• Informacje na temat:

  elton john wiek

Artykuły na temat: elton john wiek
 • "To dlatego ludzie odchodzą od kościoła"

  Elton John ma dość traktowania homoseksualistów jak "obywateli gorszej kategorii" w USA. Muzyk oświadczył podczas występu w Beverly Hills, że z wiekiem dyskryminacja i brak tolerancji przeszkadzają mu coraz bardziej.

 • 10 piosenek o kotach, które nie są o kotach

  Z okazji Światowego Dnia Kota (w Polsce obchodzony 17 lutego) postanowiliśmy przygotować listę piosenek z kotem w tytule. Ale przewrotnie wybraliśmy te, które jednak nie są poświęcone naszym futrzanym pupilom.

 • "Co się stało z 'peace & love'?"

  Poznajcie Luke'a. Faceta, który współtworzył najpopularniejszy album w dziejach - "Thriller" Michaela Jacksona (nakład: 65 milionów). Gościa, który ze swoim Toto sprzedał 35 milionów płyt. I o którego talent zabiegał Miles Davis, Elton John czy Bruce Springsteen.

 • Gwiazdor szuka rodziny dla sieroty

  Brytyjski piosenkarz Elton John nie zamierza poprzestawać w staraniach o wydostanie ukraińskiego chłopca z sierocińca po tym, jak prośba gwiazdora o adopcję została odrzucona ze względu na wiek artysty i jego orientację seksualną.

 • Przewodnik rockowy: Rick Wakeman. Płodny 65-latek

  To się nazywa zbieg okoliczności. Zaledwie dzień wcześniej, 17 maja, jeden z najwybitniejszych perkusistów w historii rocka - Bill Bruford, obchodził 65. urodziny, a 18 maja narodziny świętuje jeden z najlepszych instrumentalistów w dziejach tej muzyki, klawiszowiec Rick Wakeman. Owa zbieżność dat nie byłaby oczywiście niezwykła, gdyby nie fakt, że obaj artyści początki swojej drogi ku nieśmiertelności łączą z dziejami tego samego zespołu - grupy Yes!

 • "Wyglądamy jak nasza muzyka"

  Pochodzą z Nowego Jorku, ale największą popularność zdobyli w Wielkiej Brytanii. Jake Shears, Babydaddy, Del Marquis, Paddy Boom i Ana Matronic, czyli Scissor Sisters, w krótkim czasie stali się jednym z dziesięciu najpopularniejszych wykonawców XXI wieku na Wyspach, biorąc pod uwagę sprzedaż płyt. Ich debiut, zatytułowany "Scissor Sisters", trafił na szczyt zestawiania najchętniej kupowanych

 • Pochodzą z Nowego Jorku, ale największą popularność zdobyli w Wielkiej Brytanii. Jake Shears, Babydaddy, Del Marquis, Paddy Boom i Ana Matronic, czyli Scissor Sisters, w krótkim czasie stali się jednym z dziesięciu najpopularniejszych wykonawców XXI wieku na Wyspach, biorąc pod uwagę sprzedaż płyt. Ich debiut, zatytułowany "Scissor Sisters", trafił na szczyt zestawiania najchętniej kupowanych

 • Miłość? Tylko w Paryżu!

  Nowa komedia Woody'ego Allena "O północy w Paryżu" oraz western science fiction "Kowboje i obcy" z Danielem Craigiem i Harrisonem Fordem to największe hity obfitującego w kinowe premiery tygodnia. W sumie na ekrany kin trafia w piątek aż 9 produkcji!

 • Tak szkoła muzyczna niszczyła Tori Amos

  W czwartek, 12 czerwca, w Sali Kongresowej w Warszawie wystąpi amerykańska pianistka i wokalistka Tori Amos. Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać fragment biografii artystki. Książka zatytułowana po prostu "Tori Amos" autorstwa Dagny Kurdwanowskiej ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa "In Rock".

 • Bogacz Robbie Williams

  Robbie Williams, brytyjski wokalista pop, który obecnie przebywa w Stanach Zjednoczonych, odpoczywając od trudności związanych z życiem gwiazdy, awansował znacznie na liście najbogatszych artystów w swoim kraju. Jego majątek szacowany jest obecnie na prawie 50 milionów dolarów. Dochody 28-letniego gwiazdora rosną jednak w dość szybkim tempie i fachowcy spodziewają się, że w przyszłym roku będzie się on mógł cieszyć już ponad 100 milionami dolarów.