• Informacje na temat:

  elżbieta 2 jan paweł 2

Artykuły na temat: elżbieta 2 jan paweł 2
 • "Klan": Ślub, romanse i rozczarowania

  ...- Najbliższe miesiące będą obfitowały w ciekawostki i zwroty akcji - mówi Paweł Karpiński, producent "Klanu". W Wielkanoc nareszcie dojdzie do długo oczekiwanego ślubu Bożenki (Agnieszka Kaczorowska) z Miłoszem (Konrad Darocha).

 • Telekamery minuta po minucie

  W poniedziałek, 2 lutego, w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala Telekamer "Tele Tygodnia" 2009. Poznaliśmy największe osobowości telewizyjne minionego roku. Plebiscyt już od 12 lat organizuje "Tele Tydzień".

 • Serialowe finały: Czym zaskoczą widzów?

  ...i myszkę, błyskawiczny ślub, rozstanie, zdrada, dziecko i... śmierć. Wow! Niesamowita burza przetoczyła się przez związek Alicji (Magdalena Różczka) i Maksa (Paweł Małaszyński) i wystawiła(...)"? Bożena (Ewa Kaim) w zwiewnej kreacji i butach na obcasie spotka się o umówionej porze z Adamem (Jan Wieczorkowski). Problem w tym, że mężczyzna zaplanował wypad nad Wisłę, gdzie wieczorem...

 • Lis z szansą na dwa Wiktory

  W poniedziałek, 11 maja, już po raz 24. zostaną wręczone Wiktory, czyli nagrody dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych oraz Super Wiktory za całokształt osiągnięć. Na statuetki szansę mają min. Tomasz Lis, Piotr Kraśko, Lech Kaczyński, Donald Tusk, Edyta Górniak oraz Robert Kubica.

 • Wiosenna ramówka 2020: Kto wygra bitwę na seriale?

  ...gosposia (Jolanta Niedźwiecka), a także nowa koleżanka... posterunkowa Magda (Elżbieta Trzaskoś). Czy ją i sołtysa połączy coś więcej niż wspólne śledztwa? Premiera już 2 marca. "Policjantki i policjanci" Kolejny sezon rozpocznie się dzień po tym, jak Asia (Magda Szczepanek) wybiegła za Szymonem (Paweł Monsiel) w czasie składania małżeńskiej przysięgi Dawidowi (Bartosz Jędraś). Para pojedzie...

 • Rusin, Lis czy Cichopek?

  Już dzisiaj po raz 24. zostaną wręczone Wiktory, czyli nagrody dla najpopularniejszych osobowości telewizyjnych oraz Super Wiktory za całokształt osiągnięć. Na statuetki szansę mają m.in. Kinga Rusin, Katarzyna Cichopek, Marta Żmuda Trzebiatowska, Tomasz Lis, Piotr Kraśko i Agustin Egurrola.

 • Gwiazdy seriali na Dniu Otwartym TVP

  Gwiazdy najpopularniejszych seriali TVP dostępne były na wyciągnięcie ręki podczas Dnia Otwartego, jaki Telewizja Polska zorganizowała z okazji swego 60-lecia. Widzowie mogli osobiście poznać m.in. Izabelę Trojanowską, czyli Monikę Ross-Nawrot z "Klanu", Małgorzatę Kożuchowską, czyli Natalię Boską z "rodzinki.pl", i Annę Szarek, którą zobaczymy w jednym z odcinków 2. serii "Komisarza Aleksa".

 • Nominacje do Orłów 2008

  4 lutego 2008 roku zostały ogłoszone Nominacje do Polskich Nagród Filmowych Orły 2008. W kategorii najlepszy film nominowane są obrazy "Sztuczki", "Pora umierać" oraz "Katyń".

 • Weekend w serialach

  ...się w dwie strony. On przeprowadza się do Kozyry, natomiast Jasiunia do siostrzeńca, Pawełka. Jan dowiaduje się o śmierci krewnej Czesia. Teraz Kozyrowie muszą zaopiekować się synem zmarłej. "Poldark(...)Piątek "Barwy szczęścia" odc. 1800 Za sprawą poznanej na lotnisku Marzeny, Paweł znowu zapala się do realizacji filmu o Walawskiej i próbuje przekonać Dąbrowskiego do obsadzenia w roli Marty...

 • Co wiemy o telewizji?

  Z jakiego programu pochodzi cytat: "Magda, pocałuj Pana!"? W jakim serialu padło słynne zdanie: "Jestem kobieta pracująca, żadnej pracy się nie boję"? Jak powstają scenariusze popularnych seriali? Kiedy po raz pierwszy na ekranach telewizorów pojawiła się prognoza pogody? Odpowiedzi na te pytania już dzisiaj w "Wielkim Teście o Telewizji"!