• Informacje na temat:

  elvis presley obrazy

Artykuły na temat: elvis presley obrazy
 • Elvis Presley: Król muzyki, król ludzkich serc

  16 sierpnia mija równo 35 lat od śmierci Elvisa Presleya. Ten dzień to świetna okazja do tego by przypomnieć sobie jakim był artystą i... człowiekiem.

 • Cała Polska pamięta Elvisa

  W niedzielę (8 stycznia) cała Polska nie tylko będzie zbierać pieniądze w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ale też świętować 77. rocznicę urodzin legendy amerykańskiej muzyki - Elvisa Presleya.

 • Jonathan Rhys-Meyers znów chce zagrać geja

  Jonathan Rhys-Meyers ( "Wszystko gra" ) przyznał, że bardzo odpowiada mu wcielanie się w role homoseksualistów. Aktor poszukuje możliwości ponownego wcielenia się w geja. Tym razem ma nadzieję, że ewentualny film będzie portretem sławnego homoseksualisty.

 • Polska scena bluesowa na Rawie

  Poznaliśmy polskich uczestników jubileuszowej, 30. Rawy Blues. Święto fanów bluesa odbędzie się w przyszłą sobotę (9 października) tradycyjnie w katowickim Spodku.

 • "Prawdziwy pingwin metal"

  Pochodzącą oryginalnie z Krakowa, wyjątkowo niepoprawną politycznie grupę Cremaster z pewnością trudno byłoby zaliczyć do grona typowych metalowych tworów. Hybrydowa muzyka z pogranicza wielu stylistyk, określana przez samych muzyków "pingwin metalem", prześmiewcza symbolika, "nie z tej ziemi" koncerty oraz sceniczna aparycja czy ironiczno-zwariowane teksty w stylu "Plecak Zjadł Mi Mamę", dobitnie świadczą o sporym dystansie do rzeczywistości i parciu pod prąd wszelkim konwencjom. Co ważne,...