• Informacje na temat:

  elwira życie nad rozlewiskiem

Artykuły na temat: elwira życie nad rozlewiskiem
 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Premiera serialu dopiero w grudniu!

  Wbrew wcześniejszym zapowiedziom "Pensjonat nad rozlewiskiem" nie pojawi się na antenie TVP1 we wrześniu. Fani mazurskiej sagi na spotkanie z bohaterami serialu będą musieli poczekać do pierwszej niedzieli grudnia.

 • Kolejna odsłona serialu z Brodzik

  93. aktorów i epizodystów oraz licząca niemal 150 osób ekipa produkcyjna serialu "Życie nad rozlewiskiem" w reżyserii Adka Drabińskiego, rozpoczęła 10 maja w Warszawie intensywne prace nad kolejnymi odcinkami, które widzowie zobaczą jesienią w TVP1.

 • Ostatnia wielka impreza nad rozlewiskiem

  ...ziemi... Jak decyzja władz o zaniechaniu budowy wpłynie na plany mieszkańców Mazur? Czy Paula, Elwira i Karolakowie zrezygnują z wyprowadzki? Czy życie nad rozlewiskiem znów będzie takie, o jakim zawsze(...) i Tomasz oraz Ewa i Henryk - szykować się będą do ślubu, który, co zauważy Małgosia, ma być ostatnią wielką imprezą nad rozlewiskiem... Państwo młodzi przysięgać będą sobie miłość i wierność na Mostku...

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Byliśmy na planie 6. serii mazurskiej sagi. Mamy zdjęcia!

  W siedlisku "Stary Młyn" w Nastajkach położonych kilkanaście kilometrów od Ostródy trwają zdjęcia do 6. serii opowieści o losach trzech pokoleń kobiet mieszkających nad rozlewiskiem. Mamy zdjęcia z planu!

 • Brodzik znów nad rozlewiskiem

  Rozpoczęły się zdjęcia do kolejnej serii historii znad rozlewiska. "Życie nad rozlewiskiem" zobaczymy w telewizyjnej Jedynce już jesienią.

 • Dom nad rozlewiskiem

  Janusz nadal unika Gosi, która bardzo za nim tęskni i obawia się, że to już koniec ich miłości. Elwira jest bardzo szczęśliwa w małżeństwie. Wypytuje przyjaciółkę...

 • Będą parą także w serialu!

  Kiedy rok temu Joanna Drozda i Piotr Polak, czyli Elwira i Orest z "Życia nad rozlewiskiem", kończyli zdjęcia do trzeciej części serialu, ogłosili, że oczekują na swoje pierwsze dziecko. Ich syn przyszedł na świat w styczniu, a oni właśnie wrócili na plan "Rozlewiska".

 • Będą mieli syna!

  Aktorskie małżeństwo znane z serialu "Życie nad rozlewiskiem" - Joanna Drozda, czyli Elwira, i Piotr Polak, czyli Orest - czekają na swoje pierwsze dziecko. Za kilka miesięcy na świat przyjdzie ich syn!

 • Damięcka wraca

  Matylda Damięcka, siostra Mateusza, znana z serial u "Na Wspólnej", już jesienią pojawi się w zupełnie nowej produkcji, romantycznej historii na podstawie bestsellerowej powieści "Dom nad Rozlewiskiem".

 • Weekend w serialach

  .... Żadne z rodzeństwa nie zamierza rezygnować z cennej nieruchomości. "Trudne sprawy" odc.266 Biznes Marcina bankrutuje, a jego rodzina nadal prowadzi dostatnie życie. Niezapłaconych rachunków ciągle(...) wiele tabletek. Niedziela "Nad rozlewiskiem" odc.13-ost. Marysia informuje Konrada, że chce przenieść się na Mazury. Basia z Tomaszem uzgadniają datę ślubu w urzędzie stanu cywilnego. Okazuje się...

Zdjęcia na temat: elwira życie nad rozlewiskiem