• Informacje na temat:

  emile hirsch aktor

Artykuły na temat: emile hirsch aktor
 • Gwiazda "Newsroomu" na planie nowego filmu

  ...się m.in. Ethan Hawke, Emile Hirsch, Asa Butterfield, Hailee Steinfeld oraz Emily Mortimer, która dołączyła właśnie do ekipy. Dla Mortimer rola w "Ten Thousand Saints", jest pierwszą od dwóch lat propozycją filmową. Ostatnio, na dużym ekranie, można było oglądać ją w obrazie Martina Scorsese "Hugo i jego wynalazek". Fani aktorki jednak nie mogą narzekać na brak produkcji z jej udziałem...

 • Aktor Emile Hirsch zaatakował kobietę!

  Amerykański aktor Emile Hirsch został oskarżony o napaść na szefową wytwórni Paramount Pictures. Hollywoodzki gwiazdor pojawił się w sądzie w Utah w poniedziałek, 16 marca, by usłyszeć zarzuty.

 • Jessica Biel jak Małgorzata Foremniak

  Aktorka zdobyła szczyt w doborowym towarzystwie - pisze "US Magazine". Towarzyszył jej aktor Emile Hirsch, gwiazda "Transformers: Zemsta Upadłych" Isabel Lucas, polityk Elizabeth Gore, muzyk Lupe Fiasco i urodzony w Etiopii muzyk amerykański - Kenna. To Kenna poprowadził ekspedycję "Summit on the Summit: Kilimanjaro", której celem było zebranie funduszy i zwiększenie globalnej świadomości na...

 • Hirsch: Penelope Cruz jest wspaniała

  "Uwielbiam pracować z Penelope Cruz. Jest wspaniałą osobą" - powiedział amerykański aktor Emil Hirsch, który spotkał się z laureatką Oscara na planie filmu "Powtórnie narodzony".

 • Jessica Biel chce zdobyć Mount Everest

  Jessica Biel po zdobyciu Kilimandżaro nabrała pewności i coraz poważniej myśli o najwyższej górze świata. "Bardzo chciałabym zrealizować trekking do bazy na Evereście" - powiedziała przy okazji premiery filmu o wejściu na Kilimandżaro aktorka.

 • Amerykańscy aktorzy nominują

  Film Seana Penna "Into the Wild" zdominował nominacje, które co roku przyznaje Stowarzyszenie Amerykańskich Aktorów (SAG). Obraz ma szanse aż na cztery nagrody.

 • Sean Penn na Alasce

  Sean Penn ( "Obietnica" , "21 gramów" ) wyreżyseruje dla wytwórni Paramount film przygodowy "Into the Wild", którego akcja rozgrywa się na Alasce - poinformował serwis "Variety". Główną rolę zagra w nim Emile Hirch ( "Dziewczyna z sąsiedztwa" ). Film sfinansują producenci "Tajemnicy Brokeback Mountain".

 • Ang Lee o hipisach

  W Los Angeles zdobywca Oscara - Ang Lee, gościł na premierze swojej nowej komedii "Taking Woodstock", której akcja toczy się pod koniec lat 60. XX wieku.

 • Kto zamorduje Seana Penna?

  Josh Brolin, Emile Hirsch i James Franco negocjują udział w najnowszym filmie Gus Van Santa "Milk". Aktorzy pojawią się u boku Seana Penna, który wcieli się w postać głównego bohatera opowieści.

 • Bruce Willis w "Alpha Dog"

  Bruce Willis ( "Włamanie na śniadanie" , "Szklana pułapka" ) dołączy do obsady filmu "Alpha Dog", najnowszego projektu Nicka Cassavetesa ( "Pamiętnik" ). Aktor wystąpi u boku Sharon Stone ( "Kasyno" ) i gwiazdy muzyki pop Justina Timberlake'a.