• Informacje na temat:

  elton john ślub

Artykuły na temat: elton john ślub
 • Elton John i John Furnish "starają się" o córkę!

  ...68-letni Elton John nie kryje, że odkąd został mężem i ojcem, czuje się młodszy od kilkanaście lat. Do pełni szczęścia brakuje mu jeszcze córeczki.

 • Elton John i David Furnish pobrali się

  Brytyjski piosenkarz Elton John w niedzielę (21.12) pobrał się ze swoim wieloletnim partnerem Davidem Furnishem. Ślub odbył się w ich posiadłości w Windsorze, obok Londynu, równo dziewięć lat po zawarciu przez mężczyzn związku partnerskiego.

 • Elton John (67 l.) i David Furnish (52 l.) pobrali się!

 • Zaskakujące śluby gwiazd

  Po cichu, w gronie najbliższych - gwiazdom trudno jest uniknąć zainteresowania mediów, szczególnie w dniu ślubu. Miniony rok obfitował jednak w ceremonie zaślubin, które zaskoczyły media, a o fakcie pary najczęściej informowały za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 • Elton John i David Furnish musieli odwołać ślub!

  Elton John (67 l.) i David Furnish (51 l.) mimo wcześniejszych zapowiedzi jednak nie mogą się pobrać w maju.

 • Elton John: "Będzie ślub"

  Ostatnio w mediach pojawiały się sprzeczne komunikaty na temat ewentualnego ślubu 58-letniego Eltona Johna z jego długoletnim partnerem, 43-letnim Davidem Furnishem. Sam wokalista ostatecznie powiedział, że w grudniu dojdzie do cywilnego ślubu, prawdopodobnie w Windsorze, gdzie na początku kwietnia książę Karol poślubił Camillę Parker-Bowles.

 • Elton John i David Furnish biorą ślub! "To cud"

  ...66-letni Elton John na ten moment czekał wiele lat...

 • Ślub Eltona Johna?

  Elton John zamierza zalegalizować swój związek z Davidem Furnishem. Piosenkarz obawia się, że jego partner życiowy nie miałby prawa do spadku po jego śmierci.

 • Elton John i David Furnish ustalili datę ślubu!

  Elton John (67 l.) będzie w końcu mógł legalnie poślubić swojego długoletniego partnera Davida Furnisha (51 l.)!

 • Elton John: Ślub pod choinkę?

  Wciąż pojawiają się pogłoski, że ślub sir Eltona Johna z jego długoletnim partnerem Davidem Furnishem, jednak odbędzie się. Według ostatnich plotek , do ich oficjalnego połączenia może dojść w święta Bożego Narodzenia.

Wideo na temat: elton john ślub
 • John Carter

  "John Carter" to najnowsze dzieło dwukrotnego laureata Oscara Andrew Stantona ("Wall-E", "Gdzie jest Nemo"). Zrealizowany z niezwykłym rozmachem film, którego akcja rozgrywa się na tajemniczej planecie Barsoom, jest ekranizacją klasycznej - choć znanej głównie w Stanach Zjednoczonych - powieści Edgara Rice'a Burroughsa, autora serii książek o Tarzanie. John Carter (Taylor Kitsch) to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na...

 • Wciąż ją kocham

  "Wciąż ją kocham" to opowiedziana z wielkim rozmachem historia o miłości, rozstaniu i zdradzie, na podstawie najpoczytniejszej powieści Nicholasa Sparksa. Reżyser Lasse Hallström, wielokrotnie nominowany do Oscara twórca "Czekolady", "Co Gryzie Gilberta Grape'a" i "Kronik Portowych", jest gwarancją na to, że projekt stanie się wielkim sukcesem kinowymi komercyjnym. W rolach głównych zobaczymy najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia: Channinga Tatuma znanego z filmu "Step Up", oraz...

 • John Wick

  John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w Stanach, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. Przestępczy świat na wieść o tym, że John Wick wrócił do gry, zamiera w przerażeniu, a rosyjski mafioso wydaje na niego wyrok śmierci. Już wkrótce miasto stanie w płomieniach... "Najbardziej porywający film akcji z Keanu Reevesem...