• Informacje na temat:

  elvis presley piosenkarz

Artykuły na temat: elvis presley piosenkarz
 • Zagraniczne media twierdzą, że Priscilla Presley (71 l.) i Tom Jones (76 l.) pobrali się w sekrecie!

 • Elvis Presley zmienił wszystko

  Nazywany "królem rock and rolla", jedna z najważniejszych ikon amerykańskiej popkultury, piosenkarz i aktor Elvis Presley urodził się 80 lat temu, 8 stycznia 1935 r. Presley był wykonawcą takich utworów jak "Blue Suede Shoes" czy "Heartbreak Hotel".

 • 20 tysięcy dolarów za włosy Elvisa

  W najbliższą sobotę, 14 sierpnia, na aukcji w Memphis w amerykańskim stanie Tennessee zostanie wystawiony słoik wecka z włosami Elvisa Presleya . Cena wywoławcza - 20 tysięcy dolarów.

 • Elvis Presley: Co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

  Wiele osób wciąż zadaje sobie pytanie - co dzisiaj robiłby 80-letni Król Rock'n'Rolla?

 • Jacek Stachursky walczy z nadwagą. Kręci o tym... film!

  Jacek Stachursky (49 l.) postanowił przeprowadzić totalną rewolucję w swoim życiu. Piosenkarz chce schudnąć aż 40 kg!

 • Queen: Freddie Mercury jakiego nie znacie (album "Queen Forever")

  Trzy niewydane wcześniej utwory Queen z Freddiem Mercurym pojawią się na nowym albumie zatytułowanym "Queen Forever", który zostanie wydany 10 listopada.

 • ​Aktorka rzuciła karierę i zastała... zakonnicą

  ...w filmie "Wieczna Amber". 10 lat później zagrała w produkcji, która zrobiła z niej gwiazdę. Na planie "Kochając Ciebie" partnerował jej sam Elvis Presley. Podobno 19-letnia aktorka nie wiedziała, kim jest legendarny piosenkarz. Do przyjęcia roli przekonała ją matka przełożona w jej szkole. I tak Dolores Hart została dziewczyną, którą Król Rock and Rolla po raz pierwszy pocałował na ekranie. Ta scena...

 • Elvis Presley: Król muzyki, król ludzkich serc

  16 sierpnia mija równo 35 lat od śmierci Elvisa Presleya. Ten dzień to świetna okazja do tego by przypomnieć sobie jakim był artystą i... człowiekiem.

 • Janusz Laskowski mógł zostać milionerem. Dlaczego tak się nie stało?

  ...w zespole Ananasy w Białymstoku. Jego idolem był Elvis Presley, a także Paul Anka. - Braliśmy udział w konkursach, ale nikt nie zwracał na nas uwagi - opowiada. Nie przejmowali się tym. W końcu zaczęto ich(...) i wychować syna w umiłowaniu do tradycji i historii. - W domu mówiliśmy tylko po polsku - wspomina piosenkarz. - Rodzice czytali mi polskie bajki, wiersze, śpiewaliśmy patriotyczne pieśni. Gdy po 1956

 • Elvis Presley w złotej koronie: "Aloha z Hawajów"

  Jeżeli w historii muzyki rozrywkowej istniała osoba, która mogła pozwolić sobie w połowie lat 70. XX wieku na przeprowadzenie pierwszego koncertu satelitarnego w historii telewizji, to był nią bez cienia wątpliwości król rock'n'rolla - Elvis Presley (8 stycznia mija 78 lat od jego urodzin).