• Informacje na temat:

  emil karewicz rodzina

Artykuły na temat: emil karewicz rodzina
 • Kultowe seriale: Emil Karewicz długo walczył o szczęście...

  ...95-letni Emil Karewicz, czyli niezapomniany Hermann Brunner ze "Stawki większej niż życie", wyznał w jednym ze swych ostatnich wywiadów, że dopiero dzięki trzeciej żonie, z którą szedł przez życie przez 60 lat, spełniło się jego wielkie marzenie z dzieciństwa o posiadaniu szczęśliwej rodziny...

 • "Stawka większa niż życie": Fenomen na światową skalę!

  45 lat temu, 10 października 1968 roku, Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek "Stawki większej niż życie". - Kiedy leciał serial, ulice świeciły pustkami, a przed telewizorami zbierały się całe rodziny - wspomina Stanisław Mikulski, któremu rola porucznika Hansa Klossa przyniosła niewyobrażalną popularność.

 • "Stawka większa niż życie": Emil Karewicz walczy z niebezpieczną dolegliwością

  ...94-letni Emil Karewicz, czyli Hermann Brunner z niezapomnianej "Stawki większej niż życie", jest poważnie chory. - Od kilku lat zmagam się z zespołem Meniere'a, mam niedotlenienie zmysłu równowagi, nie mogę chodzić i w dodatku tracę słuch - mówi.

 • Gwiazdy "Klanu" przystąpią do... testu

  Gwiazdy "Klanu" - Barbara Bursztynowicz, czyli Elżbieta Chojnicka, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażyna Lubicz, i Tomasz Stockinger, czyli Paweł Lubicz, wezmą udział w Wielkim Teście o Telewizji, który odbędzie się 29 października.

 • Rączki, rączki Kloss!

  ..."Stawka większa niż życie" zaliczana jest do seriali wszech czasów. Jak pracę nad tą produkcją wspominają odtwórcy głównych ról - Stanisław Mikulski i Emil Karewicz?

 • Był reżyserem kultowego serialu

  W sobotę mija 20. rocznica śmierci reżysera serialu "Czterej pancerni i pies", Konrada Nałęckiego. Artysta miał też w dorobku m.in. filmy "Drugi człowiek", "Mansarda", "Wszyscy i nikt".

 • Przypominamy, co jest ważne w życiu

  ...dowiedziałem się, że będę grał u boku Teresy Lipowskiej, Dominiki Ostałowskiej, Małgosi Kożuchowskiej, Witolda Pyrkosza czy Emila Karewicza. Gdybyś mógł od dziś zacząć pisać scenariusze do "M jak miłość(...) reżyserów, ale nie są gwiazdami w stylu hollywoodzkim. Rewelacyjna jest Emily Watson, która grała w "Przełamując fale", Judi Dench czy Helen Mirren. Gdyby przyjechały, byłoby wspaniale. Bardzo lubię również...

 • "Kobra": Fenomen telewizyjny!

  To był prawdziwy fenomen telewizyjny! Teatr Sensacji "Kobra" jak na tamte czasy był niezwykle nowatorski, a do tego wprowadzał "powiew Zachodu".

 • Trzy klasyki na DVD

  .... Wokulski wierzy, że jego majątek pozwoli mu zdobyć serce pięknej Izabelli Łęckiej (Małgorzata Braunek) - zubożałej, ale dumnej arystokratki, której rodzina stoi na krawędzi bankructwa. Kupiec wchodzi w interesy z jej ojcem - Tomaszem (Emil Karewicz) pozwalając poprawić ten sposób tragiczną sytuację finansową jego i córki, a chcąc wkraść się w łaski warszawskiej arystokracji udziela jej przedstawicielom...

 • Trzy kultowe seriale na DVD

  "Lalka", "Wojna domowa" i "Czarne chmury" - dziś na DVD ukazują się trzy polskie popularne seriale telewizyjne. Dystrybutorem wydawnictw jest Galapagos Films.

Zdjęcia na temat: emil karewicz rodzina
Wideo na temat: emil karewicz rodzina
 • Rodzina

  Ditte pochodzi ze znanej rodziny piekarzy Rheinwaldsów. Lubi być w ruchu i jest właścicielką galerii sztuki. Kiedy dostaje wymarzoną pracę w Nowym Jorku, postanawia przeprowadzić się wraz ze swoim chłopakiem Peterem. Przyszłość jest jasna, życie jest proste i pełne radości. Nagle jednak charyzmatyczny ojciec Ditte, Rikard, piekarz i dostawca królewskiego dworu, zostaje dotknięty ciężką chorobą. Ditte odwołuje przeprowadzkę do Nowego Jorku, aby być z ojcem. Jej własny sposób na życie wisi na...

 • Wszyscy w naszej rodzinie

  Marius jest rozwodnikiem po trzydziestce. Małżeństwo mu się, co prawda, nie udało, ale ma z niego pięcioletnią córeczkę Sofię, którą bardzo kocha. Na co dzień dziewczynka mieszka z matką, co strasznie frustruje Mariusa. Pewnego dnia przyjeżdża po Sofię, by jak co roku zabrać ją na wspólne wakacje. Okazuje się jednak, że nic nie idzie po jego myśli. W potulnym dotąd Mariusie coś pęka. Wkrótce cała rodzina zostaje wplątana w pełną humoru, przemocy, policyjnych interwencji i miłosnych wyznań walkę.

 • Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć

  Oczekiwana od lat kinowa wersja serialu sensacyjnego wszech czasów. Koenigsberg, 1945 rok. Hans Kloss (Tomasz Kot) - superagent polskiego wywiadu o kryptonimie J-23 - wpada na trop zrabowanego skarbu III Rzeszy. Okazuje się, że w intrygę zaangażowany jest śmiertelny wróg Klossa - Hermann Brunner (Piotr Adamczyk). Kloss, próbując pokrzyżować plany rywala, stara się uratować z oblężonego miasta piękną kobietę (Marta Żmuda-Trzebiatowska), dla której gotów będzie zaryzykować bezpieczeństwo swojej...