• Informacje na temat:

  elwira z domu nad rozlewiskiem

Artykuły na temat: elwira z domu nad rozlewiskiem
 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Joanna Drozda jednak zagra w 6. serii mazurskiej sagi!

  Elwira, w którą w pięciu seriach mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" wcielała się Joanna Drozda, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, pojawi się w kolejnej odsłonie serialu. - Potwierdzam, że Joasia zagra w "Pensjonacie nad rozlewiskiem" - mówi nam producentka Katarzyna Kalicińska.

 • Brodzik znowu nad rozlewiskiem

  Po blisko rocznej przerwie miłość znów zawitała nad rozlewisko. Tym razem ekipa serialu "Dom nad rozlewiskiem" , w reżyserii Adka Drabińskiego, przeniosła się w okolice Pajtun, gdzie znajduje się pensjonat Małgosi, w którą wciela się ponownie Joanna Brodzik.

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Ślub i... romans?

  Nad Mazurami rozpęta się burza stulecia, księdza zwali z nóg gorączka, a obrączki... nie dojadą! Nie o takim ślubie marzyli Mirka (Sylwia Arnesen) i Maciek (Maciej Wierzbicki)...

 • "Życie nad rozlewiskiem": Kto w ciąży?

  Zakończyły się zdjęcia do trzeciej serii "Domu nad rozlewiskiem". "Życie nad rozlewiskiem", bo taki tytuł nosi serial, który już jesienią będzie można obejrzeć w telewizyjnej Jedynce, nadal rozgrywa się w Pasymiu.

 • Ostatnia wielka impreza nad rozlewiskiem

  ...ziemi... Jak decyzja władz o zaniechaniu budowy wpłynie na plany mieszkańców Mazur? Czy Paula, Elwira i Karolakowie zrezygnują z wyprowadzki? Czy życie nad rozlewiskiem znów będzie takie, o jakim zawsze(...) i Tomasz oraz Ewa i Henryk - szykować się będą do ślubu, który, co zauważy Małgosia, ma być ostatnią wielką imprezą nad rozlewiskiem... Państwo młodzi przysięgać będą sobie miłość i wierność na Mostku...

 • Damięcka w nowym serialu

  Sympatyczna Matylda Damięcka, doskonale znana z serial u "Na Wspólnej", już jesienią pojawi się w zupełnie nowej produkcji, romantycznej historii na podstawie bestsellerowej powieści "Dom nad Rozlewiskiem".

 • Dom nad rozlewiskiem

  .... Mania jest zachwycona swoją nietuzinkową babcią i piękną okolicą, poznaje historię rodziny i domu. Konrad zachowuje się dość powściągliwie. Elwira jako jedyna stawia się na próbę chóru. Organista(...) słów. Rozmawia też z ekspedientką Elwirą, z którą się zaprzyjaźniła. Dziewczyna opowiada jej o swoim ideale mężczyzny. W domu Gosia odbiera maila od Wiktora, który pisze jej, że odszedł z pracy...

 • Dom nad rozlewiskiem

  ...przekonuje Konrada, że Mania powinna się usamodzielnić i zamieszkać sama. Proponuje, żeby dziewczyna przeniosła się do jej mieszkania, a ona i Konrad zostaną w domu z ogrodem. Kiedy jednak Ada podejmuje ten temat w rozmowie z Manią, dziewczyną odmawia. Pochłaniają ją zresztą przygotowania do koncertu, całymi dniami prowadzi w domu próby z zespołem muzycznym. Janusz upija się, nie daje znaku życia...

 • Brodzik znów nad rozlewiskiem

  Rozpoczęły się zdjęcia do kolejnej serii historii znad rozlewiska. "Życie nad rozlewiskiem" zobaczymy w telewizyjnej Jedynce już jesienią.

 • "Miłość nad rozlewiskiem"

  Po blisko rocznej przerwie miłość znów zawitała nad rozlewisko. Tym razem ekipa serialu w reżyserii Adka Drabińskiego przeniosła się w okolice Pajtun, gdzie znajduje się pensjonat Małgosi, kreowanej ponownie przez Joannę Brodzik. To właśnie podczas otwarcia i poświęcenia pensjonatu "Nad rozlewiskiem" widzowie spotkają się ponownie z bohaterami książki Małgorzaty Kalicińskiej.