• Informacje na temat:

  elwira z nad rozlewiska

Artykuły na temat: elwira z nad rozlewiska
 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Joanna Drozda jednak zagra w 6. serii mazurskiej sagi!

  Elwira, w którą w pięciu seriach mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" wcielała się Joanna Drozda, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, pojawi się w kolejnej odsłonie serialu. - Potwierdzam, że Joasia zagra w "Pensjonacie nad rozlewiskiem" - mówi nam producentka Katarzyna Kalicińska.

 • Brodzik znowu nad rozlewiskiem

  Po blisko rocznej przerwie miłość znów zawitała nad rozlewisko. Tym razem ekipa serialu "Dom nad rozlewiskiem" , w reżyserii Adka Drabińskiego, przeniosła się w okolice Pajtun, gdzie znajduje się pensjonat Małgosi, w którą wciela się ponownie Joanna Brodzik.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Gwiazdy nad rozlewiskiem

  Właśnie nad rozlewiskiem zatrzymają się na nocleg podczas swej mazurskiej trasy koncertowej członkowie legendarnego zespołu Perfect z Grzegorzem Markowskim na czele. Do siedliska zawitają też popularna prezenterka telewizyjna (Anna Popek jako... Anna Popek), sławny krytyk kulinarny (w tej roli zobaczymy Jerzego Bończaka) oraz aktor i prowadzący teleturniej "Familiada", czyli Karol Strasburger...

 • Czym zaskoczy "Miłość nad rozlewiskiem"?

  Dobrzy znajomi i zupełnie nowi bohaterowie. Romanse opisane w powieści i wątki stworzone przez scenarzystów. Powstaje serial "Miłość nad rozlewiskiem". Po rocznej przerwie filmowcy znów zawitali na Mazury.

 • "Nad rozlewiskiem" wraca na antenę

  Już 3 września widzowie będą mogli śledzić dalsze losy bohaterów sagi "Nad rozlewiskiem". Telewizja Polska podjęła decyzję o kontynuacji serialu. W 6. sezonie bohaterowie spotkają się w "Pensjonacie nad rozlewiskiem". Zdjęcia rozpoczynają się 6 czerwca.

 • "Życie nad rozlewiskiem": Kto w ciąży?

  Zakończyły się zdjęcia do trzeciej serii "Domu nad rozlewiskiem". "Życie nad rozlewiskiem", bo taki tytuł nosi serial, który już jesienią będzie można obejrzeć w telewizyjnej Jedynce, nadal rozgrywa się w Pasymiu.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Premiera serialu dopiero w grudniu!

  Wbrew wcześniejszym zapowiedziom "Pensjonat nad rozlewiskiem" nie pojawi się na antenie TVP1 we wrześniu. Fani mazurskiej sagi na spotkanie z bohaterami serialu będą musieli poczekać do pierwszej niedzieli grudnia.

 • Na planie romansuje z... mężem

  Przede mną perspektywa kolejnego lata nad rozlewiskiem - cieszy się aktorka. Jednak nie zdradza, co wydarzy się u jej bohaterki, bo... sama tego jeszcze nie wie. Pewne jest jedno - rodzinna atmosfera na planie. I to dosłownie!

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Byliśmy na planie 6. serii mazurskiej sagi. Mamy zdjęcia!

  W siedlisku "Stary Młyn" w Nastajkach położonych kilkanaście kilometrów od Ostródy trwają zdjęcia do 6. serii opowieści o losach trzech pokoleń kobiet mieszkających nad rozlewiskiem. Mamy zdjęcia z planu!

 • Kolejna odsłona serialu z Brodzik

  93. aktorów i epizodystów oraz licząca niemal 150 osób ekipa produkcyjna serialu "Życie nad rozlewiskiem" w reżyserii Adka Drabińskiego, rozpoczęła 10 maja w Warszawie intensywne prace nad kolejnymi odcinkami, które widzowie zobaczą jesienią w TVP1.

Zdjęcia na temat: elwira z nad rozlewiska