• Informacje na temat:

  emilia fox zdjęcia

Artykuły na temat: emilia fox zdjęcia
 • Zasypano ich ofertami

  Trzy miesiące po ostatnim klapsie na planie serialu "Lost: Zagubieni" odtwórcy ról rozbitków lotu Oceanic 815 nie martwią się o pracę. Evi Lilly uwodzi samego Hugh Jackmana, Terry O'Quinn szuka zaginionego chłopca, a Matt Fox zabija na zlecenie.

 • Piłkarz Dougray Scott

  Dougray Scott ( "Mission: Impossible 2" ), Emilia Fox ( "Pianista" ), Shaun Parkes ( "Mumia powraca" ) i Jimi Mistry ( "Guru" ) grają główne role w filmie "You Don't Have to Say You Love Me". Jest to niezależny brytyjski romantyczny komediodramat o grupie przyjaciół, którzy od dzieciństwa grają razem w drużynie piłkarskiej. Obraz stanowi przeróbkę holenderskiego filmu "All Stars".

 • Russell i Lane rabują

  Keri Russell ( "Byliśmy żołnierzami" , serial "Felicity") i Nathan Lane ( "Klatka dla ptaków" , "Wspaniała Susann" ) zagrają główne role w komedii "Cabbages and Queens". Film będzie opowieścią o amerykańskiej dokumentalistce, która wikła się w aferę kryminalną w Wielkiej Brytanii. Zdjęcia do projektu rozpoczną się już w lipcu.

 • Zakończenie zdjęć do "Pianisty"

  W nocy z soboty na niedzielę, 17 czerwca, zakończyły się zdjęcia do filmu "Pianista" Romana Polańskiego. Ostatni klaps padł na warszawskiej Pradze w siedzibie Dyrekcji Okręgowej PKP, gdzie kręcono scenę ucieczki Władysława Szpilmana z bombardowanego budynku Polskiego Radia we wrześniu 1939 roku.

 • Światowa premiera "Pianisty" 5 września

  Światowa premiera filmu "Pianista" Romana Polańskiego odbędzie się 5 września w Filharmonii Narodowej w Warszawie - potwierdził oficjalnie dystrybutor, firma Syrena. Dwa dni wcześniej reżyser odbierze w stolicy Złote Berło, przyznane mu przez Fundację Kultury Polskiej. Już w piątek, 26 lipca, do polskich kin trafi zwiastun "Pianisty" .

 • Polański zwycięża w Cannes!

  W niedzielę wieczorem, 26 maja, podczas uroczystej ceremonii zakończenia 55. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes poznaliśmy laureatów jednego z najważniejszych festiwali filmowych na świecie. Złotą Palmę zdobył Roman Polański za film "Pianista". Dwa wyróżnienia otrzymał obraz "Człowiek bez przeszłości" Aki Kaurismäkiego, także wymieniany jako jeden z faworytów festiwalu.