• Informacje na temat:

  emilia komarnicka ranczo

Artykuły na temat: emilia komarnicka ranczo
 • "Ranczo": Emilia Komarnicka prowokuje los

  ...w "Ranczo". Czego możemy się po niej spodziewać w nowych odcinkach? - To dziewczyna trochę szalona i za to ją lubię. Jest przeciwieństwem Agaty, mojej bohaterki z "Na dobre...". W kolejnej serii...

 • Emilia Komarnicka: Co zwala ją z nóg?

  Gwiazda "Na dobre i na złe" oraz "Rancza" przyznaje, że sporo miejsca w jej życiu zajmuje... taniec. Emilia Komarnicka zdradza również, czym jest dla niej aktorstwo i jak odbiera popularność.

 • "Na dobre i na złe": Emilia Komarnicka czerpie frajdę z pracy

  Gwiazda „Na dobre i na złe” oraz „Rancza”, Emilia Komarnicka, przyznaje, że sporo miejsca w jej życiu zajmuje... taniec. Zdradziła nam również, czym jest dla niej aktorstwo i jak odbiera popularność.

 • "Ranczo": Wszystko po nowemu

  Przed nami premierowy odcinek 9. serii kultowego serialu. I choć bohaterowie "Rancza" raczej się nie zmienili, to okoliczności, w których się znajdą - już tak.

 • "Ranczo": Edukacyjne dylematy

  Królikowski), pod wpływem wypadku z Hotdogiem, zmienił swoje nastawienie do sztuki. Maluje coraz więcej obrazów i nawet Monika (Emilia Komarnicka) musi przyznać, że całkiem nieźle mu to wychodzi(...) Michałowej (Marta Lipińska) zamienia się w wielką aferę, której skutki - to więcej niż pewne - wkrótce dotrą do biskupa Sądeckiego... "Ranczo" w niedzielę o 20.25 w Jedynce.

 • Emilia Komarnicka: Nierozważna i nieromantyczna

  Nie wyobraża sobie przyjaźni z Moniką ("Ranczo"), mogłaby za to lepiej poznać się z Agatą ("Na dobre i na złe"). W granie obu dziewczyn wkłada całe serce.

 • "Ranczo": Kusy jest załamany

  Malarz (Paweł Królikowski) nie radzi sobie z problemami. Najbardziej przygnębia go wyjazd Lucy (Ilona Ostrowska) oraz... nadopiekuńczość agentki (Emilia Komarnicka). Uciekając przed współpracownicą, Jakub schroni się u Tadeusza (Bogdan Kalus). Niestety, nie na długo. Zdeterminowana Monika wydobędzie z Celiny (Dorota Nowakowska) informację o miejscu jego pobytu. Zdrada Hadziukowej zaboli jej męża...

 • Emilia Komarnicka: Gwiazda "Rancza" i "Na dobre..."

  Emilia Komarnicka wpadła w wir pracy. Aktorka wstaje o piątej rano, jeździ na plan zdjęciowy, potem ma próby w teatrze. Na wiosnę jej bohaterka Agata wzbudzi dużo emocji u fanów "Na dobre i na złe". Serialowa Monika, którą gra w "Ranczo", też nie da o sobie zapomnieć.

 • "Ranczo": Nierozważna i nieromantyczna

  Emilia Komarnicka nie wyobraża sobie przyjaźni z Moniką („Ranczo”), mogłaby za to lepiej poznać się z Agatą („Na dobre i na złe”). W granie obu dziewczyn wkłada całe serce.

 • Mówią o niej "psotna Lola"...

  Agata z "Na dobre i na złe" to pogubiona w miłości, ale przebojowa pani doktor. Nieco ciemniejszych barw do tego aktorskiego wizerunku dodaje trochę zwariowana Monika z "Rancza". Emilia Komarnicka opowiada o swoich serialowych bohaterkach.

Zdjęcia na temat: emilia komarnicka ranczo
Wideo na temat: emilia komarnicka ranczo
 • Terminator Genisys

  Akcja filmu rozgrywać się będzie na kilku płaszczyznach czasowych. Poznamy w nim przygody zarówno młodej Sary Connor (którą gra znana z "Gry o tron" Emilia Clarke), jak i jej dorosłego syna Johna (Jason Clarke).

