• Informacje na temat:

  elle macpherson modelka

Artykuły na temat: elle macpherson modelka
 • Elle Macpherson oskubała męża!

  Była supermodelka dobrze zarobiła na nieudanym małżeństwie z miliarderem.

 • Nowy film Elle Macpherson

  Elle Macpherson, australijska modelka, która jest również utalentowaną aktorką, przygotowuje się do zagrania kolejnej roli. Tym razem pamiętna bohaterka "Syren" Johna Diugana wystąpi w politycznym thrillerze.

 • Elle MacPherson pokazała zdjęcie w bikini. Fani onieśmieleni!

  Takiej sylwetki może pozazdrościć Elle MacPherson (53 l.) niejedna młodsza koleżanka z branży…

 • Została modelką dekady

  Chociaż Elle Macpherson od jakiegoś czasu pozostaje nieco w cieniu i w mniejszym stopniu niż inne supermodelki powróciła na wybiegi - to właśnie Australijkę okrzyknięto w 2008 roku "modelką dekady".

 • Elle MacPherson przewróciła się, wsiadając do samochodu. Za wysokie obcasy?

  Elle MacPherson (54 l.) odwiedziła niedawno jedną z kwiaciarni. Niestety, wizyta ta nie będzie jej się kojarzyć zbyt dobrze, a wszystko przez upadek, jaki zaliczyła, próbując wsiąść do samochodu. Zawiniły prawdopodobnie buty na wysokich obcasach, które miała na sobie. Na szczęście w porę zjawił się szofer, który pomógł modelce. Mamy nadzieję, że nic poważnego jej się nie stało!

 • Romansuje z modelką?

  Wszystko wskazuje na to, że między Bryanem Adamsem (48 l.) a australijską supermodelką Elle MacPherson (44 l.) coś zaiskrzyło...

 • Elle Macpherson nie chciała być modelką

  Chociaż Elle Macpherson od jakiegoś czasu pozostaje nieco w cieniu i w mniejszym stopniu niż inne supermodelki powróciła na wybiegi, to właśnie Australijkę okrzyknięto w 2008 roku "modelką dekady".

 • Sekretny ślub Elizabeth Hurley

  Aktorka i modelka Elizabeth Hurley (41 l.) poślubiła w piątek, 2 marca, hinduskiego biznesmena Aruna Nayara (42 l.) w sekretnej ceremonii w zachodniej Anglii.

 • Heidi Klum po raz pierwszy o różnicy wieku w związku!

  Modelka związała się z handlarzem dziełami sztuki prawie dwa lata temu. Jak donosiły media, mężczyzna wcześniej spotykał się z m.in. z Demi Moore (53 l.) oraz Elle MacPherson (51 l.). Klum początkowo ukrywała, że ma sporo młodszego kochanka. Obecnie chętnie publikuje z nim zdjęcia na Instagramie czy opowiada o swojej miłości w wywiadach. W rozmowie z niemieckim magazynem "Bunte" wyjawiła...

 • Niewidoczna bielizna L. Hurley

  Liz Hurley postanowiła spróbować sił w nowej dziedzinie. Piękna angielska modelka i aktorka zaprojektowała kolekcję bielizny, która zadowolić ma kobiety pragnące, by staniczki i majteczki były jak najmniej widoczne spod ubrań. 39-letnią gwiazdę do rozpoczęcia nowej kariery - projektantki - zachęcił jej przyjaciel, Arun Nayar.

Zdjęcia na temat: elle macpherson modelka