• Informacje na temat:

  elton john i jego mąż

Artykuły na temat: elton john i jego mąż
 • Syn Pink jest chory! Mąż wokalistki wywołał burzę w internecie, pokazując jego zdjęcie!

  Pink (38 l.) jest mamą dwójki dzieci i nie jest jej łatwo połączyć życie rodzinne z pracą. Ostatnio mąż gwiazdy pokazał zdjęcie ich chorego synka Jamesona Moona, co wywołało dyskusję w sieci.

 • Śluby 2014 roku!

  Erica Johnssona, ojca dwójki swoich dzieci, 5 lipca na ranczo w Santa Barbara. Wśród gości znaleźli się m.in. Jessica Alba i jej mąż Cash Warren. Jest to drugie małżeństwo gwiazdki. W 2002 roku(...) członkowie najbliższych rodzin, a także zaufani przyjaciele. Jedyną sławną osobą na ich ślubie był Elton John, który zaśpiewał dla nowożeńców. Para jest rodzicami niespełna 4-letnich bliźniaków...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Elton John życzy Beckhamom córki

  Brytyjski piosenkarz Elton John trzyma kciuki za będącą w ciąży Victorię Beckham. Artysta liczy, że Beckhamowie doczekają się wreszcie córki.

 • Elton John jednak nie zagra na ślubie Madonny. Oficjalnie zaprzeczył temu jego rzecznik. Angielskie brukowce twierdziły w ostatnich dniach, iż wokalista zagra instrumentalną wersję swego przeboju "Song For Guy", którą Madonna chciała zadedykować swemu wybrakowi Guy'owi Ritchiemu.

 • Madonna w Londynie

  Mick Jagger, George Michael, Elton John i Angelina Jolie znaleźli się pośród 18-tysięcznej publiczności, która przybyła, aby obejrzeć pierwszy od ośmiu lat koncert Madonny w Wielkiej Brytanii. Wszyscy z gromadzeni w środę, 4 lipca, w londyńskiej hali Earl's Court, byli świadkami gorącego i porywającego widowiska.

 • Tak szkoła muzyczna niszczyła Tori Amos

  W czwartek, 12 czerwca, w Sali Kongresowej w Warszawie wystąpi amerykańska pianistka i wokalistka Tori Amos. Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać fragment biografii artystki. Książka zatytułowana po prostu "Tori Amos" autorstwa Dagny Kurdwanowskiej ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa "In Rock".

 • Uczy męża całować... mężczyznę

  Walijska aktorka Catherine Zeta-Jones udziela mężowi, Michaelowi Douglasowi wskazówek dotyczących całowania... innego mężczyzny! Słynny gwiazdor Hollywood wciela się w nowym filmie w postać homoseksualnego śpiewaka Liberace.