• Informacje na temat:

  elka

Artykuły na temat: elka
 • "Singielka": Elka zdemaskowana!

  ...i stwierdzi, że tylko udaje - tak naprawdę stoi po stronie Kowalikówny. Rozdarta Elka nie będzie wiedziała, co zrobić. Ostatecznie jednak poprze Mikołaja. Górski ostrzeże ją, by miała oko na Suszyńskiego. Lecz ona znów będzie mądrzejsza. Efekt? Elka i Monika (Anna Oberc) doznają upokorzenia podczas spotkania z potencjalnym inwestorem portalu. Wilczewska zadzwoni do Mikołaja z awanturą. On...

 • "Elka", czyli prawda o Elżbiecie Czyżewskiej

  Zjawiskowa, zabójczo ponętna, cały czas na scenie życia, kolekcjonowała role i ludzi - tak pisze o Elżbiecie Czyżewskiej, nazywanej polską Marilyn Monroe, Iza Komendołowicz, autorka książki "Elka", która właśnie trafia do księgarń.

 • "Singielka": Co Paulinie Chruściel dała Elka?

  Dla aktorki "Singielka" to było bardzo intensywne półtora roku. Co dała jej rola w tym serialu? Co robi teraz? Zapraszamy do lektury wywiadu.

 • "Sztuczki" znowu nagrodzone

  Film Andrzeja Jakimowskiego "Sztuczki" otrzymał kolejną nagrodę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym, tym razem w Sao Paolo, w Brazylii.

 • "Singielka": Elka w łóżku z Tomaszem!

  Choć Elka zacznie podejrzewać Tomasza o złe intencje, niespodziewanie wylądują ze sobą w łóżku...

 • "Sztuczki" powalczą o nagrody

  Obraz "Sztuczki" w reżyserii Andrzeja Jakimowskiego, nagrodzony tegorocznymi Złotymi Lwami w Gdyni dla najlepszego polskiego filmu, będzie wkrótce walczył o nagrody na festiwalach w Tokio, Sao Paulo i na niemieckim festiwalu Mannheim-Heidelberg - poinformował reżyser.

 • ​"Singielka": Ognisty seks Elki i Tomasza

  ...w jej mocy Gdy policja znajdzie w samochodzie Tomasza narkotyki i mężczyzna ponownie zostanie zatrzymany, Elka na gwałt zacznie szukać sposobu na wyciągnięcie go z więzienia. Absolutnie nie uwierzy(...) z potrzeby serca. Wyjaśnią sobie wszystkie niedopowiedziane sprawy. Następnego dnia Singielka napisze swój ostatni felieton...

 • Steffen nie umie całować!

  Na aktorki z serial u "M jak miłość" pada blady strach za każdym razem, gdy zbliża się do nich Steffen Moeller. Niemiecki aktor po prostu nie umie się całować - wyjaśnia "Fakt".

 • "Singielka": Elka daje przykład

  Mogłoby się wydawać, że Elka znalazła szczęście u boku Mikołaja. Niestety, wkrótce wyjdzie na jaw, że jego uczucie nie było bezinteresowne... - Elka zostanie przez Mikołaja zraniona, ale jest silna. Nadal wierzy i próbuje. Chemia między nimi sprawia, że obydwoje przyciągają się i odpychają jednocześnie. To historia, która ciągle zaskakuje. Po kłopotach z Mikołajem Singielka nie zrazi się do...

 • Oscarowa nadzieja Polski

  Nie należy rozbudzać nadmiernie nadziei - uważa reżyser Andrzej Jakimowski, którego film "Sztuczki" ogłoszono polskim kandydatem do Oscara 2009 w kategorii najlepszy obraz nieanglojęzyczny.

Zdjęcia na temat: elka
Wideo na temat: elka
 • "Singielka": Paulina Chruściel o Elce, inspiracjach i... ślubie

  - Elka jest dosyć wolnym duchem, mimo, że szuka miłości. Nie wiem, czy chciałaby ten związek tak od razu finalizować – opowiada Paulina Chruściel, czy odtwórczyni głównej roli w serialu „Singielka”. Aktorka zdradza skąd czerpała inspiracje do stworzenia postaci Elki oraz opowiada o tym, dlaczego fanki produkcji TVN mogą identyfikować się z bohaterką: - Ta bohaterka bardzo przystępna, jest blisko

 • "Singielka": Czy Konrad zdobędzie serce Elki?

  Paweł Ciołkosz zdradza kilka szczegółów dotyczących drugiego sezonu "Singielki". Czy jego bohater zdobędzie serce Elki? Czy rywalizacja Konrada i Tomka się zaostrzy? A może panowie zostaną... przyjaciółmi?

 • "Singielka": Paulina Chruściel o zmianach w życiu Elki

  - Dostałam polecenie od stacji, że mam się "wylaszczyć" - żartuje Paulina Chruściel, odtwórczyni roli Elki. Aktorka opowiada o pracy na planie drugiego sezonu "Singielki" oraz o popularności jej bohaterki. - Dziewczyny identyfikują się z nią, lubią ją... Dlatego, że ona jest taką prawdziwą postacią, z krwi i kości.

Dyskusje na temat: elka