• Informacje na temat:

  elton john ma drugie dziecko

Artykuły na temat: elton john ma drugie dziecko
 • Elton John po raz drugi ojcem

  ...​Elton John (65 l.) i jego partner David Furnish (49 l.) czekają na narodziny swojego drugiego dziecka. Matką będzie ta sama kobieta, która w grudniu 2010 roku urodziła im synka Zachary'ego Jacksona Levona Furnisha. Matką chrzestną chłopca została Lady Gaga.

 • Poród sobowtórów księżnej Kate i Williama zniesmaczył internautów!

  W sobotę 2 maja na świat przyszło drugie dziecko księżnej Kate i księcia Williama - Charlotte Elizabeth Diana. Nieco wcześniej Alison Jackson, angielska fotografka, zainscenizowała poród z udziałem dublerów pary książęcej.

 • Erica Johnssona, ojca dwójki swoich dzieci, 5 lipca na ranczo w Santa Barbara. Wśród gości znaleźli się m.in. Jessica Alba i jej mąż Cash Warren. Jest to drugie małżeństwo gwiazdki. W 2002 roku(...) członkowie najbliższych rodzin, a także zaufani przyjaciele. Jedyną sławną osobą na ich ślubie był Elton John, który zaśpiewał dla nowożeńców. Para jest rodzicami niespełna 4-letnich bliźniaków...

 • Pozalekcyjne zajęcia Matthew Morrisona

  ..., debiutując na 24. miejscu listy Billboard 200, zawiera takie perełki, jak duety z Eltonem Johnem, Stingiem i regularnie udzielającą się gościnnie w "Glee" Gwyneth Paltrow. Do warstwy tekstowej swój(...) Pilot". Jeśli chodzi o Eltona Johna, to powszechnie wiadomo, że jest on fanem "Glee". Artysta z radością zgodził się zaśpiewać z Morrisonem w utworze będącym połączeniem dwóch piosenek z jego...

 • Elton John będzie miał kolejne dziecko

  Piosenkarz Elton John i jego cywilny partner David Furnish pod koniec tego roku ponownie zostaną szczęśliwymi tatusiami.

 • Elton John po raz drugi zostanie ojcem

  Gwiazdor pop Elton John i jego partner David Furnish czekają na narodziny swojego drugiego dziecka. Matką będzie ta sama kobieta, która w grudniu 2010 roku urodziła im synka Zachary'ego.

 • Elton John znów tatą? "To nieprawda"

  Przedstawiciel Eltona Johna szybko zareagował na doniesienia plotkarskich mediów na temat przyjścia na świat drugiego dziecka wokalisty i jego partnera.

 • Tak szkoła muzyczna niszczyła Tori Amos

  W czwartek, 12 czerwca, w Sali Kongresowej w Warszawie wystąpi amerykańska pianistka i wokalistka Tori Amos. Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać fragment biografii artystki. Książka zatytułowana po prostu "Tori Amos" autorstwa Dagny Kurdwanowskiej ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa "In Rock".