• Informacje na temat:

  elżbieta ii i jan paweł ii

Artykuły na temat: elżbieta ii i jan paweł ii
 • "Klan": Paweł i Wiga znów staną na ślubnym kobiercu!

  Paweł Lubicz (Tomasz Stockinger) będzie powoli wracał do zdrowia, Chojniccy (Barbara Bursztynowicz i Andrzej Grabarczyk) staną w obliczu bankructwa, a Daniel (Marek Kossakowski) pojedna się z ukochanym matki... Wiemy, co czeka członków rodu Lubiczów po wakacjach!

 • Wigilia w "Klanie"

  Niby wszystko będzie jak zawsze: choinka, prezenty i kolędy. Ale w tym roku radość spotkania z bliskimi u Pawła Lubicza zmiesza się ze smutkiem. To pierwsze święta bez Krystyny...

 • Elżbieta Bińczycka: Po śmierci Adamowicza bolesne wspomnienia wróciły

  Choć od śmierci aktora Jerzego Bińczyckiego (†61) minęło ponad 20 lat, jego żona Elżbieta (63 l.) nadal odczuwa smutek. Myślami wraca do wspólnych szczęśliwych chwil. Łączy się też w bólu z Magdaleną Adamowicz, wdową po prezydencie Gdańska Pawle Adamowiczu.

 • Allan Starski i twórcy "Idy" w łódzkiej Alei Gwiazd

  Zdobywca Oscara, scenograf Allan Starski oraz twórcy oscarowej "Idy" zostaną uhonorowani gwiazdami w Alei Gwiazd w Łodzi. Dotąd na głównej ulicy miasta - Piotrkowskiej - wmurowano 65 gwiazd wybitnych postaci polskiego filmu.

 • Benefis Jana Kobuszewskiego

  Jan Kobuszewski, czyli Jan z pierwszego polskiego serialu "Barbara i Jan", hucznie świętował 55-lecie pracy artystycznej. Z okazji jubileuszu aktora Teatr Kwadrat, z którym Jan Kobuszewski związany jest już od 25 lat, zorganizował specjalne widowisko z udziałem mnóstwa gwiazd.

 • Z kart książek na ekrany

  Sfilmowanie przygód bohaterów, których kochają miliony czytelników, jest arcytrudnym zadaniem. Nie zawsze się udaje. Jednak, jak pokazuje historia polskiego kina, mamy się czym pochwalić.

 • "Klan": Pierwsza Wigilia bez Krystyny, ale za to z Wigą

  ...24 grudnia wyjątkowo o godz. 17.25 TVP1 pokaże dwa świąteczne odcinki "Klanu": 2671. i 2672. Nieoczekiwana zmiana planów Początkowo Wigilia miała odbyć się na Sadybie, ale Elżbieta (Barbara Bursztynowicz) zachoruje na grypę i nastąpi zmiana planów. Paweł przeniesie kolację do siebie na Truskawiecką. Rano poprosi Heniutkę (Małgorzata Sadowska) i Bolka (Krzysztof Janczar), by zgodzili się...

 • Kraków: Gwiazdy zaśpiewały dla papieża

  Plenerowym koncertem "Wracam do was - Błogosławiony Jan Paweł II" na Rynku Głównym zakończyły się w niedzielę krakowskie uroczystości z okazji beatyfikacji papieża Jana Pawła II.

 • "Klan": Ślub, romanse i rozczarowania

  ...- Najbliższe miesiące będą obfitowały w ciekawostki i zwroty akcji - mówi Paweł Karpiński, producent "Klanu". W Wielkanoc nareszcie dojdzie do długo oczekiwanego ślubu Bożenki (Agnieszka Kaczorowska) z Miłoszem (Konrad Darocha).

 • Zmarła aktorka Elżbieta Piwek

  W środę rano, po ciężkiej chorobie, zmarła aktorka Elżbieta Piwek. Przez 30 lat była związana z Teatrem im. Jana Kochanowskiego w Opolu, a od 2008 r. - z warszawskim Teatrem Studio. Miała 59 lat.

Zdjęcia na temat: elżbieta ii i jan paweł ii
Wideo na temat: elżbieta ii i jan paweł ii
 • "Przyjaciółki": Zniknął z jej życia na zawsze?

  Jasiek (Marek Bukowski) zniknął bez słowa. Zuza (Anita Sokołowska) obawia się, że w jakiś sposób poznał prawdę, że nie jest ojcem Grzesia (Henryk Marek Kalita). Adam (Jan Wieczorkowski) i Wika (Roma Gąsiorowska) odwiedzają Patrycję (Joanna Liszowska) i Wiktora (Paweł Deląg). Chociaż atmosfera spotkania jest sztuczna, to Wiktor i Wika czują, że jest między nimi chemia. – Uważasz mnie za zdzirę

Dyskusje na temat: elżbieta ii i jan paweł ii
 • Re: "W garniturach": Meghan Markle - od gwiazdy telewizji do arystokratki

  imiona pochodzenia hebrajskiego, aramejskiego, greckiego i łacińskiego, jak: Adam, Ewa, Michał, Anna, Elżbieta, Jakub, Szczepan, Piotr, Paweł. Imiona pochodzą również z innych języków. Z krajów(...), Józef, Rafał, Elżbieta, Maria, Daniel, Maciej, Szymon, Ewa, Marta, Gabriel, Mateusz, Tadeusz, Hanna, Zuzanna, Jakub, Michał, Joanna, Adam, Jan. No i co Ty na to ??? A tak przy okazji ... imie Rachel

 • Re: "W rytmie serca": Powstanie trzeci sezon

  , Grzegorz Ciągardlak, Elżbieta Romanowska, Wojciech Solarz, Zbigniew Zamachowski i Artur Żmijewski, pojawiają się też nowi: Krzysztof Pieczyński, Filip Gurłacz, Marianna Kowalewska, Maciej Musiałowski(...), Katarzyna Galica, Dariusz Siastacz, Marek Kossakowski, Jakub Wieczorek, Michał Czernecki, Patryk Cierniejewski, Jan Janga Tomaszewski, Aleksandar Milićević, Aleksandra Hamkało, Norbert Kaczorowski, Zbigniew