• Informacje na temat:

  elle macpherson na wakacjach

Artykuły na temat: elle macpherson na wakacjach
 • Naturalnie piękna Audrey Hepburn

  Legenda kina, Audrey Hepburn, którą mogliśmy podziwiać między innymi w "Rzymskich wakacjach" czy "Śniadaniu u Tiffany'ego", wybrana została przez panel ekspertów naturalną pięknością wszech czasów. Głosowanie zostało zorganizowane przez produkującą napoje firmę Evian.

 • P Diddy: Brak uznania na Ibizie

  Wiele gwiazd muzyki pop i nie tylko zjawiło się w tym roku na Ibizie, która jak co roku w wakacje staje się muzyczną stolicą świata. W zeszłym tygodniu pojawili się tam m.in. Bono, Helena Christensen, Elle MacPherson i P Diddy ze swą byłą życiową partnerką Kim Porter. Jednak czarnoskóry raper opuści hiszpańską wyspę raczej mocno zawiedziony.

 • The Cranberries: Odwołanie od wyroku

  Była niańka dzieci Dolores O'Riordan ma zamiar odwołać się od wyroku sądu w Dublinie, który w minionym tygodniu przyznał jej półtora tysiąca euro odszkodowania za osobiste przedmioty, zabrane jej przez wokalistkę grupy The Cranberries i jej męża. Szkopuł w tym, że 34-letnią kobietę obciążono kosztami procesu, sięgającymi... 300 tysięcy euro.

 • Heidi Klum z nowym ukochanym

  Najnowsze zdjęcia Heidi Klum, jakie zrobiono jej w Meksyku, nie pozostawiają wątpliwości - modelka związała się z nowym mężczyzną. Czułe gesty wymieniała z handlarzem dzieł sztuki, Vito Schnabelem, który jest od niej o 13 lat młodszy.

Wideo na temat: elle macpherson na wakacjach
 • Dla niej wszystko

  "Dla niej wszystko" - to kolejny rewelacyjny francuski thriller, ale przede wszystkim historia wielkiej miłości i granic, które zakochany mężczyzna jest w stanie przekroczyć, aby uratować swoją ukochaną? Lisa (Diane Kruger) i Julien (Vincent Lindon) są szczęśliwym, kochającym się małżeństwem, mają małego synka Oscara (Lancelot Roch) i prowadzą spokojne, rodzinne życie. Ale pewnego poranka policja aresztuje Lisę pod zarzutem brutalnego morderstwa. I choć kobieta jest niewinna - wszystkie...

 • Fanka

  Czarna komedia o tym, jak daleko może się posunąć fanka, dla swojego idola. Muriel jest nie tylko kosmetyczką. Przede wszystkim jest fanką! Fanką numer jeden, gwiazdora pop Vincenta Lacroix, który jest u szczytu swojej kariery. Pewnej nocy jej marzenia się spełnią. Vincent Lacroix pojawi się w jej drzwiach. Co zrobi Muriel, kiedy usłyszy, że w samochodzie mężczyzny jej snów leży martwe ciało jego żony?

 • Na imię ma Sabine

  Nagrodzony na festiwalu w Cannes subtelny portret Sabine Bonnaire, siostry słynnej francuskiej aktorki, Sandrine. Dokumentalny portret Sabine Bonnaire, 38-latki cierpiącej na autyzm, nakręcony został przez jej siostrę-aktorkę. Dokumentacja 25 lat życia Sabine pokazuje ciepłą osobę, której rozwój i liczne talenty zostały zmarnowane z powodu niewłaściwego systemu opieki zdrowotnej. Po tragicznych pięciu latach spędzonych w szpitalu psychiatrycznym, Sabine odnalazła się na nowo w domu w...