• Informacje na temat:

  elizabeth taylor 2011

Artykuły na temat: elizabeth taylor 2011
 • Colin Farrell miał romans z... Elizabeth Taylor!

  Colin Farrell (37 l.) w programie Ellen DeGeneres przyznał się do bliskiej relacji z legendą kina Elizabeth Taylor.

 • "50 twarzy Greya" premierowo w Berlinie

  Światowa premiera filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" odbędzie się 11 lutego 2015 podczas festiwalu w Berlinie - poinformowali organizatorzy imprezy. Dwa dni później ekranizacja skandalizującej powieści E L James trafi na ekrany polskich kin.

 • Wiosenne nowości 2011!

  Gości - Anny (Morena Baccarin), która oferuje pomoc w leczeniu chorób i w rozwoju technologii. Większość ludzi przyjmuje wizytę kosmitów z entuzjazmem. Innego zdania jest Erica (Elizabeth Mitchell(...) u Pshemko? Świat Forresterów - Kolejny skandal w "Modzie na sukces". Thomas, syn Taylor, próbuje uwieść Brooke. Co na to Ridge? Nowy cykl na "fan tv": Poznaj gwiazdy popularnych "Pamiętników wampirów".

 • "50 twarzy Greya" tylko dla dorosłych

  Zgodnie z ustaleniem amerykańskiego stowarzyszenia MPAA "Pięćdziesiąt twarzy Greya" będą mogły obejrzeć osoby poniżej 18. roku życia bez nadzoru rodziców.

 • Weronika Rosati urodzi chłopca czy dziewczynkę?! Tygodnik zdradza tajemnicę!

  ...już zostało ono wybrane. Ma to być Elżbieta! Wszystko na cześć aktorskiej idolki pani Weroniki, zmarłej w 2011 roku amerykańskiej supergwiazdy Elizabeth Taylor. "Elizabeth Taylor jest fascynująca...

 • Superbohaterowie, dzieci i emeryci

  Druga część przebojowego "Hotelu Marigold", gruzińska komedia "Randki w ciemno", a także przeznaczone dla najmłodszych widzów: familijny "Alfie, mały wilkołak" oraz animacja "Sekrety morza" debiutują na ekranach polskich kin w piątek, 8 maja. Od czwartku jest już na nich jedna z najbardziej oczekiwanych premier roku - superprodukcja "Avengers: Czas Ultrona".

 • Zmarła w 2011 roku Elizabeth Taylor była prawdziwą rekordzistką w kwestii małżeństw. Aktorka brała ślub aż 8 razy! Joan Collins (81 l.) była mężatką "tylko" o trzy razy mniej - aktorka miała pięciu mężów. Wśród polskich gwiazd do rekordzistek można zaliczyć Małgorzatę Potocką (61 l.). Tancerka stawała na ślubym kobiercu aż czterokrotnie. Obecnie jest w trakcie rozwodu z Janem Nowickim...

 • Najbardziej oczekiwane filmy 2015

  Nowe dzieła Ridleya Scotta, Alejandro Gonzáleza Inárritu, J.J. Abramsa. Oscarowi faworyci, widowiskowe superprodukcje, kameralne dramaty. Oto najbardziej oczekiwane filmy 2015 roku.

 • Paweł Deląg i Małgorzata Foremniak razem? Zaskakujące doniesienia tygodnika

  .... Kobieta z przeszłością i mężczyzna po przejściach spotkali się na scenie, gdzie grają parę legendarnych kochanków. W "Być jak Elizabeth Taylor" Gosia wciela się w hollywoodzką gwiazdę, Paweł(...) z "Dobrym Tygodniem". Foremniak w 2011 roku rozwiodła się z reżyserem Waldemarem Dzikim (†60) i związała z Rafałem Maserakiem (33 l.), z którym występowała w "Tańcu z Gwiazdami". Gorące uczucie...

 • 80. urodziny Elizabeth Taylor

  Gdyby Elizabeth Taylor żyła, 27 lutego obchodziłaby 80. urodziny. Niekwestionowana diwa Hollywood, niezapomniana Kleopatra, zagrała w ponad 100 filmach, zdobyła dwa Oscary, zawarła osiem małżeństw.

Wideo na temat: elizabeth taylor 2011
 • Pitch Perfect 2

  Utalentowane i, cóż, niegrzeczne dziewczyny z zespołu a capella Barden Bellas wracają! Jeszcze bardziej niegrzeczne! Zmierzą się z innymi zespołami w konkursie, którego nigdy jeszcze nie wygrał amerykański zespół. Oczywiście, liczy się talent, ale w tej rywalizacji wszystkie chwyty są dozwolone, a Barden Bellas mają oprócz głosów cięte języki i nie zawahają się ich użyć. Film w reżyserii gwiazdy pierwszej części filmu – Elizabeth Banks.

 • Godzilla

  Zapierająca dech w piersiach reaktywacja historii kultowej Godzilli - postaci zrodzonej w wytwórni Toho. Tworzony z rozmachem film przygodowy, który pokazuje walkę najsławniejszego na świecie potwora przeciwko złym stworzeniom, które czerpią siłę z arogancji ludzkości wobec nauki i zagrażają światu.

 • Służące

  "Służące" to pełna ciepła opowieść o niezależnych i silnych kobietach, które od szeptów rozpoczęły wielkie i głośne zmiany społeczne. Akcja filmu toczy się w stanie Missisipi w latach 60. ubiegłego wieku. Skeeter (Emma Stone) właśnie skończyła studia. Marzy o karierze pisarki, nie myśli zaś ani o małżeństwie, ani o dzieciach, ku konsternacji swej matki i konserwatywnych przyjaciółek. Przeprowadza wywiad z Aibileen (nominowana do Oscara Viola Davis), czarnoskórą służącą w jednym z...