• Informacje na temat:

  elton john i jego żona

Artykuły na temat: elton john i jego żona
 • Elton John (67 l.) i David Furnish (52 l.) pobrali się!

 • Elton John i David Furnish pobrali się

  Brytyjski piosenkarz Elton John w niedzielę (21.12) pobrał się ze swoim wieloletnim partnerem Davidem Furnishem. Ślub odbył się w ich posiadłości w Windsorze, obok Londynu, równo dziewięć lat po zawarciu przez mężczyzn związku partnerskiego.

 • Brat Eltona Johna żyje w biedzie

  Majątek Eltona Johna (62 l.) szacowany jest na prawie 190 mln euro (ok. 760 mln złotych). Do tego piosenkarz jest właścicielem kilku domów, m.in. w Londynie, Los Angeles i Republice Południowej Afryki. Jego brat jednak mieszka w... starej szopie.

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Pizza na weselu księcia Harry'ego i Meghan? Zdjęcie obiegło internet

  ..., dowiadujemy się z relacji gości.  Okazuje się, że wzruszającą przemowę wygłosił książę Karol, ojciec pana młodego. Przemawiał też sam Harry oraz... jego żona!  Wiadomo także, że panna młoda miała na sobie inną kreację niż podczas ceremonii zaślubin.  Dla gości przygotowano sporo atrakcji. Wśród nich był koncert Eltona Johna oraz pokaz fajerwerków. Z informacji medialnych wynika, że posiłki przygotowywane...

 • 10 piosenek o kotach, które nie są o kotach

  Z okazji Światowego Dnia Kota (w Polsce obchodzony 17 lutego) postanowiliśmy przygotować listę piosenek z kotem w tytule. Ale przewrotnie wybraliśmy te, które jednak nie są poświęcone naszym futrzanym pupilom.

 • Księżna Diana zmarła 18 lat temu! Książę Harry uczcił pamięć swojej mamy!

  ...roku. W 18. rocznicę jej śmierci Harry, młodszy syn Diany i Karola, uczcił pamięć matki na Facebooku. 30-latek opublikował piosenkę Eltona Johna "Candle In The Wind", która rozbrzmiewała podczas(...)31 sierpnia 1997 roku to dzień, który wstrząsnął całą Anglią. W tragicznym wypadku zginęła księżna Diana, żona księcia Karola. Para rozwiodła się w 1996 roku, rok przed dramatem, który rozegrał się...

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.

 • ...spowodowała kolizję, i na łamach "Show" podkreślił, że żona wiedząc, że jest pijana, nie wsiadłaby za kółko. Milioner zaapelował również do mediów, by zostawiły jego Joannę w spokoju! "Uważam, że(...) uroczystości był obecny Elton John, który zaśpiewał dla pary. I kto powiedział, że marzenia się nie spełniają? Tomasz Zubilewicz (52 l.) jest doskonałym przykładem na to, że warto marzyć. Prezenter...

 • Joe Cocker nie żyje. Miał 70 lat

  W poniedziałek 22 grudnia zmarł brytyjski wokalista Joe Cocker. Obdarzony charakterystycznym głosem mistrz coverów (i nie tylko) miał 70 lat.