• Informacje na temat:

  elżbieta ii nastepca

Artykuły na temat: elżbieta ii nastepca
 • Królowa Elżbieta abdykuje?! Kto zostanie jej następcą?

  Królowa Elżbieta II (92 l.) od wielu lat stoi na czele Wielkiej Brytanii. W pewnym sensie jest jej symbolem i ikoną. Jednak nadejdzie taki czas, że władzę po niej przejmie ktoś inny, zapewne książę Karol (69 l.). Czy wydarzy się to już za trzy lata?

 • W piątek, 12 grudnia, tuż po południu, 60-letni Mick Jagger otrzymał z rąk księcia Karola tytuł szlachecki. Ceremonia odbyła się w Pałacu Buckingham w Londynie. Brytyjski następca tronu poprowadził ją w zastępstwie swojej matki, królowej Elżbiety II.

 • Królowa Elżbieta II niedomaga?! Rezygnuje z wykonywania swoich obowiązków!

  Królowa Elżbieta II (91 l.) mimo swojego słusznego wieku, nadal pozostaje bardzo aktywna. Jednak to nie będzie trwać wiecznie, a "pierwsze" oznaki starości już dają o sobie znać.

 • Gwiazdy dla królowej

  Muzyczne legendy zaśpiewały dla Elżbiety II na scenie przed Pałacem Buckingham z okazji jubileuszu monarchini.

 • Ślub księcia Harrego i Meghan Markle pod znakiem zapytania?! Królowa Elżbieta II jest nieugięta!

  Królowa Elżbieta II (91 l.) nie była zachwycona wyborem wnuka. Dlatego wymogła na jego ukochanej kilka decyzji, by mogło w ogóle dojść do ślubu.

 • Beyonce Knowles ma szansę otrzymać Order Imperium Brytyjskiego z rąk królowej Elżbiety II. Wokalistka grupy Destiny's Child pobiła serce księcia Karola swym pełnym pasji koncertem na festiwalu zorganizowanym przez potencjalnego następcę brytyjskiego tronu.

 • Alex - następca Szarika i Cywila - wkracza do akcji!

  Już wkrótce na antenie Programu 1 TVP pojawi się nowy serial. Gwiazdy "Komisarza Alexa" - Jakub Wesołowski, Magdalena Walach, Daniel Olbrychski i Katarzyna Figura, czyli komisarz Marek Bromski, podkomisarz Lucyna Szmidt, Gustaw Majer i Elżbieta Wernerowa, stawili się w poniedziałek w Komendzie Stołecznej Policji na konferencji prasowej serialu.

 • Krzysztof Krawczyk jurorem?

  Według prasowych doniesień, Krzysztof Krawczyk ma zastąpić w popularnym telewizyjnym show "Jak Oni śpiewają" Elżbietę Zapendowską.

 • Korona królów

  Odc. 246 Rok 1376/1377. Po koronacji na Króla Polski Ludwik Andegaweński mianował regentką swoją matkę Elżbietę. Na jej wawelski dwór i do Krakowa przyjechało...

 • Mirren chce zagrać księżną Camillę

  Rola królowej Elżbiety II to za mało dla Hellen Mirren. Laureatka tegorocznego Oscara za najlepszą pierwszoplanową rolę w filmie "Królowa" wyznała, że marzy o zagraniu małżonki księcia Karola, Camilli.

Wideo na temat: elżbieta ii nastepca
 • Z daleka widok jest piękny

  W podkarpackiej wiosce latem toczy się nieco ospałe, wypełnione codziennymi czynnościami życie. Kobiety gotują obiad, mężczyźni zakładają wnyki w lesie, młodzi w wakacyjnym nastroju kąpią się w rzece. Główny bohater filmu - Paweł, mieszkający ze starą, schorowaną matką - zbiera złom, na zagraconym podwórku tnie na części stare samochody. Gdy wywiezie matkę do zakładu opieki, zyska dom, w którym chce rozpocząć nowe życie z narzeczoną. Jednak pewnego dnia Paweł nagle znika, nikt nie wie, co się...

 • Zgorszenie publiczne

  Romanek Drzozga to trzydziestolatek mieszkający samotnie na Fytlu, osiedlu dwóch familoków na obrzeżach Bytomia. Zajmuje mieszkanie po rodzicach, z szacunku do których prawie nic od lat nie zmienia w jego wystroju. Romanek skrycie podkochuje się w 19-letniej sąsiadce - ładnej, pulchnej Otylii zwanej Motylkiem. Wobec wszystkich chce jednak sprawiać wrażenie, że niczego ani nikogo mu do życia nie potrzeba. Podejmowane przez sąsiadów próby wciągnięcia go w sprawy społeczności Fytla na nic się...

 • Randka z królową

  "Randka z królową" to nieopowiedziana dotąd historia pierwszej miłości Elżbiety II. Historia, która wreszcie ujrzała światło dziennie jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami. W pewną majową noc dwie księżniczki będą bawić się na największej imprezie w historii Londynu i zrobią wszystko, czego zabrania dworska etykieta. Elżbieta zakocha się po raz pierwszy, a Małgorzata, jak zauważył The Hollywood Reporter "zapisze się w historii jako Lindsay Lohan rodziny królewskiej". Elżbieta i jej...