• Informacje na temat:

  eltona johna

Artykuły na temat: eltona johna
 • Od wielu lat w noc oscarową Elton John (69 l.) organizuje imprezę charytatywną (Annual Elton John AIDS Foundation's Academy Awards Viewing Party), na której pojawiają się znane osoby. Aby mogły wziąć w niej udział, muszą najpierw opłacić wejściówkę. W tym roku gala odbyła się po raz 25. Co ciekawe, wiele celebrytek pojawiło się na niej w dość odważnych kreacjach, które odsłaniały naprawdę sporo. Która wyglądała najlepiej?

 • Elton John już dziś w Krakowie!

  W środę, 5 listopada, w Kraków Arenie niezapomniany (miejmy nadzieję) show da Elton John - wybitny 67-letni brytyjski wokalista i pianista.

 • ...opublikował kilka zdjęć dokumentujących ten ważny moment w jego życiu. Najwidoczniej chciał, by cały świat cieszył się jego szczęściem. Jak donoszą zagraniczne media, ślub Eltona Johna i Davida...

 • Co Elton John zaśpiewa w Krakowie?

  Wielkimi krokami zbliża się koncert Eltona Johna w Kraków Arenie. Czego możemy się spodziewać po brytyjskim gwiazdorze?

 • Elton John bojkotuje Dolce&Gabbana!

  .... Potomstwo urodzone dzięki tej metodzie lub dzięki matkom zastępczym nazwali wprost "syntetycznymi dziećmi". Na reakcję Eltona Johna nie trzeba było długo czekać! "Jak śmiecie nazywać moje...

 • Elton John i David Furnish pobrali się

  Brytyjski piosenkarz Elton John w niedzielę (21.12) pobrał się ze swoim wieloletnim partnerem Davidem Furnishem. Ślub odbył się w ich posiadłości w Windsorze, obok Londynu, równo dziewięć lat po zawarciu przez mężczyzn związku partnerskiego.

 • Elton John i David Furnish musieli odwołać ślub!

  Elton John i David Furnish są ze sobą od wielu lat. Para żyje w cywilnym związku partnerskim, który zawarli w 2005 roku. Od kilku miesięcy mówiło się, że brytyjskie prawo ma zezwolić parom homoseksualnym na zawarcie małżeństwa. Ten fakt niesamowicie ucieszył Eltona Johna i jego partnera. Planowali ceremonię zaślubin na maj tego roku. Jak się jednak okazuje, ich radość była przedwczesna...

 • Szczęśliwy człowiek Elton John. Relacja z koncertu w Krakowie

  "Kraków? Dobrze wymawiam? Nie? No dobra, zastrzelicie mnie później" - tymi słowami z polską publicznością przywitał się Elton John. 67-letni brytyjski gwiazdor w Kraków Arenie nie tylko kokietował, ale przede wszystkim przez 2,5 godziny pokazywał, jak to jest kochać swoją pracę.

 • Elton John i John Furnish "starają się" o córkę!

  68-letni Elton John nie kryje, że odkąd został mężem i ojcem, czuje się młodszy od kilkanaście lat. Do pełni szczęścia brakuje mu jeszcze córeczki.

 • Elton John pracuje nad serialem dla HBO

  Brytyjski kompozytor, wokalista i pianista Elton John pracuje nad serialem dla HBO. Amerykański kanał zamówił pilotażowy odcinek. Zdjęcia rozpoczną się wiosną.

Zdjęcia na temat: eltona johna
Wideo na temat: eltona johna
 • Rosati o oscarowym afterparty u Eltona Johna

  "Byłam już na wielu imprezach tego typu, to nie jest dla mnie wielka sprawa" - opowiada Weronika Rosati o oscarowym afterparty u Eltona Johna. Aktorka nie chce jednak zdradzić, z kim ze znanych gwiazd bawiła się na przyjęciu. "Moi znajomi to moja prywatna sprawa" - podkreśla.

 • John Carter

  "John Carter" to najnowsze dzieło dwukrotnego laureata Oscara Andrew Stantona ("Wall-E", "Gdzie jest Nemo"). Zrealizowany z niezwykłym rozmachem film, którego akcja rozgrywa się na tajemniczej planecie Barsoom, jest ekranizacją klasycznej - choć znanej głównie w Stanach Zjednoczonych - powieści Edgara Rice'a Burroughsa, autora serii książek o Tarzanie. John Carter (Taylor Kitsch) to młody weteran wojny secesyjnej, ciężko doświadczony walką na froncie. W niejasnych okolicznościach trafia na...

 • Elton John poważnie chory! Co mu dolega?

  Elton John (70 l.) cierpi na nietypową infekcję bakteryjną. Muzyk gorzej się poczuł podczas lotu z Chile do Wielkiej Brytanii. W Anglii trafił na dwie doby do szpitala, gdzie został szybko zdiagnozowany i poddany leczeniu. Wszystkie majowe koncerty Eltona zostały odwołane. Artysta do koncertowania ma powrócić 3 czerwca podczas występu w Londynie. (źródło: x-news)

 • Wciąż ją kocham

  "Wciąż ją kocham" to opowiedziana z wielkim rozmachem historia o miłości, rozstaniu i zdradzie, na podstawie najpoczytniejszej powieści Nicholasa Sparksa. Reżyser Lasse Hallström, wielokrotnie nominowany do Oscara twórca "Czekolady", "Co Gryzie Gilberta Grape'a" i "Kronik Portowych", jest gwarancją na to, że projekt stanie się wielkim sukcesem kinowymi komercyjnym. W rolach głównych zobaczymy najpopularniejszych aktorów młodego pokolenia: Channinga Tatuma znanego z filmu "Step Up", oraz...

Dyskusje na temat: eltona johna