• Informacje na temat:

  emilian kamiński natalia

Artykuły na temat: emilian kamiński natalia
 • Justyna Sieńczyłło: Nie śpię od dawna. Boję się o zdrowie Emiliana!

  Emilian Kamiński (63 l.) zaapelował już o wsparcie dla swojego Teatru Kamienica. Teraz głos zabrała jego żona, Justyna Sieńczyłło (45 l.), nie kryjąc, że sytuacja jest dramatyczna!

 • Emilian Kamiński rezygnuje z wakacji! "Będę musiał wziąć kredyt, aby jakoś przeżyć"

  Nie tylko Agata Młynarska nie przepada za wypoczynkiem nad Bałtykiem. Emilian Kamiński (64 l.) także nigdy w życiu nie wybrałby się nad polskie morze. Dlaczego?

 • M jak miłość

  Michalak, Alina Puchała Zdjęcia: Jan Budzowski Muzyka: Bartosz Chajdecki, Sebastian Krajewski Aktorzy: Katarzyna Cichopek (Kinga), Krystian Wieczorek (Andrzej), Emilian Kamiński (ojciec Madzi), Rafał Mroczek (Paweł), Wojciech Majchrzak (Grzegorz), Maurycy Popiel (Olek), Olga Kalicka (Justyna), Małgorzata Rożniatowska (Kisielowa), Sławomir Holland (Staszek), Marcjanna Lelek (Natalia), Krystian...

 • Kochajcie się! Wszystko jedno, ile macie lat!

  ...na widowni prowadzonego przez Emiliana Kamińskiego teatru zasiedli m.in. najbliżsi Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej - mąż Paweł Królikowski, czyli Jakub Kusy z "Rancza", i syn Antoni Królikowski(...) Kurdej-Szatan, oraz Piotr Machalica, czyli Andrzej Biernat z "Prosto w serce", Natalia Rybicka, czyli Asia Budzisz z "Londyńczyków", Agnieszka Michalska i Patrycja Szczepanowska, czyli Krysia...

 • Emilian Kamiński: Człowiek z Kamienicy

  Jego specjalnością jest... realizowanie swoich marzeń. Nigdy się nie poddaje. Efekty dowodzą, że warto walczyć do samego końca.

 • Weekend przez telewizorem? Co wybrać?

  W sobotę i niedzielę, oprócz transmisji z 48. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i 36. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, na ekranach parę ciekawych filmowych propozycji. Zobaczymy m.in komedie "Dwóch gniewnych ludzi" i "Okrucieństwo nie do przyjęcia" oraz wojnę na dwa sposoby - w kolejnej odsłonie sagi George'a Lucasa "Gwiezdne wojny" i komedii obyczajowej o konflikcie na linii synowa-teściowa.