 • Ja, Don Giovanni

  Wenecja, rok 1763. Pisarz Lorenzo da Ponte prowadzi rozpustne życie. Kiedyś był księdzem, ale liczne skandale i romanse sprawiły, że został wydalony do Wiednia. Wspierany przez przyjaciela i mentora, Giacomo Casanovę, zostaje przedstawiony ulubionemu kompozytorowi cesarza - Salieriemu i nowoprzybyłemu na dwór Wolfgangowi Amadeuszowi Mozartowi. Próbując zaszkodzić karierze Mozarta, Salieri przekonuje cesarza Józefa II, by ten zatrudnił nieznanego libertyna jako autora libretta do "Wesela...

 • Litewski przekręt

  Film opowiada historię czterech przyjaciół: Johna, Bena, Tima i Michaela, którzy po pierwszym wspólnym napadzie rabunkowym, w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, trafiają na koniec świata, czyli do jednego z krajów Europy Wschodniej, pełnego prostytutek, przemytników, skorumpowanych policjantów, taniego piwa i chorych fantazji. Aby ocalić życie, przyjaciele muszą nie tylko doświadczyć kulturowego szoku, ale również odkryć na nowo wartość łączącej ich przyjaźni.

Dyskusje na temat: emilia komarnicka ranczo
 • Re: "Ranczo": Emilia Komarnicka prowokuje los

  Ranczo. Regułą w tego rodzaju serialach jest, że pojawia się czarny charakter, który czasem zmienia swoje nastawienie i staje się postacią pozytywną. Pani Komarnicka ma w sobie to "coś", co sprawia, że jest w tej roli znakomita.

 • Re: "Ranczo": Wraca kusicielka!

  Emilia Komarnicka KOCHAM CIĘ !!!

 • Re: "Ranczo": Wyborcza gorączka

  Emilia Komarnicka mysle ze nie pasuje w tym serialu

 • Re: "Ranczo": Emilia Komarnicka prowokuje los

  Same pochwały, ale niestety nie pasująca do Rancza. Jakoś jak ona wystepuje ten film traci dla mnie wszystko. Proponuję jej w tym serialu jak najmniej, a skoro ma tak duzo pracy to niech sobie gra w teatrze i innych serialach ale nie w Ranczo. NIE PASUJE TUTAJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Re: "Ranczo": Emilia Komarnicka prowokuje los

  Ta aktorka obrzydza ten film. Nie nadaje się do tego rodzaju filmu, o ludziach prostych, zdegenerowanych i prawych. Wprowadzenie wątku o ludziach zachłanno-bajerskim w tym filmie nie powinno mieć miejsca. Film Ranczo pokazuje politykę Polską w pigułce. Głupotę z zakłamaniem. Na czele wszystkiego jest kościół. Aktorka ta, niczym prostytutka, miesza szyki ludzi. Dobrze, że to ostatnia seria tego

 • Re: "Ranczo": Emilia Komarnicka prowokuje los

  swietna rola w ranco , perfekcyjnie zagrana. Do niczego sie nie mozna przyczepic.

 • Re: "Ranczo": Emilia Komarnicka prowokuje los

  ona jest świeta,super rola w ndinz. Jest piękną kobietą,a jej oczy wygrywaja wszystko,są najpiękniejsze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jesteś prześliczna :*

 • Re: "Ranczo": Emilia Komarnicka prowokuje los

  jak ktoś może mówić,że ona ma coś zimnego w oczach,jaak... Jej oczy są najpiekniejsze,nie jedna dziewuucha chcialaby takie mieć, sa naturalne,inne nawpychałby silikonu w oczy żeby takiego mieć. Jest śliczna!

 • Re: "Ranczo": Wyborcza gorączka

  Ta aktorka Emilia Komarnicka obrzydza ten wspaniały film. Do przesady ale jakieś formy trzeba zachować. Połączenie kościoła z zachowaniem prostytucji, mało smaczne. Jak film robi się mało śmieszny, twórcy wprowadzają gołe dupy. Dla głupich to działa.