• Informacje na temat:

  elton john o madonnie

Artykuły na temat: elton john o madonnie
 • Rihanna pozwana przez fotografa

  ...obiektywem stanęły największe i najbardziej kontrowersyjne gwiazdy tego świata między innymi Avril Lavigne, Eminem, Angelina Jolie, Madonna, Christina Aguilera, Amanda Lepore, Elton John, Britney Spears...

 • Queen + Adam Lambert: Kocham Freddiego tak samo jak wy!

  "Królowa jest tylko jedna!", "profanacja", "kalanie legendy" - grzmią ortodoksyjni fani Freddiego Mercury'ego. "Moim celem jest uczczenie wspaniałej muzyki Queen" - odpowiada im Adam Lambert, który obecnie towarzyszy muzykom Queen na scenie.

 • Królowa jest tylko jedna (relacja z koncertu Kate Bush)

  "Magiczny", "wspaniały", "poruszający" - takie określania pojawiały się w recenzjach pierwszych dwóch z 22 zaplanowanych koncertów powracającej po 35 latach na scenę Kate Bush. W piątek, 29 sierpnia, obejrzałem trzeci z nich - każdy z wymienionych wyżej epitetów jest trafny. Żaden nie oddaje w pełni niezwykłej atmosfery spektaklu, który przygotowała brytyjska wokalistka.

 • Elton John zagra Madonnie

  Madonna, supergwiazda muzyki pop, poprosiła Eltona Johna, aby zagrał na jej ślubie, kóry odbędzie się już w piątek, 22 grudnia, instrumentalną wersję przeboju "Song For Guy". Ma to być prezent dla jej narzeczonego Guy'a Ritchiego. Nie obejdzie się rzecz jasna bez popisów wokalnych panny młodej, która napisała na tę wyjątkową okoliczność piosenkę dla 32-letniego reżysera.

 • Elton John jednak nie zagra na ślubie Madonny. Oficjalnie zaprzeczył temu jego rzecznik. Angielskie brukowce twierdziły w ostatnich dniach, iż wokalista zagra instrumentalną wersję swego przeboju "Song For Guy", którą Madonna chciała zadedykować swemu wybrakowi Guy'owi Ritchiemu.

 • Partner gwiazdora ostro o Madonnie!

  Partner piosenkarza Eltona Johna nazwał Madonnę "farciarą".

 • Ponownie zaatakował Madonnę

  Wokalista Elton John po raz kolejny zakpił z Madonny.

 • Madonna: "Nie" dla Las Vegas

  Madonna odrzuciła lukratywną propozycję wzięcia udziału w serii koncertów w kasynach w Las Vegas. Mieszkająca obecnie w Wielkiej Brytanii piosenkarka miała otrzymać za występy 82 miliony dolarów. Wcześniej podobne oferty przyjęli Celine Dion i Elton John.

 • Madonna wybaczyła Eltonowi Johnowi

  Elton John przeprosił Madonnę za ostre słowa pod jej adresem. Gwiazda postanowiła wybaczyć piosenkarzowi.

 • Elton John krytykuje Madonnę

  Sir Elton John, znany brytyjski muzyk i wokalista, w bezpośredni sposób krytykuje Madonnę. Amerykańskiej wokalistce dostało się za kiepski - zdaniem angielskiego piosenkarza - temat przewodni do najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda. Elton twierdzi, że on sam dużo lepiej poradziłby sobie z tym zadaniem.

Wideo na temat: elton john o madonnie
 • John Carter

  "John Carter" to najnowsze dzieło dwukrotnego laureata Oscara Andrew Stantona ("Wall-E", "Gdzie jest Nemo"). Zrealizowany z niezwykłym rozmachem film, którego akcja rozgrywa się na tajemniczej planecie Barsoom, jest ekranizacją klasycznej - choć znanej głównie w Stanach Zjednoczonych - powieści Edgara Rice'a Burroughsa, autora serii książek o Tarzanie. John Carter (Taylor Kitsch) to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na...

 • Wciąż ją kocham

  "Wciąż ją kocham" to opowiedziana z wielkim rozmachem historia o miłości, rozstaniu i zdradzie, na podstawie najpoczytniejszej powieści Nicholasa Sparksa. Reżyser Lasse Hallström, wielokrotnie nominowany do Oscara twórca "Czekolady", "Co Gryzie Gilberta Grape'a" i "Kronik Portowych", jest gwarancją na to, że projekt stanie się wielkim sukcesem kinowymi komercyjnym. W rolach głównych zobaczymy najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia: Channinga Tatuma znanego z filmu "Step Up", oraz...

 • John Wick

  John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w Stanach, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. Przestępczy świat na wieść o tym, że John Wick wrócił do gry, zamiera w przerażeniu, a rosyjski mafioso wydaje na niego wyrok śmierci. Już wkrótce miasto stanie w płomieniach... "Najbardziej porywający film akcji z Keanu Reevesem...