• Informacje na temat:

  elton john w szpitalu

Artykuły na temat: elton john w szpitalu
 • Elton John w szpitalu

  Elton John przebywa w szpitalu, gdzie dochodzi do zdrowia po tym, jak zdiagnozowano u niego grypę i zakażenie bakterią E. coli.

 • Lynsey De Paul nie żyje

  W wieku 64 lat zmarła brytyjska wokalistka i kompozytorka Lynsey De Paul. W 1977 roku zajęła 2. miejsce na Eurowizji.

 • Elton John pisze książkę o AIDS

  Elton John pracuje nad wspomnieniami, w których opowie m.in. o swojej przyjaźni z liderem grupy Queen, Freddiem Mercurym.

 • Andrew Wood (Mother Love Bone): Pierwsza ofiara heroinowego amoku

  25 lat temu, 19 marca 1990 roku w wieku 24 lat zmarł Andrew Wood, wokalista grupy Mother Love Bone, której muzycy po tej tragedii utworzyli Pearl Jam.

 • Elton John dochodzi do zdrowia

  Elton John wyszedł ze szpitala w Londynie. Artysta był hospitalizowany po tym jak zdiagnozowano u niego groźną grypę i zakażeniem bakterią E coli.

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Kitty Spencer to "reinkarnacja księżnej Diany"? Nawet pasję ma tę samą!

  Eltona Johna wspomagającą chorych na AIDS. Dla tej ostatniej zebrała 140 tys. funtów (ponad 600 tys. złotych). Tę pasję kontynuuje po księżnej Dianie, która jako pierwsza ścisnęła rękę pacjenta chorego na AIDS w szpitalu. Kitty nie ukrywa, że chciałaby się jak najbardziej kojarzyć ze swoją słynną ciocią, choć jest zbyt młoda, by ją pamiętać (urodziła się w 1990 r.). Stała się już ulubienicą synów...

 • Elton John w szpitalu

  Wokalista Elton John trafił do szpitala - donoszą amerykańskie media.

 • Elton John w szpitalu

  Słynny brytyjski wokalista Elton John będzie musiał odwołać zbliżające się tournee po Europie.

 • Elton John: Miłość jest lekarstwem

  Sir Elton John pracuje nad wspomnieniami, w których opowie o swoim życiu w czasach, gdy z powodu AIDS zmarło wielu artystów. Książka ma zawierać m.in. opis jego przyjaźni z liderem grupy Queen, Freddiem Mercurym.

Wideo na temat: elton john w szpitalu
 • John Carter

  "John Carter" to najnowsze dzieło dwukrotnego laureata Oscara Andrew Stantona ("Wall-E", "Gdzie jest Nemo"). Zrealizowany z niezwykłym rozmachem film, którego akcja rozgrywa się na tajemniczej planecie Barsoom, jest ekranizacją klasycznej - choć znanej głównie w Stanach Zjednoczonych - powieści Edgara Rice'a Burroughsa, autora serii książek o Tarzanie. John Carter (Taylor Kitsch) to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na...

 • Wciąż ją kocham

  "Wciąż ją kocham" to opowiedziana z wielkim rozmachem historia o miłości, rozstaniu i zdradzie, na podstawie najpoczytniejszej powieści Nicholasa Sparksa. Reżyser Lasse Hallström, wielokrotnie nominowany do Oscara twórca "Czekolady", "Co Gryzie Gilberta Grape'a" i "Kronik Portowych", jest gwarancją na to, że projekt stanie się wielkim sukcesem kinowymi komercyjnym. W rolach głównych zobaczymy najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia: Channinga Tatuma znanego z filmu "Step Up", oraz...

 • John Wick

  John Wick był najlepszym płatnym zabójcą w Stanach, ale dla ukochanej żony wycofał się z biznesu. Po jej śmierci nie dane mu będzie w spokoju przeżyć żałoby. Gdy syn rosyjskiego mafiosa odbierze mu ostatnią pamiątkę po ukochanej, zemsta będzie tylko kwestią czasu. Przestępczy świat na wieść o tym, że John Wick wrócił do gry, zamiera w przerażeniu, a rosyjski mafioso wydaje na niego wyrok śmierci. Już wkrótce miasto stanie w płomieniach... "Najbardziej porywający film akcji z Keanu Reevesem...

Dyskusje na temat: elton john w szpitalu