• Informacje na temat:

  emilian kamiński

Artykuły na temat: emilian kamiński
 • Emilian Kamiński nigdy nie zapomni tej wigilii

  .... Emilian Kamiński (66 l.) już po raz dziewiąty zaprasza do swojego teatru bezdomnych na uroczystą wieczerzę. Na pomysł wpadł ponad dekadę temu dzięki dwóm niezwykłym osobom. - Zainspirował mnie mój(...) jeden z moich gości, Marian, powiedział ochrypłym głosem: "Dziękuję Emilian, że nam przypominasz, że jesteśmy ludźmi". Zabolały go te słowa. - Wy jesteście ludźmi i musicie sami o tym pamiętać...

 • Zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie

  W poniedziałkowy wieczór zakończył się Wielki Test o Polskim Filmie, w którym - oprócz gwiazdorskich par na antenie TVP 1 - udział wzięli również internauci. Za chwilę podamy wszystkie pytania i poprawne odpowiedzi.

 • Emilian Kamiński organizuje Wigilię dla bezdomnych!

  Wspaniale jest widzieć nadzieję w oczach innych - mówi Emilian Kamiński, założyciel i dyrektor Teatru Kamienica, który również w tym roku organizuje Wigilię dla bezdomnych. Ale na jednym spotkaniu się nie skończy...

 • Jolanta Fraszyńska w "M jak miłość"

  Aktorka, którą pamiętamy jako Monikę Zybert z "Na dobre i na złe", zagości w stałej obsadzie innego popularnego serialu. Jolanta Fraszyńska zagra w "M jak Miłość"! Jeszcze nie wiemy kim będzie, ale Zuza Marszałek pojawi się na Deszczowej za kilka miesięcy.

 • Emilian Kamiński ocalił swój teatr!

  Emilian Kamiński (63 l.) wreszcie może chyba odetchnąć z ulgą.

 • Maciej Orłoś zaprasza na Wielki Test o Polskim Filmie

  Już dziś o godz. 20.25 odbędzie się druga edycja Wielkiego Testu o Polskim Filmie. Do udziału w zabawie, w której będzie można wziąć udział na antenie TVP1 oraz na stronie Interii, w zabawnym spocie zachęca prowadzący Maciej Orłoś.

 • Emilian Kamiński: Moje problemy zniknęły dzięki modlitwie!

  Aktor Emilian Kamiński (63 l.) twierdzi, że to dzięki modlitwie, nie decyzji sądu, udało mu się uratować Teatr Kamienica!

 • Emilian Kamiński: Człowiek z Kamienicy

  Jego specjalnością jest... realizowanie swoich marzeń. Nigdy się nie poddaje. Efekty dowodzą, że warto walczyć do samego końca.

 • Emilian Kamiński da pracę chorej Sienkiewicz!

  Krystyna Sienkiewicz (80 l.) być może już niedługo wróci na deski teatru! Pomóc ma jej w tym Emilian Kamiński.

 • Emilian Kamiński: Przyjaźń z długą historią

  Jego relacje z Krystyną Jandą przeszły trudną próbę. Oboje pokazali w końcu wielką klasę.

Zdjęcia na temat: emilian kamiński
 • Emilian Kamiński i polska Angelina
Wideo na temat: emilian kamiński
 • Emilian Kamiński krytykuje "Powstanie Warszawskie"

  Film "Powstanie Warszawskie" to prawdziwe ujęcia wydarzeń z 1944 roku, które zostały odrestaurowane i przedstawione w nowej postaci. Emilian Kamińsk po obejrzeniu filmu miał mieszane uczucia. Aktorowi podobała się forma, którą wykorzystano, jednak słabą stroną filmu okazał się dźwięk. - Nie rozumiałem słów, wiele dialogów mi uciekało - powiedział Emilian Kamiński. (Starry.tv/x-news)

 • Sierpniowe niebo. 63 dni chwały

  Zrealizowana w nowatorski sposób, wielowątkowa i poruszająca opowieść sięgająca czasów lata 1944 roku. "Sierpniowe niebo. 63 dni chwały" w reżyserii Irka Dobrowolskiego - zdobywcy 8 nagród na polskich i międzynarodowych festiwalach za głośnego "Portrecistę" - jest hołdem złożonym młodym Polakom walczącym w Powstaniu Warszawskim. W filmie, obok aktorów zawodowych, zagrali "Wilku" (Robert Darkowski) oraz "Bilon" (Maciej Bilka), raperzy znani z popularnej grupy hip-hopowej Hemp Gru. Pracownicy...

 • Emilian Kamiński krytykuje celebrytów

  "Nie chcę pracować z takimi ludźmi" - mówi aktor, i opowiada historię o "przycinaniu dychy" przez jednego z kolegów. Jak myślicie, o kim mowa?

 • U Pana Boga za miedzą

  Kontynuacja przebojowych komedii " U Pana Boga za piecem" oraz "U Pana Boga w ogródku". Spokojne życie mieszkańców tego kąta Podlasia zakłócały tylko przybycia obcych. Czasem obcy stawał się swoim, jak Marusia, Bocian czy Marian, czasem - obcy znikał, wygnany przez lokalną społeczność, która nie chciała burzenia swojego świata. Tak jest i tym razem. Marina, atrakcyjna, dojrzała i samotna instruktorka przybywa do Królowego Mostu, by zapoznać miejscową policję z tajnikami obsługi komputera....

Dyskusje na temat: emilian kamiński