• Informacje na temat:

  elizabeth taylor

Artykuły na temat: elizabeth taylor
 • Rosati poucza Polaków w sprawie imienia jej córki! "To jest Elizabeth, a nie..."

  ...trochę żal. Odrzuciłam też kilka polskich propozycji, jedną międzynarodową produkcję z topowym aktorem" - wylicza Weronika. Na koniec wyjawiła, że nazwała córkę na cześć aktorki Elizabeth Taylor. Dlatego kategorycznie zabroniła spolszczania tego imienia i pisania go w zły sposób z "s" zamiast "z"! "Moją córkę nazwałam na cześć Elizabeth Taylor. (...) To nie jest Elżbieta, to nie jest Elisabeth...

 • "Pięćdziesiąt twarzy Greya": Bez sceny z tamponem

  Jeden z najbardziej kontrowersyjnych momentów skandalizującej powieści E.L James "Pięćdziesiąt twarzy Greya" - scena z tamponem - nie znalazł się w oczekiwanej ekranizacji książki - ujawniła reżyserka Sam Taylor-Wood.

 • Colin Farrell miał romans z... Elizabeth Taylor!

  Colin Farrell (37 l.) w programie Ellen DeGeneres przyznał się do bliskiej relacji z legendą kina Elizabeth Taylor.

 • "Avengers: Czas Ultrona": Nowy zwiastun

  Grupa największych superherosów w historii kina powraca w filmie "Avengers: Czas Ultrona". Właśnie pojawił się kolejny zwiastun tej produkcji.

 • ...znakiem zapytania stoi więc jej rola w amerykańskim thrillerze "Fisheye" u boku Piotra Adamczyka, która ma być jej furtką do "wielkiej kariery". Podobnie jak film o życiu Elizabeth Taylor. Weronika miała bowiem szansę zagrać w obrazie "Liz i Dick" o burzliwym małżeństwie gwiazdy z aktorem Richardem Burtonem. "Producenci filmu dostrzegli w Rosati podobieństwo do Taylor i skontaktowali się z nią...

 • Drugi zwiastun "Pięćdziesięciu twarzy Greya"

  Universal Pictures zaprezentowało drugi zwiastun "Pięćdziesięciu twarzy Greya", adaptacji bestsellerowej powieści E.L. James. Widzowie, którzy spodziewają się, że zobaczą w nim całą masę seksu i perwersji, będą zawiedzeni.

 • Zmarła Elizabeth Taylor

  Zmarła Elizabeth Taylor , jedna z największych gwiazd Hollywood - poinformowała w środę, 23 marca, telewizja ABC, powołując się na jej agentkę. 79-letnia aktorka miała problemy z sercem.

 • Michael Jackson po śmierci powiększa fortunę

  Michael Jackson po raz drugi z rzędu otwiera opublikowaną przez magazyn "Forbes" listę najlepiej zarabiających zmarłych gwiazd.

 • Elizabeth Taylor w szpitalu

  Elizabeth Taylor , legenda Hollywood, znowu ma problemy z sercem. Z tego powodu trafiła do szpitala w Los Angeles. Jej rzeczniczka uspokaja, że słynna aktorka już za kilka dni będzie mogła wrócić do domu.

 • Agata Nizińska czyta "Pięćdziesiąt twarzy Greya"

  Piosenkarka i aktorka Agata Nizińska, wnuczka wybitnego artysty Wojciecha Pokory, zagłębi się w intymny świat kontrowersyjnej powieści erotycznej autorstwa E. L. James "Pięćdziesiąt twarzy Greya".

Zdjęcia na temat: elizabeth taylor
 • Elizabeth Taylor
Wideo na temat: elizabeth taylor
 • "Demakijaż": Weronika Rosati

  czy Nicolas Cage. Jej największym autorytetem jest Elizabeth Taylor, od której wiele się nauczyła. Według magazynu „Forbes” Weronika Rosati jest jedną z najcenniejszych gwiazd polskiego show biznesu(...) i bycia kochaną. Uwielbia, jak wokół niej dużo się dzieje. Największą miłością jej życia jest córka Elizabeth, która często towarzyszy jej na planach zdjęciowych. W rozmowie z Krzysztofem Ibiszem

 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

 • Tatuaż Cher

  Piosenkarka Cher wita się z fanami i rozdaje autografy na urodzinach Elizabeth Taylor w Hollywood. Na jej ramieniu widnieje wielki tatuaż.

 • Godzilla

  Zapierająca dech w piersiach reaktywacja historii kultowej Godzilli - postaci zrodzonej w wytwórni Toho. Tworzony z rozmachem film przygodowy, który pokazuje walkę najsławniejszego na świecie potwora przeciwko złym stworzeniom, które czerpią siłę z arogancji ludzkości wobec nauki i zagrażają światu.

Dyskusje na temat: elizabeth taylor