• Informacje na temat:

  elżbieta bednarek zona

Artykuły na temat: elżbieta bednarek zona
 • Tomasz Bednarek: Zagadkowy i skryty

  Tomasz Bednarek (47 l.) nie należy do osób bardzo wylewnych...

 • "Klan": Czas goi rany?

  Strata Krystyny dotknęła boleśnie wszystkich Lubiczów. Kto z rodziny znajdzie w sobie siłę, by zacząć życie na nowo, a kto pogrąży się w żałobie i rozpamiętywaniu błędów z przeszłości?

 • "Klan": Agata i Jacek będą mieli syna!

  O tym, że Agata (Maria Niklińska) i Jacek (Tomasz Bednarek) zostaną rodzicami, jako pierwsza dowie się Małgosia (Suzanna von Nathusius). To ona zdradzi Beacie (Magdalena Wójcik), że wkrótce będzie miała drugiego brata!

 • Aktor z "Klanu" rozwiódł się w tajemnicy

  Tomasz Bednarek (43 l.) znowu jest do wzięcia.

 • "Klan": Agata i Jacek powiedzą sobie "tak"!

  Agata (Maria Niklińska) jest kobietą po przejściach, a Jacek (Tomasz Bednarek) - mężczyzną z przeszłością. Nie mogli więc złożyć sobie przysięgi małżeńskiej w kościele. Wymarzą sobie, że zrobią to na łódce na środku stawu w Łazienkach Królewskich. Poznaj szczegóły!

 • "Klan": Śmierć i walka o dziecko u Lubiczów

  Podczas uroczystej kolacji na Sadybie Beata (Magdalena Wójcik) oficjalnie poinformuje rodziców, że swoje plany życiowe wiąże z Rafalskim (Jacek Borkowski). Doda przy okazji, że chciałaby, aby Małgosia (Zuzia Nathusius) zamieszkała z nimi. Czy uda się jej odebrać córkę mężowi (Tomasz Bednarek)?

 • Jacek Borecki ma guza mózgu!

  Kolejny dramat czeka Jacka Boreckiego (Tomasz Bednarek) z „Klanu”. Lekarze wykryją u niego guza mózgu! Poznaj szczegóły!

 • "Co będzie, gdy wróci Beata"?

  Jacek (Tomasz Bednarek) i Agata (Maria Niklińska) zaproszą Elżbietę (Barbara Bursztynowicz) i Jerzego (Andrzej Grabarczyk) na podwieczorek. Czy teściowie zaakceptują nową partnerkę zięcia?

 • Oto nowy mężczyzna Beaty!

  ...), w "Pierwszej miłości". Fani "Klanu" po raz pierwszy zobaczą go w 2468. odcinku (emisja w poniedziałek 23 września). Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) zauważy wówczas przez okno obcego mężczyznę kręcącego się(...) zdjęcia Joachima i Beaty, która formalnie wciąż pozostaje żoną Jacka Boreckiego (Tomasz Bednarek).

 • "Klan": Jesienią u Lubiczów

  ...wiosną poddała się zabiegowi aborcji. Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) znajdzie się pod ostrzałem... prokuratora, a jej córka Beata (Magda Wójcik) i Jacek (Tomasz Bednarek) wylądują przed obliczem sądu...

Wideo na temat: elżbieta bednarek zona
 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…