• Informacje na temat:

  emilia komarnicka marcin rogacewicz

Artykuły na temat: emilia komarnicka marcin rogacewicz
 • "Na dobre i na złe": Agata znalazła tego jedynego? Wkrótce połączy ich... ślub!

  Agata (Emilia Komarnicka) nie ma szczęścia w miłości. Czy Szczepan (Kamil Kula) okaże się tym jedynym?

 • "Na dobre i na złe": Różne formy miłości

  Do Zuzy wreszcie dotrze, że Przemek jest dla niej kimś bardzo ważnym. Zapragnie go odzyskać, ale czy ma szansę u mężczyzny, który stara się być dobrym ojcem i wciąż próbuje ułożyć sobie życie z Olą?

 • "Na dobre i na złe": Gwiazdka bez dyżuru

  O świątecznych tradycjach i magii Bożego Narodzenia opowiedzieli nam: Piotr Garlicki, czyli serialowy doktor Stefan Tretter, wieloletni dyrektor szpitala w Leśnej Górze, Michał Żebrowski - kreujący postać ekscentrycznego chirurga, czyli profesora Andrzeja Falkowicza, Emilia Komarnicka - Agata Woźnicka, starszy asystent na internie, Marcin Rogacewicz - ordynator chirurgii Przemek Zapała oraz...

 • "Na dobre i na złe": Porzucona podczas ślubu

  Zuza dotrzyma słowa i stawi się w Urzędzie Stanu Cywilnego, by wyjść za Mamutu. Ale narzeczony zerwie zaręczyny w ostatniej chwili.

 • Jak gwiazdy spędzą ostatni dzień roku?

  Emilia Komarnicka planuje zabawę w doborowym towarzystwie, Marcin Rogacewicz - wyjazd w góry, a Agata Nizińska występ na scenie!

 • "Na dobre i na złe": Walka o życie i miłość

  Fani lekarzy z serialowej Leśnej Góry nie mogą narzekać na nudę. Pojawią się nowi bohaterowie oraz nowe problemy. Medycy znowu będą walczyć o zdrowie i życie swoich pacjentów, a także przeżywać prywatne dramaty.

 • Przyjaciółki w serialu i życiu prywatnym!

  W "Na dobre i na złe" Wiktoria (Katarzyna Dąbrowska) i Agata (Emilia Komarnicka) zaprzyjaźniły się w chwili, kiedy obie zrezygnowały z uczucia do Przemka (Marcin Rogacewicz). Poza planem aktorki również połączyła przyjaźń. Razem wyjeżdżają nawet na wakacje!

 • Burza uczuć w Leśnej Górze

  Lekarze będą walczyć o zdrowie i życie swoich pacjentów, ale także o własne szczęście. Ruszają nowe odcinki "Na dobre i na złe".

 • "Na dobre i na złe": Bójka o Olę!

  Przemek (Marcin Rogacewicz) nie będzie w stanie pohamować swojej zazdrości o Olę (Anna Karczmarczyk) i jej romans z Janem (Krzysztof Kwiatkowski). Efekt? Dojdzie do bójki rywali o Pietrzakównę i... zerwania!

 • Wypadek w "Na dobre i na złe"

  Narzędzia chirurgiczne idą w ruch, a krew leje się obficie. W sali szpitala w Leśnej Górze, na planie serial u "Na dobre i na złe", trwa skomplikowana operacja.

Zdjęcia na temat: emilia komarnicka marcin rogacewicz
Dyskusje na temat: emilia komarnicka marcin rogacewicz
 • Re: "Na dobre i na złe": Walka o Sylwię

  początku bawidamek, następnie zakochany w doktor Consalidzie gołąbek :D W końcu są razem, naprawdę się przy niej ustatkował :) Agata Woźnicka (Emilia Komarnicka) - kiedyś mało wyrazista, dopiero od(...) ;D Aleksandra Pietrzak (Anna Karczmarczyk) - sympatyczna pani ginekolog. To ona zastąpiła Hanę Goldberg, gdy ta odeszła ze szpitala, a ordynator Radwan dał jej drugą szansę :) Przemysław Zapała (Marcin