• Informacje na temat:

  elżbieta ii jako dziewczynka

Artykuły na temat: elżbieta ii jako dziewczynka
 • Gwiazda "Wojny domowej" przegrała walkę z chorobą. Elżbieta Góralczyk zmarła

  Elżbieta Góralczyk, czyli słynna Anula z "Wojny domowej", nie znalazła w życiu szczęścia. Mąż okazał się tyranem. Córka ją opuściła. Ostatnie lata spędziła, walcząc z chorobą.

 • "Must Be The Music": Patsin m Ski Blue i Maria Markiewicz w finale!

  Oskarżenia o plagiat, utalentowane nastolatki, kopiowanie Myslovitz, zakochany raper i urzekający seniorzy - sprawdź, co wydarzyło się w najnowszym odcinku "Must Be The Musci"!

 • "Na Wspólnej": Czy Smolny sprawdzi się jako szeregowy pracownik?

  ...? Kornacki nie odpuszcza w walce o córkę - zaczepia Tosię na ulicy. Nie ujawnia się, jako jej ojciec. Dziewczynka ucieka - alarmuje Kamila, że atakuje ją pedofil! Zuza i Kamil są w szoku... (...) reklamowej, ten zupełnie nie wykazuje się profesjonalnym podejściem. Czy Basia wyciągnie konsekwencje? W życie Elżbiety znowu wdziera się jej mąż! Szczęśliwa Elżbieta sama urządza nowe...

 • "Must Be The Music": Do izolatki!

  Utalentowane nastolatki, śpiewający policjant, growlująca Amanda i powroty znanych twarzy - za nami drugi odcinek ósmej edycji "Must Be The Music".

 • "Na Wspólnej": Elżbieta Romanowska zastąpi Annę Guzik!

  Anna Guzik, czyli Żaneta z „Na Wspólnej”, za trzy miesiące zostanie mamą dwóch dziewczynek. Aktorka chce już teraz ograniczyć swą zawodową aktywność, by przygotować się na powitanie córek na świecie. W roli prowadzącej program „Grzeszki na widelcu” zastąpi ją... Elżbieta Romanowska, czyli Jola Pietrek z „Rancza”!

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Elżbieta Romanowska: Daję nadzieję kobietom, które nie noszą rozmiaru S

  Obce są jej gwiazdorskie kaprysy. Elżbieta Romanowska (32 l.) jest naturalna i szczera we wszystkim co robi. To właśnie za te cechy pokochały ją miliony Polaków. Teraz aktorka sprawdza się na(...) na szczęście daję sobie jakoś radę. A jakim partnerem jest Rafał Maserak? - O matko! (śmiech) A na poważnie... Rafał jest bardzo fajnym partnerem. Przede wszystkim jest profesjonalistą. Ma...

 • "Must Be The Music": Kto wygrał ósmą edycję muzycznego show Polsatu?

  Ku sporemu jednak zaskoczeniu instrumentalny kwartet Besides został zwycięzcą "Must Be The Music". W nagrodę zespół m.in. zagra podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów!

 • Polska aktorka w dzieciństwie przeżyła koszmar, a potem piła na umór, by zapomnieć...

  Elżbieta Czyżewska - jedyna polska aktorka, która zagrała w kultowym amerykańskim serialu "Seks w wielkim mieście" - bardzo wstydziła się rodziny, z której pochodziła i biedy, jakiej doświadczyła w dzieciństwie. Przez niemal całe swe dorosłe życie piła, by zapomnieć o tym, co przeżyła, będąc małą dziewczynką.

 • Danuta Stenka: Polska Meryl Streep

  Twierdzi, że w filmie nie zagrała jeszcze swojej życiowej roli. Wciąż na nią czeka. Nie boi się angażować w nowe przedsięwzięcia. Właśnie szykuje niespodziankę...

Dyskusje na temat: elżbieta ii jako dziewczynka
 • Re: Tragiczne wieści z Somalii!

  Alicja nie może pogodzić się z brakiem informacji o losie Maksa w Somalii. MSZ nie chce udzielić zbyt wielu informacji ani Alicji, ani Elżbiecie, dzwoniącej do urzędu, jako reprezentant szpitala(...) rozczarowana. Alicja zauważa, że Leonowi podoba się Elżbieta. Wraz z Beatą przygotowuje dla ojca i Bosak romantyczną kolację. Nie wszystko jednak idzie po ich myśli. Szymańska zajmuje się Bogną Kowalską