• Informacje na temat:

  emilia płoszajska

Artykuły na temat: emilia płoszajska
 • Płoszajski już żonaty

  ...hotelowego ogrodu w Bielawie pod Wrocławiem, mógłby pomyśleć, że kręcą tu film. Pod białym namiotem stał ołtarz, a przy nim Łukasz Płoszajski i Emilia Olesiak" - czytamy na stronie internetowej "Faktu...

 • Płoszajski zdradził dziewczynę?!

  .... Płoszajski i Nova poznali się na planie pierwszego teledysku Kasi, w którym zagrał Łukasz (nie potrafił jej odmówić, jak twierdzi). Co na to wszystko Emilia, narzeczona aktora? Do niedawna deklarował...

 • Płoszajski o swojej urodzie

  29-letni aktor Łukasz Płoszajski na razie nie przyznał wprost, że rzucił swoją wieloletnią narzeczoną Emilię dla jeszcze nie do końca wypromowanej gwiazdki Kasi Novej. Za to wiemy już na pewno, że ma zadziwiająco wysokie mniemanie o sobie.

 • Dzisiaj Płoszajski bierze ślub

  "Zanim pokochałem Emilkę spotykałem się z wieloma kobietami" - informuje na łamach prasy kolorowej.

 • Płoszajski powiedział "tak"

  Łukasz Płoszajski, bohater serial u "Pierwsza miłość", nie jest już wolny. Aktor wypowiedział niedawno sakramentalne "tak". Jego wybranką jest Emilia Oleksiak.

 • Gorący urlop Płoszajskiego

  Naprawdę niewiele brakowało, a Łukasz Płoszajski (29 l.) nie wróciłby do Polski z urlopu w Turcji! Co więcej, o mały włos nie został mężem młodej Turczynki.

 • I tak będę śpiewać!

  Co prawda Łukasz Płoszajski nie wystąpi już w programie "Jak Oni śpiewają", zapowiada jednak, że wcale nie kończy ze śpiewaniem. Marzy nawet o duecie z Marylą Rodowicz.

Wideo na temat: emilia płoszajska
 • Terminator Genisys

  Akcja filmu rozgrywać się będzie na kilku płaszczyznach czasowych. Poznamy w nim przygody zarówno młodej Sary Connor (którą gra znana z "Gry o tron" Emilia Clarke), jak i jej dorosłego syna Johna (Jason Clarke).

 • Ja, Don Giovanni

  Wenecja, rok 1763. Pisarz Lorenzo da Ponte prowadzi rozpustne życie. Kiedyś był księdzem, ale liczne skandale i romanse sprawiły, że został wydalony do Wiednia. Wspierany przez przyjaciela i mentora, Giacomo Casanovę, zostaje przedstawiony ulubionemu kompozytorowi cesarza - Salieriemu i nowoprzybyłemu na dwór Wolfgangowi Amadeuszowi Mozartowi. Próbując zaszkodzić karierze Mozarta, Salieri przekonuje cesarza Józefa II, by ten zatrudnił nieznanego libertyna jako autora libretta do "Wesela...

 • Litewski przekręt

  Film opowiada historię czterech przyjaciół: Johna, Bena, Tima i Michaela, którzy po pierwszym wspólnym napadzie rabunkowym, w wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności, trafiają na koniec świata, czyli do jednego z krajów Europy Wschodniej, pełnego prostytutek, przemytników, skorumpowanych policjantów, taniego piwa i chorych fantazji. Aby ocalić życie, przyjaciele muszą nie tylko doświadczyć kulturowego szoku, ale również odkryć na nowo wartość łączącej ich przyjaźni.