• Informacje na temat:

  emilia komarnicka i jej nogi

Artykuły na temat: emilia komarnicka i jej nogi
 • "Na dobre i na złe": Agatę i Szczepana połączy dworek pod Warszawą?

  Babcia Agaty (Emilia Komarnicka), która nagle i niespodziewanie pojawi się w jej życiu, postanowi wyswatać ją ze Szczepanem (Kamil Kula) przy pomocy... spadku. Czy okazały dworek pod Warszawą zdoła przekonać Woźnicką do Lipskiego?

 • Mówią o niej "psotna Lola"...

  Agata z "Na dobre i na złe" to pogubiona w miłości, ale przebojowa pani doktor. Nieco ciemniejszych barw do tego aktorskiego wizerunku dodaje trochę zwariowana Monika z "Rancza". Emilia Komarnicka opowiada o swoich serialowych bohaterkach.

 • "Na dobre i na złe": Romantyczny wypad Agaty i Szczepana

  Tego lata Kołobrzeg bije rekordy popularności wśród serialowych par. Do nadmorskiego kurortu doktor Agatę (Emilia Komarnicka) porwie jej ukochany Szczepan (Kamil Kula).

 • Doktor House w spódnicy!

  - Na planie mówią na mnie "House w spódnicy" - Emilia Komarnicka, czyli Agata z "Na dobre i na złe", swój serialowy pseudonim zawdzięcza lasce, z którą nie rozstaje się jej bohaterka.

 • "Na dobre i na złe": Aktorzy zdradzili, co czeka ich bohaterów!

  Emilia Komarnicka, czyli dr Agata Woźnicka - Za dużo pracuję. Chcę to zmienić. Przynajmniej spróbuję. Sprawdzę, czy jest życie bez szpitala. A przy okazji zrobię coś wyjątkowego. Mam sporo zaległego(...) roli Agaty - Emilia Komarnicka. Aktorka wspominała też pierwsze dni na planie serialu. Mateusz Damięcki, czyli dr Krzysztof Radwan "Mój bohater nigdy nie miał łatwo. Tracił miłość za miłością...

 • "Na dobre i na złe": Walka o życie

  Całe wakacje czekaliśmy na wieści z sali operacyjnej w Leśnej Górze. W nowych odcinkach "Na dobre i na złe" zobaczymy, że Lena walczy o Latoszka jak lwica. Nie tylko z kolegami po fachu, ale także z Agatą, która coraz więcej czasu spędza przy łóżku chorego.

 • "Na dobre i na złe": Pocałunek na zgodę

  Awansowany na pielęgniarza Szczepan (Kamil Kula) chce odzyskać miłość dr Woźnickiej (Emilia Komarnicka).

 • "Ranczo": Lucy w więzieniu!

  Lucy (Ilona Ostrowska) w więzieniu! Suchy chleb i cela dzielona z kobietami lekkich obyczajów - taka rzeczywistość czeka na Lucy w areszcie.

 • Diabeł, nie kobieta!

  ...artystę i postanowiła wyciągnąć go z Wilkowyj. Użyła w tym celu wszelkich atrybutów swojej kobiecości? - To przebojowa, mocno temperamentna kobieta. Kiedy nie przemówiła Kusemu do rozsądku, wytoczyła najcięższe działo - swoją kobiecość. Nie myślała jednak o tym, by zdobyć Kusego jako mężczyznę. Dała mu do zrozumienia, że rodzina jest jego kulą u nogi. Monika ma inny system wartości...

 • "Och, Karol" - obsada w komplecie

  We wtorek, 22 czerwca ruszyły zdjęcia do filmu "Och, Karol" - nowej wersji kinowego hitu sprzed lat. Lekkiej komedii o miłości... bez wierności.

Dyskusje na temat: emilia komarnicka i jej nogi