• Informacje na temat:

  elvis jackson

Artykuły na temat: elvis jackson
 • Ranczo Jacksona stanie się atrakcją turystyczną?

  Ranczo Neverland należące niegdyś do zmarłego w ubiegłym tygodniu Michaela Jacksona ma szansę stać się jednym z największych miejsc pamięci króla popu i zagrozić posiadłości Elvisa Presleya, Graceland.

 • Michael Jackson po śmierci powiększa fortunę

  Michael Jackson po raz drugi z rzędu otwiera opublikowaną przez magazyn "Forbes" listę najlepiej zarabiających zmarłych gwiazd.

 • Akt małżeństwa Jacksona sprzedany

  Akt małżeństwa Michaela Jacksona i Lisy Marie Presley z 1994 roku został sprzedany na aukcji za sumę 70 800 dolarów.

 • Slash: Zespół ponad wszystko

  Znajdująca się na ostatnim piętrze jednego z biurowców w Austin sala była wypełniona po brzegi. Kłębili się w niej fanatyczni miłośnicy nowych technologii, którzy - wzmacniając się napojami energetyzującymi i batonami - rywalizowali o zaszczytny tytuł twórcy najlepszej nowej aplikacji. Mało kto spodziewałby się spotkać w takim miejscu Slasha - a jednak jego charakterystyczna postać wyróżniała się z tłumu, wzbudzając powszechną ciekawość.

 • Gdzie pochowany zostanie Jackson?

  Podczas gdy ciało zmarłego "króla pop", Michaela Jacksona, spoczywa tymczasowo na cmentarzu Forest Lawn w Los Angeles, rodzina gwiazdora nie może dojść do porozumienia w kwestii miejsca jego stałego pochówku.

 • Queen: Freddie Mercury jakiego nie znacie (album "Queen Forever")

  Trzy niewydane wcześniej utwory Queen z Freddiem Mercurym pojawią się na nowym albumie zatytułowanym "Queen Forever", który zostanie wydany 10 listopada.

 • Była żona Jacksona urodziła bliźniaki

  Lisa Marie Presley, córka legendarnego Elvisa, urodziła w ubiegłym tygodniu dwie dziewczynki.

 • Robin Williams przed śmiercią gorączkowo szukał leków!

  Robin Williams swoje ostatnie dni spędził w paranoidalnym amoku, w przekonaniu, że "coś się z nim dzieje". Te rewelacje ujawnia brytyjski "Daily Mail", powołując się na informacje telewizji Channel 5. Aktor odebrał sobie życie 11 sierpnia 2014 roku.

 • Była żona Jacksona urodzi bliźnięta

  Lisa Marie Presley i jej mąż Michael Locwood spodziewają się bliźniąt. Dzieci mają sie urodzić jesienią - pisze francuski magazyn "Elle". To czwarte małżeństwo 40-letniej córki Elvisa Presleya. Lisa Maria była wcześniej żoną Michaela Jacksona i Nicolasa Cage'a. Ma też dwójkę dzieci, pochodzących ze związku ze swym pierwszym mężem, Dannym Keough'em - 19-letniego Rileya i 15-letniego Benjamina.

 • Eminem: Skandalista Slim Shady

  Na dzisiejszej scenie muzycznej, gdzie prym wiedzie zasada "wyróżnij się albo zgiń", nie jest łatwo być naprawdę kontrowersyjnym. Jednak jest muzyk, który czuje się w roli prowokatora idealnie. Chodzi oczywiście o Eminema, który ma na swoim koncie nie tylko pokaźną liczbę nagród, ale i mnóstwo kontrowersyjnych wypowiedzi oraz zachowań. 17 października muzyk obchodzi 42. urodziny.