temat:

  elizabeth mitchell aktorka

Artykuły na temat: elizabeth mitchell aktorka
 • "The Expanse": Elizabeth Mitchell na pokładzie

  Aktorka Elizabeth Mitchell ("Ostry dyżur", Revolution", "Goście", Dawno, dawno temu") wystąpi w kliku odcinkach trzeciego sezonu "The Expanse".

 • "50 twarzy Greya" premierowo w Berlinie

  Światowa premiera filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" odbędzie się 11 lutego 2015 podczas festiwalu w Berlinie - poinformowali organizatorzy imprezy. Dwa dni później ekranizacja skandalizującej powieści E L James trafi na ekrany polskich kin.

 • Porozumienie ponad podziałami

  Elizabeth Mitchell znana z "Lost: Zagubieni" oraz "V" o swej sympatii do serialu.

 • "50 twarzy Greya" tylko dla dorosłych

  Zgodnie z ustaleniem amerykańskiego stowarzyszenia MPAA "Pięćdziesiąt twarzy Greya" będą mogły obejrzeć osoby poniżej 18. roku życia bez nadzoru rodziców.

 • "Agenci T.A.R.C.Z.Y.": Gdzie jest Simmons?

  Chloe Bennet (Skye), Elizabeth Henstridge (Jemma Simmons), Clark Gregg (Phil Coulson) i Luke Mitchell zdradzili kilka szczegółów nadchodzącej serii i podzielili się z dziennikarzami swoim wrażeniami z pracy na planie. Elizabeth Henstridge wyznała nawet, co w najbliższej przyszłości planuje zrobić swojemu koledze z obsady, Iainowi De Caesteckerowi. Ciekawi? To czytajcie dalej. Gdzie jest Simmons...

 • "50 twarzy Greya": Kim są odtwórcy głównych ról?

  Film "50 twarzy Greya" wejdzie do kin dopiero na początku 2015 roku, ale fanów bestsellerowej powieści rozpala już dzisiaj. Warto wiedzieć, kim są odtwórcy głównych ról w tak wyczekiwanej produkcji.

 • Wyniki konkursu "Revolution"

  Aby stanąć w szranki w wyścigu o "rewolucyjne" zestawy należało zarejestrować się na naszym portalu i odpowiedzieć na dwa pytania konkursowe: 1) Elizabeth Mitchell, w "Revolution" wciela się w Rachel Matheson. W jakim innym serialu mogliśmy podziwiać grę tej aktorki? Prawidłowa odpowiedź: d. We wszystkich powyższych 2) Czy jesteś gotów na koniec cywilizacji? Jak zachowałbyś się, gdyby...

 • Koniec "Lost: Zagubionych": Co dalej?

  Serial J.J Abramsa powoli dobiega końca. Co prawda 20 stycznia 2010 roku stacja ABC wyemituje pierwszy odcinek szóstej, ostatniej serii, ale gwiazdy serial u już zaczęły rozglądać się za innymi wyzwaniami zawodowymi. Weźmy pod lupę kilka serialowych transferów.

 • Konkurs: Wygraj gadżety z serialu "Revolution"!

  ...! 1) Elizabeth Mitchell, w “Revolution" wciela się w Rachel Matheson. W jakim innym serialu mogliśmy podziwiać grę tej aktorki? a. "Ostry dyżur" b. "Lost: Zagubieni" c. "V" d. We wszystkich...

 • Najlepsze lesbijskie sceny w historii

  Natalie Portman z Milą Kunis. Susan Sarandon z Catherine Deneuve. Julianna Moore z Amandą Seyfried. Grażyna Szapołowska z Jadwigą Jankowską-Cieślak. Co łączy te aktorskie duety? Z okazji premiery filmu "Pocałuj mnie" przypominamy najsłynniejsze lesbijskie sceny w historii kina.

Wideo na temat: elizabeth mitchell aktorka
 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.

 • Shrek Forever

  Po raz czwarty widzowie będą mogli oglądać przygody ukochanych bohaterów tym razem w najnowszej technologii 3D. Wcześniejsze filmy w Polsce odniosły wielkie sukcesy frekwencyjne - pierwszy obejrzało 1,5 mln widzów, drugi 3,5 mln i trzeci 3,4 mln. W nowych przygodach Shreka pojawi się wiele nowych postaci i z pewnością filmem będzie zachwycony każdy widz.