• Informacje na temat:

  elwira z rozlewiska

Artykuły na temat: elwira z rozlewiska
 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Joanna Drozda jednak zagra w 6. serii mazurskiej sagi!

  Elwira, w którą w pięciu seriach mazurskiej sagi "Nad rozlewiskiem" wcielała się Joanna Drozda, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, pojawi się w kolejnej odsłonie serialu. - Potwierdzam, że Joasia zagra w "Pensjonacie nad rozlewiskiem" - mówi nam producentka Katarzyna Kalicińska.

 • Brodzik znowu nad rozlewiskiem

  Po blisko rocznej przerwie miłość znów zawitała nad rozlewisko. Tym razem ekipa serialu "Dom nad rozlewiskiem" , w reżyserii Adka Drabińskiego, przeniosła się w okolice Pajtun, gdzie znajduje się pensjonat Małgosi, w którą wciela się ponownie Joanna Brodzik.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Gwiazdy nad rozlewiskiem

  ​Pensjonat prowadzony przez Małgosię (Joanna Brodzik) odwiedzi mnóstwo sławnych gości.

 • Czym zaskoczy "Miłość nad rozlewiskiem"?

  Dobrzy znajomi i zupełnie nowi bohaterowie. Romanse opisane w powieści i wątki stworzone przez scenarzystów. Powstaje serial "Miłość nad rozlewiskiem". Po rocznej przerwie filmowcy znów zawitali na Mazury.

 • "Nad rozlewiskiem" wraca na antenę

  Elwira. Zdjęcia potrwają do końca sierpnia. Łącznie ekipa filmowa spędzi na planie 65 dni. Pierwszy odcinek nowego sezonu widzowie obejrzą 3 września. Jak mówi  Małyszko, czasu jest niewiele...

 • "Życie nad rozlewiskiem": Kto w ciąży?

  Zakończyły się zdjęcia do trzeciej serii "Domu nad rozlewiskiem". "Życie nad rozlewiskiem", bo taki tytuł nosi serial, który już jesienią będzie można obejrzeć w telewizyjnej Jedynce, nadal rozgrywa się w Pasymiu.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Premiera serialu dopiero w grudniu!

  ...i kosmetyczny. Elwira bowiem wyjedzie do Los Angeles i zrobi tam zawrotną karierę jako fryzjerka hollywoodzkich gwiazd! Jak udało się nam ustalić, Joanna Drozda nie pojawi się w nowych odcinkach serialu...

 • Kolejna odsłona serialu z Brodzik

  93. aktorów i epizodystów oraz licząca niemal 150 osób ekipa produkcyjna serialu "Życie nad rozlewiskiem" w reżyserii Adka Drabińskiego, rozpoczęła 10 maja w Warszawie intensywne prace nad kolejnymi odcinkami, które widzowie zobaczą jesienią w TVP1.

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Byliśmy na planie 6. serii mazurskiej sagi. Mamy zdjęcia!

  ...tęskniła za swą postacią i za całą ekipą pracującą przy realizacji serialu. Aktorka uważa, że powodem, dla którego wszyscy z wielką radością przyjęli wiadomość o tym, że powstanie kolejna seria "Rozlewiska...

 • Damięcka w nowym serialu

  Sympatyczna Matylda Damięcka, doskonale znana z serial u "Na Wspólnej", już jesienią pojawi się w zupełnie nowej produkcji, romantycznej historii na podstawie bestsellerowej powieści "Dom nad Rozlewiskiem".

Zdjęcia na temat: elwira z rozlewiska
Wideo na temat: elwira z rozlewiska
 • Poza szatanem

  "Poza szatanem" to najnowsze dzieło Bruno Dumonta, autora nagradzanych w Cannes "Flandrii" i "Ludzkości". Wydmy, bagna, rozlewisko rzeki. Wioska, gdzieś w okolicach Boulogne-sur-Mer, na francuskim wybrzeżu Kanału La Manche. W szałasie na wydmach mieszka mężczyzna (znany z Flandrii i Hadewijch David Dewaele). Chodzi po okolicy, pali ognisko, poluje. Od czasu do czasu klęka, zastyga w modlitewnej pozie, wpatruje się w horyzont. Towarzyszy mu dziewczyna z wioski, którą zdaje się chronić. Nie...