• Informacje na temat:

  emilia oleksiak - płoszajska

Artykuły na temat: emilia oleksiak - płoszajska
 • Płoszajski już żonaty

  Łukasz Płoszajski (30 l.) poślubił wczoraj swoją wieloletnią dziewczynę Emilię Oleksiak.

 • Dzisiaj Płoszajski bierze ślub

  Łukasz Płoszajski - aktor znany z serial u "Pierwsza miłość" dzisiaj bierze ślub z Emilią Oleksiak o czym nie zapomniał poinformować czasopism kolorowych. Uroczystość odbędzie się w pałacu pod Wrocławiem: "Czuję, że będzie magicznie" - cieszy się w rozmowie z "Na żywo". Jak wyglądać będzie przyjęcie weselne? "To długi weekend, tak więc weselne przyjęcie, w staropolskim stylu, z orkiestrą, będzie...

 • Płoszajski powiedział "tak"

  Łukasz Płoszajski, bohater serial u "Pierwsza miłość", nie jest już wolny. Aktor wypowiedział niedawno sakramentalne "tak". Jego wybranką jest Emilia Oleksiak.

Wideo na temat: emilia oleksiak - płoszajska
 • Terminator Genisys

  Akcja filmu rozgrywać się będzie na kilku płaszczyznach czasowych. Poznamy w nim przygody zarówno młodej Sary Connor (którą gra znana z "Gry o tron" Emilia Clarke), jak i jej dorosłego syna Johna (Jason Clarke).

 • Ja, Don Giovanni

  Wenecja, rok 1763. Pisarz Lorenzo da Ponte prowadzi rozpustne życie. Kiedyś był księdzem, ale liczne skandale i romanse sprawiły, że został wydalony do Wiednia. Wspierany przez przyjaciela i mentora, Giacomo Casanovę, zostaje przedstawiony ulubionemu kompozytorowi cesarza - Salieriemu i nowoprzybyłemu na dwór Wolfgangowi Amadeuszowi Mozartowi. Próbując zaszkodzić karierze Mozarta, Salieri przekonuje cesarza Józefa II, by ten zatrudnił nieznanego libertyna jako autora libretta do "Wesela...

 • Litewski przekręt

  Film opowiada historię czterech przyjaciół: Johna, Bena, Tima i Michaela, którzy po pierwszym wspólnym napadzie rabunkowym, w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, trafiają na koniec świata, czyli do jednego z krajów Europy Wschodniej, pełnego prostytutek, przemytników, skorumpowanych policjantów, taniego piwa i chorych fantazji. Aby ocalić życie, przyjaciele muszą nie tylko doświadczyć kulturowego szoku, ale również odkryć na nowo wartość łączącej ich przyjaźni.